MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Pačkordy a Pigtaily

Singlmód

Patchcord single-mode ULTIMODE PC-522S
(1 x SC/APC - 1 x SC/APC, 9/125)
Kód tovaru: L3222
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
3,89 EUR4,67 EUR0 %
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-522S Kábel je z oboch strán ukončený optickými SC/APC konektormi.
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-522S<br />(1 x SC/APC - 1 x SC/APC, 9/125)
Pohľad na patchcord
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-522S<br />(1 x SC/APC - 1 x SC/APC, 9/125)
Pohľad na konektory SC a APC
Charakteristické vlastnosti:
  • konektory: 1 x SC/APC - 1 x SC/APC
  • jedno single-mode vlákno (G.652.D)
  • dĺžka: 1 m
  • nízke priechodzie straty
  • nízky odrazený útlm
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-522S je časť optického kábla s dĺžkou 1 meter, ukončený na oboch stranách konektorom SC/APC. Konektory SC sú aktuálne najpopulárnejšie typy konektorov vzhľadom na jednoduchý spôsob pripojenia (patentový spoj zatlač-potiahni so zacvaknutím), pravouhlý priečny profil, ktorý umožňuje presné a pevné navedenie a umiestnenie konektora na patch paneli a jeho plastovú konštrukciu (samozrejme okrem ferruli). Konektory SC/APC, vzhľadom na kónusový tvar ukončenia APC ferruly (8 stupňov), zabezpečujú nízku úroveň spätného útlmu > 60 dB a spĺňajú vysoké nároky na prenos signálu.
Patchcordy ULTIMODE sú charakteristické nízkym útlmom a ferrula najvyššej kvality. Každý patchcord je podrobený kontrole kvality (kontrola povrchu ferruli optického konektora a pomer parametrov prenosu-útlmu - priechodzie straty a impedančná nespojitosť konektorov).
Optické single-mode vlákno použité v patchcordoch je kompatibilné s odporúčaniami ITU-T G.652.D. Zabezpečuje plnú kompatibilitu a schopnosť poskytnúť kvalitné zvary s existujúcou optickou infraštruktúrou. Stredný útlm optického vlákna predstavuje 0,4 dB/km pre vlnovú dĺžku 1310nm a 0,25 dB/km pre vlnovú dĺžku 1550 nm. Štruktúra optického vodiča je posilnená o kevlarové vlákna s ochranným plášťom z PVC.
Optické vlákna štandardu ITU-T G.652.D sú všeobecne jednými z najlepších single-mode vláknami na trhu. Pred uvedením odporúčaní G.652.D, optické systémy mohli využívať jedno z troch prenosových okien s nižším útlmom (I: 850 nm, II: 1310 nm, III: 1550 nm). Optické systémy s vláknami so zníženým water peak dokážu pracovať v celom pásme od 1280 nm do 1650 nm.
Technické parametre:
Názov:ULTIMODE PC-522S
Kód:L3222
Dĺžka:1 m
Typ vlákna:1 x single-mode, 9/125
Konektory:SC/APC (A)SC/APC (B)
Priechodzie straty:< 0,25 dB
< 0,25 dB
Odrazený útlm:> 50 dB
> 50 dB

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
3,89 EUR4,67 EUR0 %
 
Patchcord single-mode ULTIMODE PC-522S
(1 x SC/APC - 1 x SC/APC, 9/125)
Kód tovaru: L3222