MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Multimode Pigtail: ULTIMODE PG-23S (1xFC, 50/125)
ULTIMODE PG-23S je časť multimode optického kábla OM2, 50/125 um o dĺžke 1,5 metra, ukončený na jednom konci FC konektorom.
Multimode Pigtail: ULTIMODE PG-23S (1xFC, 50/125)
Náhľad na pigtail
Multimode Pigtail: ULTIMODE PG-23S (1xFC, 50/125)
Pohľad na FC konektor
Charakteristické znaky:
  • FC konektor
  • jedno multimode vlákno (OM2, 50/125)
  • dĺžka: 1.5 m
  • 900 um tesné opletenie
  • nízky útlm
ULTIMODE PG-23S je časť multimode optického kábla OM2, 50/125 um o dĺžke 1,5 metra, ukončený na jednom konci FC konektorom.
Vďaka kovovým závitom poskytuje FC konektor spoľahlivé a stabilné spojenie. Dokonca aj náhodné silné vonkajšie potiahnutie neodpojí konektor zo zásuvky.
ULTIMODE pigtaily sa vyznačujú nízkym útlmom a spätnou reflexiou (odrazivosť). Používajú najkvalitnejšie ferruly. Každý patchcord prechádza individuálne kontrolou kvality (kontrola povrchu a meranie prenosových parametrov - vstupný a spätný útlm).

Optické vlákno používané v tomto pigtaily je OM2, 50/125 um. Poskytuje plnú kompatibilitu spájania s existujúcimi optickými sieťami založenými na 50/125 um multimode vláknach. Priemerný útlm vlákna je 3.5 dB/km at 850 nm a 1.5 dB/km pri 1310 nm. Vlákno uzavreté v 900 um tesnom opletení.
Technické parametre:
Názov:ULTIMODE PG-23S
Kód:L3523
Dĺžka:1,5 m
Vlákno:1x multimode. 50/125
Konektor:FC
Vstupný útlm [dB]:< 0.25

 

 
Multimode Pigtail: ULTIMODE PG-23S (1xFC, 50/125)