MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Pačkordy a Pigtaily

Multimód

Prepojovací kábel ULTIMODE PG-35S (1xLC, OM3, 1m)
Kód tovaru: L3535
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
1,90 EUR2,28 EUR0 %
Prepojovací kábel ULTIMODE PG-35S je časť optického kábla multimode OM3 50/125 um s dĺžkou 1m, ukončený na jednom konci LC konektorom.
Prepojovací kábel ULTIMODE PG-35S (1xLC, OM3, 1m)
Náhľad kábla
Prepojovací kábel ULTIMODE PG-35S (1xLC, OM3, 1m)
Pohľad na LC konektor
Významné vlastnosti:
  • LC konektor
  • jedno multimode vlákno (OM3)
  • dĺžka: 1m
  • plášť: 900 um rúrka
  • nízky vstupný útlm
Prepojovací kábel ULTIMODE PG-35S je časť optického kábla multimode OM3 50/125 um s dĺžkou 1m, ukončený na jednom konci LC konektorom. LC konektory sú v súčasnosti najpopulárnejšie optické spojovacie prvky vďaka jednoduchému párovaniu (push-pull spojka s klapkou) a obdĺžnikovému prierezu umožňujúcemu tesné obalenie konektorov na paneli. LC konektory sú miniatúrne verzie SC konektorov (veľkosť RJ-45) a kvôli malej veľkosti sú často používané v SFP moduloch.
Prepojovacie káble ULTIMODE sú charakteristické nízkym útlmom. Používajú najkvalitnejšie ferruly. Každý patchcord prechádza individuálnou kontrolu kvality (kontrola povrchu a meranie prenosových parametrov - vstupný a spätný útlm).

Multimode vlákna použité v tomto kábli sú OM3 50/125, v súčasnosti najpopulárnejšie multimode vlákna, ktoré môžu byť použité pre prenos v I alebo II prenosovom okne (850/1310 nm). Útlm (IL) nepresahuje 3,5 dB/km v prvom prenosovom okne a 1,5 dB/km v druhom prenosovom okne. OM3 štandard poskytuje vyššiu dátovú priepustnosť na väčšie vzdialenosti, než jeho predchodcovia. Prenosová rýchlosť 10 Gb je možné na vzdialenosť až 550 metrov a vyššia rýchlosť, napríklad 40 Gb a 100 Gb, môže byť dosiahnutá na 100 metrov (OM1 a OM2 normy neumožňujú také rýchle prenosy).
Parametre:
Názov:ULTIMODE PG-35S
Kód:L3535
Dĺžka:1 m
Typ vlákna:1x multimode.OM3 50/125
Typ konektora:LC
Vstupný útlm [dB]:< 0.25

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
1,90 EUR2,28 EUR0 %
 
Prepojovací kábel ULTIMODE PG-35S (1xLC, OM3, 1m)
Kód tovaru: L3535