MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Pačkordy a Pigtaily

Singlmód

Patchcord single-mode ULTIMODE PC-511S
(1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Kód tovaru: L3211
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
2,78 EUR3,34 EUR0 %
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-511S je časť optického kábla s dĺžkou 1 meter. Kábel je ukončený z obidvoch strán konektorom SC. Nájdu svoje uplatnenie v patchpaneloch a distribučných boxoch na prepájanie jednotlivých elementov optických sietí.
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-511S<br />(1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Pohľad na patchcord
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-511S<br />(1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Pohľad na konektory SC
Charakteristické vlastnosti:
  • konektory: 1x SC - 1x SC
  • jedno single-mode vlákno
  • dĺžka: 1 m
  • nízky útlm
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-011S je časť optického kábla s dĺžkou 1 meter. Kábel je ukončený z obidvoch strán konektorom SC. Konektory SC sú aktuálne najpopulárnejšie typy konektorov vzhľadom na jednoduchý spôsob pripojenia (patentový spoj zatlač-potiahni so zacvaknutím), pravouhlý priečny profil, ktorý umožňuje presné a pevné navedenie a umiestnenie konektora na patch paneli a jeho plastovú konštrukciu (samozrejme okrem ferruli).

Patchcordy ULTIMODE sú charakteristické nízkym útlmom a ferrula najvyššej kvality. Každý patchcord je podrobený kontrole kvality (kontrola povrchu ferruli optického konektora a pomer parametrov prenosu-útlmu - priechodzie straty a impedančná nespojitosť konektorov).
Optické single-mode vlákno použité v patchcordoch je kompatibilné s odporúčaniami ITU-T G.652.D. Zabezpečuje plnú kompatibilitu a schopnosť poskytnúť kvalitné zvary s existujúcou optickou infraštruktúrou. Stredný útlm optického vlákna predstavuje 0,4 dB/km pre vlnovú dĺžku 1310 nm a 0,25 dB/km pre vlnovú dĺžku 1550nm. Štruktúra optického vodiča je posilnená o kevlarové vlákna s ochranným plášťom z PVC.
Optické vlákna štandardu ITU-T G.652.D sú všeobecne jednými z najlepších single-mode vláknami na trhu. Pred uvedením odporúčaní G.652.D, optické systémy mohli využívať jedno z troch prenosových okien s nižším útlmom (I: 850 nm, II: 1310 nm, III: 1550 nm). Optické systémy s vláknami so zníženým water peak dokážu pracovať v celom pásme od 1280 nm do 1650 nm.
Technické parametre:
Názov:ULTIMODE PC-511S
Kód:L3211
Dĺžka:1 m
Typ vlákna:1 x single-mode, 9/125
Konektory:SC (A)SC (B)
Priechodzie straty:< 0,25 dB
< 0,25  dB
Odrazený útlm:< -50 dB
< -50 dB

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
2,78 EUR3,34 EUR0 %
 
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-511S
(1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Kód tovaru: L3211