MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Prenos cez optiku

Satelitná TV

Optický splitter Opto-Spt4 BOX (4-OUT, FC/PC konektory)
Kód tovaru: A98894
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
71,46 EUR85,75 EUR0 %
Mobile Sat Dish: Camping 35 (offset)
Mobile Sat Dish: Camping 35 (offset)
Optický splitter Opto-Spt4 BOX rozdeľuje optický signál z optického výstupu LNB A9885 alebo optického vysielača zo sady A9880 do štyroch optických trás. Splitter možno tiež použiť vo všetkých PON sieťach.
Form factor (BOX) umožňuje jednoduchú inštaláciu do štandardných skríň / inštalačných krabíc. V FC / PC zásuvky umožňujú priame použitie vhodných konektorov, bez potreby ďalšieho hardvéru (napr. adaptéry).
K dispozícii sú podobné rozbočovače s dvoma ( A98892) a troma ( A98893) výstupmi.
Specifications
NázovOpto-Spt4 BOX
KódA98894
Počet výstupov4
Typ konektorovFC/PC
Vstupný útlm (1310nm. 1550nm)7.0 dB
C/R (typické)25%
Rozmery151x115x20 mm
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
71,46 EUR85,75 EUR0 %
 
Optický splitter Opto-Spt4 BOX (4-OUT, FC/PC konektory)
Kód tovaru: A98894
DOKONČI
KNIŽNICA SEKCIE
NOVINKY V KNIŽNICI
PREČÍTAJTE SI