MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Redukcie

Singlmód

Single-mode adaptér ULTIMODE A-533D (2xFC - 2xFC)
Kód tovaru: L4333
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Single-mode adaptér ULTIMODE A-533D umožňuje spojenie dvoch párov optických vlákien ukončených FC konektormi.
Single-mode adaptér ULTIMODE A-533D (2xFC - 2xFC)
Náhľad adaptéra
Single-mode adaptér ULTIMODE A-533D (2xFC - 2xFC)
Iný náhľad adaptéra
Charakteristické znaky:
  • pre FC konektory (dva páry)
  • pre single-mode vlákna
  • plastový kryt (keramická ferula)
Single-mode adaptér ULTIMODE A-533D umožňuje spojenie dvoch párov optických vlákien ukončených FC konektormi. Veľkosť adaptéra FC duplex je rovnaká ako štandardný SC duplex, takže môže byť nainštalovaný namiesto SC adaptéra. Adaptéry sú bežne používané v kombinácii s prepojovacími káblami a pigtailami v optických koncentrátoroch atď., ktoré spájajú prepojovacie káble s pigtailami napojenými na optické vlákna.
Vďaka závitové kovovému puzdru, konektor FC poskytuje spoľahlivé a stabilné spojenie. Dokonca aj neúmyselné silné vonkajšie potiahnutie neodpojí konektor zo zásuvky.
Technické parametre:
Názov:ULTIMODE A-533D
Kód:L4333
Typ vlákna:single-mode
Vstupný útlm:< 0.2
Konektory:2xFC2xFC

 

Tovar bol stiahnutý z ponuky
 
Single-mode adaptér ULTIMODE A-533D (2xFC - 2xFC)
Kód tovaru: L4333