MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Redukcie

Singlmód

Single-mode adaptér ULTIMODE A-544D (2xFC/APC-2xFC/APC)
Kód tovaru: L4344
Tovar bol stiahnutý z ponuky
sa používa na pripojenie dvoch párov pigtailov alebo patch cordov zakončených FC/APC konektormi.
Single-mode adaptér ULTIMODE A-544D (2xFC/APC-2xFC/APC)
Náhľad adaptéra ULTIMODE A-544D
Single-mode adaptér ULTIMODE A-544D (2xFC/APC-2xFC/APC)
Iný pohľad na adaptér
Distinguishing features:
  • pre 2xFC/APC a 2xFC/APC konektory
  • pre single-mode vlákno
  • plastový kryt (s keramickou ferulou)
Single-mode adaptér ULTIMODE-544D sa používa na pripojenie dvoch párov pigtailov alebo patch cordov zakončených FC/APC konektormi. Adaptéry sú obvykle používané v kombinácii s patchcordami a pigtailami v optických koncentrátoroch, atď. APC konektory vďaka stupňovitému zakončeniu APC kovania (8 stupňov) zaisťujú vyšší spätný útlm.
Vďaka závitovému kovovému puzdru FC konektory poskytujú spoľahlivé a stabilné pripojenie. Dokonca aj náhodné silne vytiahnutie neodpojí konektor zo zásuvky.
Specifications:
Názov:ULTIMODE A-544D
Kód:L4344
Typ vlákna:single-mode
Vstupný útlm:< 0.2 dB
Typ konektorov:2xFC/APC2xFC/APC

 

Tovar bol stiahnutý z ponuky
 
Single-mode adaptér ULTIMODE A-544D (2xFC/APC-2xFC/APC)
Kód tovaru: L4344