MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Pačkordy a Pigtaily

Singlmód

Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S
(1 x SC - 1 x FC, 9/125)
Kód tovaru: L3213
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
2,89 EUR3,47 EUR0 %
Single-mode patchcord ULTIMODE PC-513S je časť optického kábla s dĺžkou 1 meter. Kábel je ukončený na jednej strane konektorom SC a na druhej FC konektorom.
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S<br />(1 x SC - 1 x FC, 9/125)
Pohľad na patchcord
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S<br />(1 x SC - 1 x FC, 9/125)
Pohľad na konektory
Charakteristické vlastnosti:
  • konektory: 1 x SC - 1 x FC
  • jedno single-mode vlákno (G.652.D)
  • dĺžka: 1 m
  • nízky útlm
Single-mode patchcord ULTIMODE PC-513S je časť optického kábla s dĺžkou 1 meter. Kábel je ukončený na jednej strane konektorom SC a na druhej FC konektorom. SC a FC konektory sú aktuálne najpopulárnejšie typy konektorov vzhľadom na jednoduchý spôsob pripojenia v prípade SC konektora (patentový spoj zatlač-potiahni so zacvaknutím), pravouhlý priečny profil, ktorý umožňuje presné a pevné navedenie a umiestnenie konektora na patch paneli a jeho plastovú konštrukciu (samozrejme okrem ferruli). FC konektory majú závitové spojenie, ktoré zabezpečuje mechanické izolácie kovania a vlákna.
ULTIMODE patchcordy sú charakterizované nízkym útlmom a spätnou reflexiou (odrazivosť). Používajú ferulli najvyššej kvality. Každý patchcord prechádza individuálnou kontrolou kvality (kontrola povrchu a meranie prenosových parametrov - vstup a spätný útlm).
The single-mode optické vlákno s nízkym water peak používané v prepojovacích kábloch je kompatibilné s ITU-T G.652.D štandardom. Poskytuje plnú kompatibilitu a schopnosť vykonávať kvalitné spojenie v existujúcich optických sieťach. Priemerný útlm vlákna je asi 0,4 dB / km na 1310 nm, a 0,25 dB / km na 1550 nm. Optické vlákno je posilnené aramidovým vláknom (Kevlar), a kryté PVC plášťom.
Optické vlákna kompatibilné s ITU-T G.652.D patria medzi najlepšie štandardné single-mode káble na trhu. Pred zavedením odporúčania G.652.D mohli optické systémy používať jedno z troch prenosových okien s nižším útlmom (I: 850 nm, II: 1310 nm, III: 1550 nm). Systémy založené na optických vláknach s obmedzeným vodným peakom môžu pracovať v celom pásme od 1280 nm až 1650 nm.
Technické parametre:
Názov:ULTIMODE PC-513S
Kód:L3213
Dĺžka:1 m
Vlákno:1 x single-mode, 9/125
Konektory:SC (A)FC (B)
Vstupný útlm:< 0.25 dB
< 0.25 dB
Odraz:< -50 dB< -50 dB

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
2,89 EUR3,47 EUR0 %
 
Single-mode Patchcord ULTIMODE PC-513S
(1 x SC - 1 x FC, 9/125)
Kód tovaru: L3213