MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Moduly SFP

Fast Ethernet

SFP prijímač: MULTIMODE SFP-203M (dve jednovidové vlákna do 20 km)
Kód tovaru: L1411
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
15,44 EUR18,53 EUR0 %
Záruka - 24 mesiacov
ULTIMODE SFP-203M spolupracuje s dvomi jednovidovými vláknami, ktoré prenášajú dáta rýchlosťou až 155 Mb/s. Maximálna prenosová vzdialenosť je 20 km.
SFP prijímač: MULTIMODE SFP-203M (dve jednovidové vlákna do 20 km)
Pohľad na modul
Charakteristické znaky
  • Duplexný prenos s použitím dvoch singlmódových vlákien,
  • Prenosová rýchlosť až 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100Base-FX),
  • Prenosový rozsah do 20 km,
  • LC optické konektory.
Tento optický modul je kompatibilný so štandardom SFP (ang. Small Form-factor Pluggable). Modul ULTIMODE SFP-203M pracuje s dvoma jednovidovými optickými vláknami s rýchlosťami až do 155 Mb/s. Maximálna prenosová vzdialenosť je 20 km.
Optický modul SFP používa LC konektory. Hlavná výhoda LC konektorov je malá veľkosť a uzamykací systém chrániaci proti náhodným prerušeniam spojenia.
Moduly ULTIMODE spolupracujú s multimediálnymi prevodníkmi a väčšinou prepínačov a smerovačov so SFP rozhraním (tiež s CISCO zariadeniami) kompatibilnými s IEEE 802.3u 100Base-FX štandardom .
Použitie media konvertorov s možnosťou výmeny SFP modulov je obzvlášť výhodné, pokiaľ ide o zmeny konfigurácie siete. Namiesto výmeny celého prístroja/ov, stačí vymeniť SFP modul/y.
Technické parametre:
Name:ULTIMODE SFP-203M
Code:L1411
Standard:SFP (IEEE 802.3u 100Base-FX)
Optical fiber type:single-mode (8.3/125 μm, 8.7/125 μm, 9/125 μm, 10/125 μm)
Optical connectors:LC
Transmission range:up to 20 km
Transmission speed:up to 155 Mb/s
Wavelength (Tx/Rx):1310 nm / 1310 nm
Operating temperature range:0oC ... 70oC
Power:3.3 VDC (from SFP port on the motherboard)

 

Ponúkame tiež modul SFP Fast Ethernet, ktorý spolupracuje s multimódovými vláknami s prenosovým rozsahom do 550 m - L1401.
Moduly Fast Ethernet L1401 a L1411 nie sú kompatibilné s Gigabitovým prevodníkom médií M-100G / SFP L1301.
Gigabitové moduly série ULTIMODE:
Okrem modulov SFP Fast Ethernet ponúkame moduly Gigabit SFP, ktoré podporujú štandard 802.3z 1000Base-FX a spolupracujú s multimediálnymi konvertormi ULTIMODE M-100G/SFP L1301:
Name:SFP-023GSFP-2-3GSFP-203/5GSFP-205/3G
Code:L1405L1415L1416L11417
Type of optical fiber:multimodesingle-mode
Transmission range:2 km20 km
Transmission speed:1.25 Gb/s1.25 Gb/s
Wavelength (Tx/Rx):1310/1310 nm
1310/1550 nm
1550/1310 nm
Connectors:2x LC2x LC1x SC1x SC
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
15,44 EUR18,53 EUR0 %
 
SFP prijímač: MULTIMODE SFP-203M (dve jednovidové vlákna do 20 km)
Kód tovaru: L1411