MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Redukcie

Multimód

Multimode adaptér ULTIMODE A-011S (SC - SC)
Kód tovaru: L4011
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0,49 EUR0,59 EUR0 %
Multimode adaptér ULTIMODE A-011S umožňuje spojenie (mechanické spoje) dvoch optických vlákien ukončených SC konektormi.
Multimode adaptér ULTIMODE A-011S (SC - SC)
Náhľad adaptéra
Multimode adaptér ULTIMODE A-011S (SC - SC)
Náhľad z opačnej strany
Charakteristické znaky:
  • pre spojenie SC - SC
  • pre multimode zariadenia
  • plastový kryt (keramický krúžok)
Multimode adaptér ULTIMODE A-011S umožňuje spojenie (mechanické spoje) optických vlákien ukončených SC konektormi. Adaptéry sú obvykle používané v kombinácii s patchcordami a pigtailami v optických koncentrátoroch atď.
SC connectors are currently the most popular optical coupling elements due to simple matching (push-pull coupling with a snap), rectangular cross-section allowing dense packing of the connectors on the panel, and plastic construction (of course outside the ferrule).
Specifications:
Názov:ULTIMODE A-011S
Kód:L4011
Typ vlákna:multimode
Vstupný útlm:< 0.2 dB
Konektory:SCSC

 

Rozmery

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0,49 EUR0,59 EUR0 %
 
Multimode adaptér ULTIMODE A-011S (SC - SC)
Kód tovaru: L4011