MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny
 »  Optika  »  Káble  »  Multimód

Káble

Multimód

Univerzálny kábel DRAKA U-DQ(ZN)BH 8G (8x OM2)
Kód tovaru: L73008
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0,95 EUR1,14 EUR0 %
Záruka - 24 mesiacov
Univerzálny optický kábel pre vnútorné i vonkajšie použitie DRAKA U-DQ(ZN)BH 8G
s 8 multimode OM2 50/125 μm vláknami obsiahnutými v gélom-plnenej centrálnej rúrke.
Univerzálny optický kábel ULTIMODE UNI-4MM-A (4xOM2 50/125)
Pohľad na konštrukciu kábla
Kľúčové vlastnosti:
  • gélom plnená centrálna rúrka
  • posilnený aramidovými vláknami
  • 8 single-mode G.652.D vlákna v tesnom balení
  • LSZH plášť
  • vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie
  • tenší a ľahší ako vonkajšie káble
DRAKA U-DQ(ZN)BH 8G je univerzálny optický kábel pre vnútorné i vonkajšie použitie. Multimode vlákna sú obsiahnuté v centrálnej gélom-plnenej rúrke. Gél v rúrke je druh ochranného náteru na optické vlákna, ktorý absorbuje mechanické namáhanie a chráni proti vonkajším faktorom. Účelom aramidového vlákna okolo trubice je ochrana proti mechanickému poškodeniu, vrátane rizík spojených s hlodavcami.
Kábel DRAKA U-DQ(ZN)BH 8G obsahuje 8 multimode vlákien (Sumitomo). Farebné označenie ochranných vrstiev je v súlade so štandardom TIA-EIA-598-A. Plášť je vyrobený z LSZH (povlak nešíriaci oheň a neprodukujúci toxické látky).
Umultimode vlákna použité v kábli sú OM2 50/125, v súčasnosti najpopulárnejšie multimode vlákna, ktoré pôsobia v prvom a druhom prenosovom okne (850 a 1310 nm). Útlm (IL) nepresahuje 3,5 dB/km v prvom prenosovom okne a 1,5 dB/km v druhom prenosovom okne.
Univerzálne káble z radu DRAKA sú gélom plnené optické káble určené pre horizontálne spojenia v budovách i mimo budov. Vzhľadom k malej veľkosti a flexibilite sú káble vhodné pre inštaláciu v káblových žľaboch. Používajú sa v moderných FTTH a FTTB systémoch v serverovniach, medzi budovami. Na rozdiel od externých káblov môžu byť univerzálne káble tiež použité vo vnútri budov. To eliminuje potrebu vytvoriť ďalšie prechody, spoje a rámy káblových rozvodov na križovatke vonkajších sietí a vnútorných sietí. Univerzálny kábel môže byť položený v káblových žľaboch, alebo dokonca priamo zakopaný v zemi (v miestach, kde nie sú vystavené priamému mechanickému poškodeniu).
Zhoda s týmito normami:
  • ISO11801 2nd edition
  • EN50173-1:2002
  • IEC60794-3-10
Flammability standards:
  • IEC60332
  • IEC60754-1
  • IEC60754-2
  • IEC61034-2
Parametre:
NázovULTIMODE UNI-8MM-A
KódL73008
Počet vlákien
8
Externý priemer
 6 mm
Hmotnosť40 kg/km
Vláknamultimode,
OM2 50/125 μm
Max. statická ťahová sila
1000 N
Max. dynamiká ťahová sila2000 N
Min. polomer ohybu počas inštalácie
60 mm
Min. prevádzkový polomer ohybu
100 mm
Rozsah prevádzkovej teploty- 30oC...60oC
Rozsah inštalačnej teploty- 15oC...60oC
Prierez káblom ULTIMODE UNI:
1. LSZH plášť
2. Aramidové vlákno
3. Centrálna rúrka
4. Hydrofóbny gél
5. Optické vlákno
Farebná identifikácia vlákien:
1. blue
2. orange
3. green
4. brown
5. gray
6. white
7. red
8. black
9. yellow
10. violet
11. pink
12. turquoise

Nad 12 sú vlákna označené priečnymi čiernymi pruhmi.
Zákazníci si môžu objednať akékoľvek pačkordy vyrobené na mieru s požadovanými konektormi. Prosím, kontaktujte svojho obchodného asistenta.
Cena za 1 meter kábla DRAKA U-DQ(ZN)BH 8G
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0,95 EUR1,14 EUR0 %
 
Univerzálny kábel DRAKA U-DQ(ZN)BH 8G (8x OM2)
Kód tovaru: L73008
DOKONČI
KNIŽNICA SEKCIE
NOVINKY V KNIŽNICI
PREČÍTAJTE SI