MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Média konvertory

Priemyselné

Priemyselný PoE Switch: ULTIPOWER 324SFP-POE (4xGE PoE, 2xSFP 1000Mbps)
Kód tovaru: N29977
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
338,74 EUR406,49 EUR0 %
Sieťová karta PCI NIC: TP-Link TG-3269 10/100/1000 Mbps
Sieťová karta PCI NIC: TP-Link TG-3269 10/100/1000 Mbps
Ethernetový priemyselný switch ULTIPOWER 324SFP-POE umožňuje prenos dát rýchlosťou 10/100/1000 Mbps. Jeho štyri gigabitové RJ45 porty podporujú funkcie auto-negotiation a Power over Ethernet (PoE). Zariadenie automaticky objavý PD zariadenia (Power Device) zhodné so štandardom IEEE 802.3af a dodáva im napájanie. Týmto spôsobom je ľahké napájať sieťové zariadenia umiestnené v miestach bez prístupu k AC linkám, ako sú prístupové body, IP kamery, IP telefóny atď. Prepínač bol vybavený dvoma optickými 1000 Mbps SFP portami.
ULTIPOWER 324SFP-POE belongs to the group of industrial switches, capable of reliable operation in harsh environmental conditions like increased dust levels, high or low temperature, high humidity. Such switches should also be mounted in hermetic enclosures installed on poles or other structures located outdoors. The ULTIPOWER switches are equipped with Ethernet ports (Fast Ethernet or Gigabit Ethernet, depending on the model) for connecting IP cameras, computers etc. The ULTIPOWER industrial switches are protected by housings with IP40 ingress protection rating (against solid foreign objects greater than 1 mm in diameter). All the Ethernet PoE ports can power the connected devices (after supplying the switch with 48-50 VDC). Each of the industrial switches has been equipped with optical module converting the transmission medium into fiber.
Key features
  • IP40 stupeň krytia
  • Výkon: 12-48 VAC alebo 24VAC
  • Možnosť pripojenia dvoch napájacích zdrojov (hlavný a záložný)
  • Spotreba energie <6W (bez PoE),
  • 4x GigabitEthernet 10/100/1000 Mbs PoE porty
  • Optický prenos: 2x FO SFP 1000 Mbps
  • ESD ochrana: 6 kV
  • Rozsah prevádzkovej teploty: -40...80℃
  • Prevádzková vlhkosť: 5...95%
  • Prípustný atmosférický tlak: 80...110 kPa
  • Izolačný odpor: >100 MΩ
  • Možnosť montáže na DIN-koľajnice
Standards
  • Electrical insulating qualities
    • Dielectric strength test - GB/T13729-2002 AC 2 kV (<1 min)
    • Insulation resistance >100 MΩ - GB/T13729-2002
    • Rated impulse withstand voltage (GB/T13729-2002): 5 kV (in 230 VAC part), 1 kV (in <50 V part)
  • Mechanical properties
    • Reaction to vibrations: GB /T15153.1-1998 (IEC870-2-1: 1995)
    • Reaction to shocks: GB/T14537-1993
  • Electromagnetic compatibility
    • Radiated EMI immunity tests: GB/T15153.1-1998 (IEC870-2-1: 1995)
    • Tests of immunity to series of electrical fast transients: GB/T17626.4-1998 (IEC61000-4-4:1995)
    • Surge immunity tests: GB/T17626.5-1999 (IEC 61000-4-5:1995)
    • Conducted EMI immunity tests: GB/T17626.6-1998 (IEC 61000-4-6:1996)
    • Magnetic field immunity tests: GB/T17626.8 1998 (IEC 61000-4-8:1993)
Priemyselný PoE Switch: ULTIPOWER 324SFP-POE (4xGE PoE, 2xSFP 1000Mbps)Priemyselný PoE Switch: ULTIPOWER 324SFP-POE (4xGE PoE, 2xSFP 1000Mbps)SFP prijímač: ULTIMODE SFP-023G (dva vlákna multimode do vzdialenosti 2 km)SFP prijímač: ULTIMODE SFP-023G (dva vlákna multimode do vzdialenosti 2 km)SFP Transceiver: ULTIMODE SFP-011M (two multimode fibers up to 550m)

Specifications:
NázovULTIPOWER 324SFP-POE
KódN29977
Štandardy a protokoly
IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3x Flow control
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.3af
IEEE  802.3ab 1000Base-T
IEEE  802.3z 1000Base-SX/LX
Funkcie

PoE IEEE 802.3af
MAC auto-learning a auto-aging
Ovládanie šírky pásma pre plný duplex  (IEEE802.3x), ovládanie spätného tlaku (polovičný duplex)

Frame forward rate
10BASE-T: 14880pps/port
100BASE-TX: 148800pps/port
Metóda prenosu
Store-and-Forward

Porty

4 porty RJ45 10/100/100 Mb/s 4 PoE
2x FO 2x SFP 1000 Mb/s
Požiadavky na sieťovú kabeláž10Base-T:
UTP cat. 3, 4 alebo 5 (do 100 m)
STP EIA/TIA-568 100 Ω (do 100 m)
100Base-Tx:
UTP cat. 5 or 5e (do 100 m)
STP EIA/TIA-568 100 Ω (do 100 m)
LED indikátory
PWR1, PWR2, F1, POE
ESD imunita< 6 kV
Rozmery [mm]50x156x135
Prevádzkové prostredie

Prevádzková teplota: -40...80℃
Prevádzková vlhkosť: 5...95% (bez kondenzácie)

Výkon12-48 VDC, 24 VAC (možnosť použitia dvoch napájacích zdrojov pre nadbytočnosť)
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
338,74 EUR406,49 EUR0 %
 
Priemyselný PoE Switch: ULTIPOWER 324SFP-POE (4xGE PoE, 2xSFP 1000Mbps)
Kód tovaru: N29977
DOKONČI
KNIŽNICA SEKCIE
NOVINKY V KNIŽNICI
PREČÍTAJTE SI