MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Príslušenstvo

Rozbočovače

Optický splitter: ULTIMODE SO-4-7A (1:4, G.657A, SC/APC)
Kód tovaru: L36041
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
20,85 EUR25,02 EUR0 %
Optický splitter ULTIMODE SP-14M MICRO (PLC, 1:4, SC) - VÝPREDAJ!
Náhľad
Optický splitter ULTIMODE SP-14M MICRO (PLC, 1:4, SC) - VÝPREDAJ!
konektory
Významné vlastnosti:
  • Pomer rozdeľovania optického výkonu: 1:4,
  • Plný rozsah vlnových dĺžok: 1260 - 1650 nm,
  • 1m-vlákna G.657A ukončené SC/APC konektormi,
  • Malá veľkosť,
  • Vysoká stabilita
Optický splitter ULTIMODE SO-4-7A rovnomerne rozdeľuje optický výkon prenášaný v optickej trase do štyroch čiastkových trás. Rozdeľovač sa vyznačuje stabilnými parametrami v celom rozsahu 1260-1650 nm a kompaktnou veľkosťou, ktorá umožňuje inštaláciu v malých optických skrinkách. Štyri výstupy (single-mode optické vlákna o dĺžke 1 meter) sú zakončené SC/APC konektormi.
ULTIMODE SO-4-7A splitter je vyrobený PLC technológiou (Planar Wave Circuit). Výhodou planeárnej technológie je presné, symetrické rozdelenie optického výkonu, nízka strata a dobrá tepelná stabilita. Rozbočovača vyrobené v tejto technológii môže mať vysoké pomery delenia.

Ďalšie splittery ULTIMODE:
  • Optický splitter ULTIMODE SO-8-7A 1x8 L36081,
  • Optický splitter ULTIMODE SO-16-7A 1x16 L36161,
  • Optický splitter ULTIMODE SO-32-7A 1x32 L36321.
Optické splittery sú pasívne prvky optických sietí. Sú používané v telekomunikačných systémoch, CATV, FTTH xPON systémoch (Fiber To The Home - Passive Optical Network).
Technické parametre:
NázovULTIMODE SO-4-7A
KódL36041
Prevádzkové pásmo [nm]1260 - 1650
TechnológiaPLC
Konfigurácia
1 x 4
Typ vlákna
single-mode G.657A
KonektorySC/APC
Dĺžka vlákna [m]1

IL [dB]

1310/1490/1550nm

- 6.7
Smerovanie [dB]≥50

Divízna nerovnosť [dB]

1310/1490/1550nm

- 0.13 / 0.27 / 0.27
PDL [dB]≤0.2
Prevádzková teplota [oC]-40...85
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
20,85 EUR25,02 EUR0 %
 
Optický splitter: ULTIMODE SO-4-7A (1:4, G.657A, SC/APC)
Kód tovaru: L36041