MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Spájanie opto-vlákien

Mechanické spoje

Optický mechanický spoj: ULTIMODE FAST-MS1 (5ks)
Kód tovaru: L5550
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
12,92 EUR15,50 EUR0 %
Alternatívy
L5558Univerzálny mechanický spoj KeyQuick C-MS100-NT
Cena za balenie 5 ks
Mechanický spoj ULTIMODE FAST-MS1 pre optické vlákna o priemere 250 mikrónov a 900 mikrónov.
Optický mechanický spoj: ULTIMODE FAST-MS1 (5ks)
Optický mechanický spoj: ULTIMODE FAST-MS1 [5 pcs.]
Optický mechanický spoj: ULTIMODE FAST-MS1 (5ks)
Optický mechanický spoj: ULTIMODE FAST-MS1 (5ks)
Náhľad balenia
Charakteristické znaky:
  • mechanický spoj ULTIMODE FAST-MS1 pre optické vlákna o priemere 250 mikrónov a 900 mikrónov
  • vhodné pre multimode a single-mode optické vlákna
  • čas potrebný na vykonanie operácie je približne 60 sekúnd
  • nízke straty: 0.1 dB
Mechanické spoje ULTIMODE FAST-MS1 slúžia na trvalé pripojenie optických vlákien bez nutnosti využitia tradičných spojok. Nízke straty na úrovni 0.1 dB sú dosiahnuté vďaka pokročilému umiestneniu koncových plôch vlákna pomocou drážok v tvare "V". Optický gél, ktorý je tiež použitý v mechanických spojoch znižuje účinky nepresných rezov a prípadných medzier medzi koncovými plochami.
Univerzálna konštrukcia je použitá pre spájanie optických vlákien o priemere 250 mikrónov a 900 mikrónov, poskytuje vysoký výkonné spojenia multimode a single-mode vlákien.
Mechanické spoje sú vhodné pre pripojenie optických liniek v podobných prípadoch ako sú zvárané spoje, napr. pripojenie pigtailov v rozvodných skriniach, opravy poškodených optických káblov, atď.
ULTIMODE FAST-MS1 je teraz pravdepodobne najrýchlejší mechanická spoj na trhu. Celá procedúra trvá asi 60 sekúnd.
Nástroje potrebné pre pripojenie optických vlákien:
  • Stripper CLAUSS CFS-2 L5903 - slúži na odstránenie plášťa o priemere 250 mikrónov (z jadra vlákna o priemere 125 mikrónov)
  • IPA čistiaci prostriedok L5915 a bezprašný obrúsok Kim-Wipes L5913 - potrebné pre vyčistenie vlákien
  • Odpadový kontajner na vlákna L5918
  • Sekáčik na vlákna F1-6000 L5801
Technické údaje:
NázovULTIMODE FAST-MS1
Kód
L5550
Typ vlákien
multimode a single-mode
Priemer jadra
125 μm
Priemer plášťa
250 μm alebo 900 μm
IL0,1 dB/km (1310/1550 nm)
RL< -40 dB
Opakované použitiemax 5 krát
Prevádzková teplota
- 40 ... 75 oC

 

ULTIMODE Building System je riešenie pre vytvorenie FTTH siete v budovách (Fiber To The Home). Tento systém poskytuje kompletný rad produktov pre nasadenie optických liniek pre každý byt/kanceláriu, vrátane "open space" kancelárií.

Cena za balenie 5 ks
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
12,92 EUR15,50 EUR0 %
Alternatívy
L5558Univerzálny mechanický spoj KeyQuick C-MS100-NT
 
Optický mechanický spoj: ULTIMODE FAST-MS1 (5ks)
Kód tovaru: L5550