MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Moduly SFP

Gigabit Ethernet

Port Gigabit SFP TP-LINK TL-SM311LM 550m 2xLC
Kód tovaru: L1402
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
44,15 EUR52,98 EUR0 %
SFP Module: TP-LINK TL-SM311LM (1000Base-SX MMF 550m 2xLC)
Náhľad
Charakteristické znaky
  • duplexový prenos s použitím dvoch vlákien multimode,
  • prenosový dosah do 550 m,
  • LC optické konektory.
TP-LINK TL-GBIC Mini SM311LM / SFP je optimálne zariadenia pre web smart switche, pre rozšírenie prenosovej vzdialenosti pomocou optických vlákien. Modul pracuje s dvoma optickými vláknami multimode (v duplexnom režime). Maximálna prenosová vzdialenosť je 550 metrov (záleží aj na type použitého vlákna).
Optický modul SFP používa LC konektory. Hlavná výhoda LC konektorov je malá veľkosť a uzamykací systém chrániaci proti náhodným prerušeniam spojenia.
Použitie media konvertory s možnosťou výmeny modulov SFP je obzvlášť výhodné, pokiaľ ide o zmeny konfigurácie siete. Namiesto nahradenia celej jednotky stačí vymeniť SFP vysielače.
Niektoré zariadenia s SFP rozhraním:
TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.
Technické parametre:
Názov:TL-SM311LM
Kód:L1402
Štandard:SFP (IEEE 802.3z 1000Base-SX)
Typ vlákna:multimode (50/125 μm, 62.5/125 μm)
Typ konektora:LC
Prenosová vzdialenosť:up to 550 m
Vlnová dĺžka (Tx/Rx):850 nm / 850 nm
Prevádzková teplota:0oC ... 70oC
Výkon:3.3 VDC (z SFP portu)

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
44,15 EUR52,98 EUR0 %
 
Port Gigabit SFP TP-LINK TL-SM311LM 550m 2xLC
Kód tovaru: L1402