MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Pačkordy a Pigtaily

Multimód

Patchcord multi-mode ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62,5/125)
Kód tovaru: L3011
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
2,55 EUR3,06 EUR0 %
Patchcord ULTIMODE PC-011S je časť optického kábla s dĺžkou 1 meter. Kábel je ukončený z obidvoch strán konektorom SC. Nájdu svoje uplatnenie v patchpaneloch a distribučných boxoch na prepájanie jednotlivých elementov optických sietí.
Patchcord multi-mode ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62,5/125)
Pohľad na patchcord
Patchcord multi-mode ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62,5/125)
Pohľad na konektory SC
Charakteristické vlastnosti:
  • konektory: 1x SC - 1x SC
  • jedno multi-mode vlákno
  • dĺžka: 1 m
  • nízky útlm
Patchcord ULTIMODE PC-011S je časť optického kábla s dĺžkou 1 meter. Kábel je ukončený z obidvoch strán konektorom SC.
Konektory SC sú aktuálne najpopulárnejšie typy konektorov vzhľadom na jednoduchý spôsob pripojenia (patentový spoj zatlač-potiahni so zacvaknutím), pravouhlý priečny profil, ktorý umožňuje presné a pevné navedenie a umiestnenie konektora na patch paneli a jeho plastovú konštrukciu (samozrejme okrem ferruli).
Patchcordy ULTIMODE sú charakteristické nízkym útlmom a ferrula najvyššej kvality. Každý patchcord je podrobený kontrole kvality (kontrola povrchu ferruli optického konektora a pomer parametrov prenosu-útlmu - priechodzie straty a impedančná nespojitosť konektorov).
Optické multi-mode vlákno použité v patchcordoch je kompatibilné s odporúčaniami ITU-T G.652.D. Zabezpečuje plnú kompatibilitu a schopnosť poskytnúť kvalitné zvary s existujúcou optickou infraštruktúrou. Stredný útlm optického vlákna predstavuje 3,5 dB/km pre vlnovú dĺžku 850nm a 1,5 dB/km pre vlnovú dĺžku 1310 nm. Štruktúra optického vodiča je posilnená o kevlarové vlákna s ochranným plášťom z PVC.
Technické parametre:
Názov:ULTIMODE PC-011S
Kód:L3011
Dĺžka:1 m
Typ vlákna:1x multi-mode, 62,5/125
Konektory:SC (A)SC (B)
Priechodzie straty:< 0,25 dB
< 0,25  dB

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
2,55 EUR3,06 EUR0 %
 
Patchcord multi-mode ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62,5/125)
Kód tovaru: L3011