MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Káble

Univerzálne

Univerzálny kábel DRAKA U-DQ(ZN)BH 12G OM3 (12xOM3)
Kód tovaru: L73112
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0 %
Záruka - 24 mesiacov
Univerzálny optický kábel pre vnútorné a vonkajšie použitie DRAKA U-DQ(ZN)BH 12G
S 12 multimódovými vláknami OM3 obsiahnutými v centrálnej rúrke naplnenej gélom.
Univerzálny kábel DRAKA U-DQ(ZN)BH 12G OM3 (12xOM3)
Pozrite sa na konštrukciu kábla
Kľúčové vlastnosti:
  • gélom plnená centrálna rúrka
  • posilnený aramidovými vláknami
  • 8 single-mode G.652.D vlákna v tesnom balení
  • LSZH plášť
  • vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie
  • tenší a ľahší ako vonkajšie káble
DRAKA U-DQ (ZN) BH 12G OM3 je univerzálny optický kábel pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Multimode OM3 vlákna sú obsiahnuté v centrálnej plnenej gélovej trubici. Gél v rúrke je druhom ochranného povlaku pre optické vlákna, ktorý absorbuje mechanické napätie a chráni vlákna pred environmentálnymi faktormi. Aramidová priadza pokrývajúca centrálnu trubicu poskytuje dodatočnú ochranu proti mechanickému poškodeniu, vrátane rizík, ktoré predstavujú hlodavce.
Kábel DRAKA U-DQ(ZN)BH 12G Kábel OM3 obsahuje 12 multimódových vlákien (J-Fiber). Farebná identifikácia vyrovnávacích vrstiev vyhovuje štandardu TIA-EIA-598-A. Plášť (puzdro) je vyrobený z nízkohalogénového halogénového plášťa (LSZH).
Multimode vlákna použité v kábli OM3 50/125 sú v súčasnosti najpopulárnejšie multimode vlákna, ktoré môžu byť použité pre prenos v I alebo II prenosovom okne (850/1310 nm). Útlm (IL) nepresahuje 3,5 dB/km v prvom prenosovom okne a 1,5 dB/km v druhom prenosovom okne. OM3 štandard poskytuje vyššiu dátovú priepustnosť na väčšie vzdialenosti, než jeho predchodcovia. Prenosová rýchlosť 10 Gb je možná na vzdialenosť až 550 metrov a vyššie rýchlosti, ako je 40 Gb a 100 Gb, môžu byť dosiahnuté na 100 metrov (OM1 a OM2 normy neumožňujú takéto rýchlosti prenosu).
Univerzálny káble z radu DRAKA sú gélom plnené optické káble určené pre horizontálne spojenia v budovách i mimo budov. Vzhľadom k malej veľkosti a flexibilite sú káble vhodné pre inštaláciu v káblových kanáloch. Používajú sa v moderných FTTH a FTTB systémoch v serverovniach, medzi budovami. Na rozdiel od externých káblov môžu byť univerzálne káble použité aj vo vnútri budov. To eliminuje potrebu vytvoriť ďalšie prechody, spoje a rámy káblových rozvodov na križovatke vonkajších sietí a vnútorných sietí. Univerzálny kábel môže byť položený v káblových žľaboch, alebo dokonca priamo v zemi (v miestach, kde nie je vystavený priamemu mechanickému poškodeniu).
Zhoda s týmito normami:
  • ISO11801 2nd edition
  • EN50173-1:2002
  • IEC60794-3-10
Štandardy horľavosti:
  • IEC60332
  • IEC60754-1
  • IEC60754-2
  • IEC61034-2
Parametre:
NameDRAKA U-DQ(ZN)BH 12G OM3
CodeL73112
Number of fibers
12
External diameter 6 mm
Weight40 kg/km
Fibersmultimode,
OM3 50/125 μm
Max. static pulling force1000 N
Max. dynamic pulling force2000 N
Min. bending radius during installation60 mm
Min. operating bending radius100 mm
Operating temperature range-30oC...60oC
Installation temperature range-15oC...60oC
Prierez káblom DRAKA:
1. LSZH plášť
2. Aramidové vlákno
3. Centrálna rúrka
4. Hydrofóbny gél
5. Optické vlákno
Farebná identifikácia vlákien:
1. modré
2. oranžové
3. zelené
4. hnedé
5. sivé
6. biele
7. červené
8. čierne
9. žlté
10. fialové
11. ružové
12. tyrkysové

Nad 12 sú vlákna označené priečnymi čiernymi pruhmi.
Zákazníci si môžu objednať akékoľvek pačkordy vyrobené na mieru s požadovanými konektormi. Prosím, kontaktujte svojho obchodného asistenta.
Cena za 1 meter kábla DRAKA U-DQ(ZN)BH 12G OM3 (12x OM3)
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0 %
 
Univerzálny kábel DRAKA U-DQ(ZN)BH 12G OM3 (12xOM3)
Kód tovaru: L73112