MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Prenos cez optiku

Satelitná TV

Optický splitter Opto-Spt2 BOX (2-OUT, FC/PC konektory)
Kód tovaru: A98892
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
30,44 EUR36,53 EUR0 %
Mobile Sat Dish: Camping 35 (offset)
Mobile Sat Dish: Camping 35 (offset)
Optický splitter Opto-Spt2 BOX rozdeľuje optický signál z optického výstupu LNB A9885 alebo optického vysielača zo sady A9880 do dvoch optických trás. Splitter možno tiež použiť vo všetkých PON sieťach.
Form factor (BOX) umožňuje jednoduchú inštaláciu do štandardných skríň / inštalačných krabíc. V FC / PC zásuvky umožňujú priame použitie vhodných konektorov, bez potreby ďalšieho hardvéru (napr. adaptéry).
K dispozícii sú podobné rozbočovače s tromi ( A98893) a štyrmi ( A98894) výstupmi.
Specifications
NázovOpto-Spt2 BOX
KódA98892
Počet výstupov
2
Typ konektorovFC/PC
Vstupný útlm (1310nm. 1550nm)4.0 dB
C/R (typické)50%
Rozmery151x115x20 mm
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
30,44 EUR36,53 EUR0 %
 
Optický splitter Opto-Spt2 BOX (2-OUT, FC/PC konektory)
Kód tovaru: A98892
DOKONČI
KNIŽNICA SEKCIE
NOVINKY V KNIŽNICI
PREČÍTAJTE SI