MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Prenos cez optiku

DVB-T/CATV

TV optický vysielač: TTERRA mo428 4D31 (2x6dBm, 1310nm)
Kód tovaru: R82523
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0 %
Záruka - 4 roky
Viacpásmový zosilňovač Terra ma400 (FM/VHF/UHF)
Viacpásmový zosilňovač Terra ma400 (FM/VHF/UHF)
Viacpásmový zosilňovač Terra ma400 (FM/VHF/UHF)
Views of the device
Viacpásmový zosilňovač Terra ma400 (FM/VHF/UHF)
Key features
  • Pre distribúciu DVB-S/S2 (SAT IF) a TV signály (CATV, MATV)
  • Dva nezávislé optické výstupy, každý so 6 dBm výstupnou úrovňou
  • Vstupný frekvenčný rozsah 47-2400 MHz
  • RF vstup
  • AGC režim
  • Max vstupná úroveň: 85 dBμV,
  • Manuálne ovládanie zisku: 0...-15 dB (1 dB step)
  • Digitálne ovládanie tlačidlami čelnom paneli
  • Dvojpolohový displej
  • DIN lišta alebo montáž na stenu
  • Konektory: 3x F-f (RF vstup/RF slučka výstup a RF TEST), 2x SC/APC (optický).
Optický vysielač TERRA mo428 4D31 R82523 sa používa na prenos televíznych signálov cez optické médium. Prevádza vstupné elektrické signály v rozsahu 47 až 2400 MHz, dodávané koaxiálnym káblom, do optického signálu. Výkon optického signálu v každom z dvoch nezávislých výstupov je 6 dBm (4 mW), čo je dostačujúce pre napájanie asi až desiatich uzlov (v závislosti na citlivosti prijímača). V prípade point-to-point spojenia môže prenosová vzdialenosť dosiahnuť 40 km.
Vysielač R82523 funfuje na vlnovej dĺžke 1310 nm (2. prenosové okno). Môže byť inštalovaný samostatne na stenu, pomocou dodávaného príslušenstva, alebo môže byť umiestnený spoločne s ďalšími zariadeniami na univerzálnu DIN lištu R82538 (aj v rackovej skrini). Prístroj je napájaný zo zdroja 12 VDC s vhodnou prúdovou kapacitou (spotreba prúdu je typicky 0,4A). S viacerými zariadeniami je optimálnym zdrojom energie vyhradený napájací zdroj DR-60-12 R82532.
Ponúkame tiež vysielač TERRA mo428 4D31 R82523 vybavený jdným 6 dBm optickým výstupom.
Na vyžiadanie sú k dispozícii vysielače pracujúce v treťom prenosovom okne (1550 nm):
Namemo418 4D31mo428 4D31mo418 4D55mo428 4D55
Number of optical outputs
1212
Output level [dBm]1x62x61x62x6
Wavelength [nm]1310131015501550
Veľkou prednosťou prístroja je možnosť integrácie s ďalšími zariadeniami, ako sú:
The transmitter can be placed together with other devices on universal DIN rail, also in a RACK cabinet.
Application examples
Prenos optických signálov v 1310 nm a 1550 nm
pomocou jedného vlákna, s distribúciou do štyroch podsietí
Customers can order any patch cords made to order with required terminating connectors. Please contact your sales assistant.
Specifications
Názovmo418 4D31 mo428 4D31 
KódR82522 R82523
Počet optických výstupov12
Výstupná úroveň laserového lúča [dBm]  1x62x6
Vlnová dĺžka [nm]  1310 ± 10 
Laserový typ
  DFB
Rozsah vstupnej frekvencie (RF) [MHz]  47-2400
RF vstupná úroveň [dBμV]  70-85
Vstupná impedancia [Ω]  75
Nastavenie zisku [dB]  0...-15  (step 1)
AGC rozsah [dB]± 5 
RF slučka
Frekvenčný rozsah [dBμV]47-2400
Vstupný útlm [dB]< 1 
Variácia frekvenčného rozsahu  [dB]± 1,0 
Spätný útlm
  18 dB/40 MHz -1.5 dB/oct (47-950 MHz);
≥ 10 dB (up to 1750 MHz); ≥ 7 dB (up to 2400 MHz)
Intermodulačné skreslenie (terr. TV)
CSO [dB]> 60
CTB [dB]> 62
C/N [dB]> 51
Napájanie predzosilňovača
12 VDC / 0,4 A max
Napájacie napätie [VDC] 12±1
Spotreba prúdu [A]0,35 max0,4 max
Rozsah prevádzkovej teploty [ºC]0...+50
Rozmery [mm]198x107,5x36
Hmotnosť [kg]0,9

 

Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0 %
 
TV optický vysielač: TTERRA mo428 4D31 (2x6dBm, 1310nm)
Kód tovaru: R82523
DOKONČI
KNIŽNICA SEKCIE
NOVINKY V KNIŽNICI
PREČÍTAJTE SI