MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Vyradený tovar

Multimode Pigtail ULTIMODE PG-03S (1xFC, 62.5/125)
Kód tovaru: L3503
Tovar bol stiahnutý z ponuky
ULTIMODE PG-03S sa skladá z časti multi-mode optického kábla s dĺžkou 1 meter, zakončený FC konektorom na jednej strane
Multimode Pigtail ULTIMODE PG-03S (1xFC, 62.5/125)
Pohľad na pigtail
Multimode Pigtail ULTIMODE PG-03S (1xFC, 62.5/125)
Pohľad na FC konektor
Charakteristické črty:
  • FC konektor
  • jeden multimode optický kábel (62.5/125, OM1)
  • dĺžka: 1 m
  • nízke straty
ULTIMODE PG-03S sa skladá z časti multi-mode optického kábla s dĺžkou 1 meter, zakončený FC konektorom na jednej strane
Vďaka závitovému kovovému puzdru, konektor FC poskytuje spoľahlivé a stabilné spojenie. Dokonca aj náhodný silný vonkajší ťah neodpojí konektor zo zásuvky.
ULTIMODE pigtaily sa vyznačujú nízkym vstupným útlmom. Používajú najkvalitnejšie spojky. Každý pigtail prechádza individuálnou kontrolou kvality (kontrola povrchu a meranie prenosových parametrov - vstupný a výstupný útlm).
Optické vlákno používané v pigtailoch je OM1 multimode vlákno. Poskytuje plnú kompatibilitu a schopnosť vykonávať kvalitné spojenie s existujúcimi optickými sieťami. Priemerný útlm vlákna je asi 3,5 dB / km pre 850 nm, a 1,5 dB / km pre 1310 nm. Optické vlákno je posilnené aramidovým vláknom (Kevlar), kryté s PVC plášťom.
Špecifikácie:
Názov:ULTIMODE PG-03S
Kód:L3503
Dĺžka:1 m
Vlákno:1x multimode, 62.5/125
Konektor:FC
Vstupný útlm [dB]:< 0.25

 

Tovar bol stiahnutý z ponuky
 
Multimode Pigtail ULTIMODE PG-03S (1xFC, 62.5/125)
Kód tovaru: L3503