MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Pačkordy a Pigtaily

Singlmód

Singe-mode Pigtail Opto 12xSC/APC (G.652D, 2m)
Kód tovaru: L3560
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
26,30 EUR31,56 EUR0 %
Singe-mode Pigtail Opto 12xSC/APC (G.652D, 2m)
Náhľad pigtailov
Singe-mode Pigtail Opto 12xSC/APC (G.652D, 2m)
Náhľad SC/APC konektorov
Singe-mode Pigtail Opto 12xSC/APC (G.652D, 2m)
pohľad na balenie
L3560 sa skladá z 12 pigtailov s 2 m dlhými vláknami v rôznych farbách zakončenými SC/APC konektormi. Sada je obzvlášť užitočná v systémoch na báze ľahko prístupných káblov.
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
26,30 EUR31,56 EUR0 %
 
Singe-mode Pigtail Opto 12xSC/APC (G.652D, 2m)
Kód tovaru: L3560