MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny
 »  Optika  »  Káble  »  Singlmód

Káble

Singlmód

Samonosný univerzálny optický kábel ULTIMODE FC.E-2SM (2x G.657A2)
Kód tovaru: L7202
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0,24 EUR0,29 EUR0 %
Samonosný univerzálny optický kábel ULTIMODE FC.E-2SM (2x G.657A2)
Náhľad
ULTIMODE FC.E-2SM je univerzálny kábel z optických vlákien v LSOH plášti, takže ho možno používať vonku a v interiéri. Posilnený aramidovými vláknami kábel vydrží zaťaženie 800 N v rozpätí 150 m. Vďaka tejto vlastnosti je kábel pre rozptýlené vedenia, napr. pre pripojenie bezpečnostných kamier a prístupových bodov umiestnených na stĺpoch. Kábel sa skladá z dvoch single-mode G.675A2 vlákien (o priemere 250 μm, minimálny polomer ohybu 7,5 mm).
Univerzálny kábel ULTIMODE FC.E-2SM sa tiež dobre hodí pre použitie vo vnútri budov. Vzhľadom k dostatočnej pružnosti a vonkajšiemu priemeru 3 mm môže byť ľahko inštalovaný v FTTx, kanceláriách, domácich sieťach.
Single-mode vlákna použité v tomto kábli sú ITU-T G.657.A v 250 um opláštení. Vlákno G.657.A je v súčasnej dobe jedným z najmodernejších a populárnejších single-mode vlákien, čo je v skutočnosti vylepšená verzia vlákna G.652.D. Vlákno môže byť formované do tesnej cievky v dôsledku zníženia útlmu v takýchto podmienkach, zatiaľ čo ostatné parametre sú ešte o niečo lepšie (útlm menší ako 0,35 dB/km pri 1310 nm a menej ako 0,20 dB/km pri 1550 nm). Zvláštnosťou tohto typu vlákna je znížený útlm ohybov/cievok.
Zhoda s týmito normami:
  • EN 50267-2-2
  • EN50268-2
  • ISO 4892/2
Parametre:
NázovULTIMODE FC.E-2SM
KódL7202
Mechanické vlastnostisamonosný kábel
Posilňovacie prvky
aramidové vlákna
Počet optických vlákien
2
Priemer kábla
3.0 mm
Hmotnosť 6.3 kg / km
Typ vlákna

single-mode,
G.657A2 9/125 μm CORNING

Minimálny polomer ohybu
7.5 mm

pevnosť v ťahu

Short-term: 150 N / 100 mm

Long-term: 50 N / 100 mm

Kolmá pevnosť v ťahu800 N /150 m
PlášťLS0H
Farba
čierna
Rozsah prevádzkových teplôt
-30oC...+70oC
Teplotný rozsah pri inštalácii
-20oC...+60oC

 

Štruktúra kábla:
1. Jednomódové vlákno G.657A,
2. Aramidové ťažné vlákna,
3. Vonkajší plášť štandardu LSOH, odolný voči UV žiareniu.
Zákazníci si môžu objednať akékoľvek patch cordy vyrobené na objednávku s požadovanými konektormi. Prosím, kontaktujte svojho obchodného asistenta.
Cena za 1 m
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0,24 EUR0,29 EUR0 %
 
Samonosný univerzálny optický kábel ULTIMODE FC.E-2SM (2x G.657A2)
Kód tovaru: L7202