MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Pačkordy a Pigtaily

Singlmód

Single-mode Pigtail PG-53S (FC/APC, 1m G.652D)
Kód tovaru: L3553
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
1,79 EUR2,15 EUR0 %
Záruka - 24 mesiacov
Pigtail PG-53S je časť single-mode optického kábla s dĺžkou 1 meter zakončený na jednej strane FC/APC konektorom.
Single-mode Pigtail PG-53S (FC/APC, 1m G.652D)
Náhľad pigtailu
Single-mode Pigtail PG-53S (FC/APC, 1m G.652D)
Pohľad na FC/APC konektor
Významné vlastnosti
  • konektor: FC/APC
  • optické vlákno: single-mode (G.652.D)
  • dĺžka: 1 m
  • nízky vstupný útlm
Pigtail PG-53S je časť single-mode optického kábla s dĺžkou 1 meter zakončený na jednej strane FC/APC konektorom.
Single-mode optické vlákno s nízkym vrcholom vody použitej pri prepojovacích kábloch je kompatibilné so štandardom ITU-T G.652.D. Poskytuje plnú kompatibilitu a schopnosť vykonávať kvalitné spoje s existujúcimi optickými sieťami. Priemerný útlm vlákna je asi 0,4 dB/km na 1310 nm a 0,25 dB/km na 1550 nm. Optické vlákno je posilnené aramidovými vláknami (Kevlar) a pokryté plášťom z PVC.
Optické vlákna kompatibilné so štandardom ITU-T G.652.D patria teraz medzi najlepšie štandardné single-mode vlákna na trhu. Pred zavedením odporúčania G.652.D, optické systémy používali jedno z troch prenosových okien s nižším útlmom (I: 850 nm, II: 1310 nm, III: 1550 nm). Systémy založené na optických vláknach s obmedzeným vrcholom vody dokážu pracovať v celom pásme od 1280 nm do 1650 nm.
Parametre:
Názov:PG-53S
Kód:L3553
Dĺžka:1 m
Typ vlákna:1 x single-mode, 9/125
Konektory:FC/APC
Vstupný útlm [dB]:< 0.25 dB
Spätný útlm [dB]:> 50 dB

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
1,79 EUR2,15 EUR0 %
 
Single-mode Pigtail PG-53S (FC/APC, 1m G.652D)
Kód tovaru: L3553