MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-055S (1xLC-1xLC, 62.5/125)
ULTIMODE PC-055S sa skladá z jednej časti multi-mode optického kábla s dĺžkou 1 meter, zakončený LC konektorom na oboch stranách.
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-055S (1xLC-1xLC, 62.5/125)
Pohľad na patch kábel
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-055S (1xLC-1xLC, 62.5/125)
Pohľad na LC konektory
Distinguishing features:
  • konektory: 1x LC - 1x LC
  • jeden multi mode optický kábel (62.5/125, OM1)
  • dĺžka: 1 m
  • nízke straty
ULTIMODE PC-055S sa skladá z jednej časti multi-mode optického kábla s dĺžkou 1 meter, zakončený LC konektorom na oboch stranách. LC konektory sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou a poskytujú možnosť použitia high-density optických portov. Sú miniatúrne verzie SC konektorov s veľkosťou RJ-45 konektorov.
ULTIMODE patch cords are characterized by low attenuation and back reflection (reflectance). They use highest quality ferrules. Each patchcord passes individual quality control (inspection of surfaces and measurement of transmission parameters - insertion and return loss).
Optické vlákna použité v patchcordoch sú OM1 multimode vlákna. Poskytuje plnú kompatibilitu a schopnosť vykonávať kvalitné spojenie v existujúcich optických sieťach. Priemerný útlm vlákna je asi 3.5 dB/km pre 850 nm, a 1.5 dB/km pre 1310 nm. Optické vlákno je posilnené aramidovým vláknom (Kevlar), a kryté PVC plášťom.
Špecifikácie:
Názov:ULTIMODE PC-055S
Kód:L3055
Dĺžka:1 m
Vlákno:1x multimode, 62.5/125
Konektory:LC (A)LC (B)
Výstupný útlm [dB]:< 0.25< 0.25

 

 
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-055S (1xLC-1xLC, 62.5/125)