MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Prepínače a skrinky

Distrib. krabice do RACKu

Predný panel ULTIMODE P-12SC-DUPLEX (1U, 24 zásuviek pre SC adaptéry)
Kód tovaru: L5543
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
3,66 EUR4,39 EUR0 %
Predný panel ULTIMODE P-12SC-DUPLEX (1U, 24 zásuviek pre SC adaptéry)
Pohľad na predný panel ULTIMODE P-12SC-DUPLEX
Predný panel ULTIMODE P-12SC-DUPLEX (1U, 24 zásuviek pre SC adaptéry)
Pohľad na zadný panel
Významné vlastnosti:
  • predný panel 1U
  • 12 otvorov pre SC Duplex adaptéry
Predný panel ULTIMODE P-12SC-DUPLEX je určený na montáž na optické panely 1U. Panel je vyrobený z oceľového plechu lakovaného práškovou čiernou. ULTIMODE optické panely sú navrhnuté pre použitie v sieťach FTTx ako distribučný bod a bod pripojenia.
1U predný panel P-12SC-DUPLEX je určený pre optické panely ULTIMODE MT-524 L5124.
Adaptéry pasujúce k prednému panelu ULTIMODE P-12SC-DUPLEX:
  • Single-mode adaptér ULTIMODE A-511D (2 x SC to 2 x SC) L4311
  • Single-mode adaptér ULTIMODE A-511D (2 x SC to 2 x SC) L4311
  • Single-mode Adaptér ULTIMODE A-522D
  • (2 x SC/APC do 2 x SC/APC) L4322
  • Single-mode adaptér ULTIMODE A-533D (2xFC - 2xFC) L4333
  • Single-mode adaptér ULTIMODE A-544D (2xFC/APC-2xFC/APC) L4344

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
3,66 EUR4,39 EUR0 %
 
Predný panel ULTIMODE P-12SC-DUPLEX (1U, 24 zásuviek pre SC adaptéry)
Kód tovaru: L5543