MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Redukcie

Multimód

Multimode Adaptér ULTIMODE A-055D (2xLC - 2xLC)
Kód tovaru: L4155
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
1,82 EUR2,18 EUR0 %
Multimode adapter ULTIMODE A-055D umožňuje pripojenie (mechanické spojenie) dvoch párov optických káblov ukončených LC konektormi.
Multimode Adaptér ULTIMODE A-055D (2xLC - 2xLC)
Náhľad adaptéra
Charakteristické znaky:
  • pre LC konektory (dva páry-duplex)
  • pre multi-mode zariadenia
  • plastový kryt (keramické krúžky)
Multimode adaptér ULTIMODE A-055D umožňuje pripojenie (mechanické spojenie) dvoch párov optických káblov ukončených LC konektormi. Adaptéry sú obvykle používané v kombinácii s patchcordmi a pigtailmi v optických koncentrátoroch, atď, spojením patchcordu s pigtailom spojeným s optickým vláknom.
LC konektory sú najobľúbenejšie optické konektory vďaka jednoduchému pripojeniu snap, obdĺžnikový tvar a plastová konštrukcia (mimo spojok) umožňuje hustejšie usporiadanie konektorov na panely. Sú miniatúrne verzie SC konektorov s veľkosťou RJ-45 konektorov. Veľkosť LC duplex adaptéra je rovnaká ako u štandardnom simplexnom SC, tak to môže byť inštalovaný namiesto adaptéra simplex SC.
Špecifikácie:
Meno:ULTIMODE A-055D
Kód:L4155
Typ kábla:multimode
Útlm prechodu:< 0.2
Konektory:2x LC2x LC

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
1,82 EUR2,18 EUR0 %
 
Multimode Adaptér ULTIMODE A-055D (2xLC - 2xLC)
Kód tovaru: L4155