MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Optický splitter Opto-Spt3 BOX (3-OUT, FC/PC konektory)
Mobile Sat Dish: Camping 35 (offset)
Mobile Sat Dish: Camping 35 (offset)
Optický splitter Opto-Spt3 BOX rozdeľuje optický signál z optického výstupu LNB A9885 alebo optického vysielača zo sady A9880 do troch optických trás. Splitter možno tiež použiť vo všetkých PON sieťach.
Form factor (BOX) umožňuje jednoduchú inštaláciu do štandardných skríň / inštalačných krabíc. V FC / PC zásuvky umožňujú priame použitie vhodných konektorov, bez potreby ďalšieho hardvéru (napr. adaptéry).
K dispozícii sú podobné rozbočovače s dvomi ( A98892) a štyrmi ( A98894) výstupmi.
Specifications
NázovOpto-Spt3 BOX
KódA98893
Počet výstupov
3
KonektoryFC/PC
Vstupný útlm (1310nm. 1550nm)5.5 dB
C/R (typické)33.3%
Rozmery151x115x20 mm
 
Optický splitter Opto-Spt3 BOX (3-OUT, FC/PC konektory)