MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny
 »  Optika  »  Káble  »  Multimód

Káble

Multimód

Univerzálny kábel: ULTIMODE UNI-8MM-A OM3 (8xOM3)
Kód tovaru: L73108
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0 %
Univerzálny optický kábel pre vnútorné a vonkajšie aplikácie ULTIMODE UNI-8MM-A
s 8 multimode OM3 vláknami obsiahnutými v gélom plnenej rúrke.
Univerzálny kábel: ULTIMODE UNI-8MM-A OM3 (8xOM3)
Konštrukcia kábla
Kľúčové vlastnosti:
  • gélom plnená centrálna rúrka
  • posilnený aramidovými vláknami
  • 8 single-mode G.652.D vlákna v tesnom balení
  • LSZH plášť
  • vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie
  • tenší a ľahší ako vonkajšie káble
ULTIMODE UNI-8MM-OM3 je univerzálny optický kábel pre vnútorné i vonkajšie použitie. Multimode OM3 vlákna sú obsiahnuté v centrálnej gélom plnenej rúrke. Gél v rúrke je druh ochranného náteru pre optické vlákna, ktorý absorbuje mechanické namáhanie a chráni vlákna proti faktorom životného prostredia. Aramidové vlákno pokrývajúce centrálnu rúrku poskytuje dodatočnú ochranu proti mechanickému poškodeniu, vrátane rizík spojených s hlodavcami.
ULTIMODE UNI-8MM-A OM3 kábel obsahuje 8 multimode vlákien (J-Fibre). Farebné označenie ochranných vrstiev je v súlade so štandardom TIA-EIA-598-A. Plášť (plášť) je vyrobený z nehorľavého bezhalogénového slabo dymiaceho materiálu (LSZH).
Multimode vlákna použité v kábli OM3 50/125 sú v súčasnosti najpopulárnejšie multimode vlákna, ktoré môžu byť použité pre prenos v I alebo II prenosovom okne (850/1310 nm). Útlm (IL) nepresahuje 3,5 dB/km v prvom prenosovom okne a 1,5 dB/km v druhom prenosovom okne. OM3 štandard poskytuje vyššiu dátovú priepustnosť na väčšie vzdialenosti, než jeho predchodcovia. Prenosová rýchlosť 10 Gb je možná na vzdialenosť až 550 metrov a vyššie rýchlosti, ako je 40 Gb a 100 Gb, môžu byť dosiahnuté na 100 metrov (OM1 a OM2 normy neumožňujú takéto rýchlosti prenosu).
Univerzálny káble z radu ULTIMODE UNI sú gélom plnené optické káble určené pre horizontálne spojenia v budovách i mimo budov. Vzhľadom k malej veľkosti a flexibilite sú káble vhodné pre inštaláciu v káblových kanáloch. Používajú sa v moderných FTTH a FTTB systémoch v serverovniach, medzi budovami. Na rozdiel od externých káblov môžu byť univerzálne káble použité aj vo vnútri budov. To eliminuje potrebu vytvoriť ďalšie prechody, spoje a rámy káblových rozvodov na križovatke vonkajších sietí a vnútorných sietí. Univerzálny kábel môže byť položený v káblových žľaboch, alebo dokonca priamo v zemi (v miestach, kde nie je vystavený priamemu mechanickému poškodeniu).
Zhoda s týmito normami:
  • ISO11801 2nd edition
  • EN50173-1:2002
  • IEC60794-3-10
Štandardy horľavosti:
  • IEC60332
  • IEC60754-1
  • IEC60754-2
  • IEC61034-2
Parametre:
NázovULTIMODE UNI-8MM-A OM3
KódL73108
Počet vlákien
8
Externý priemer
 6mm
Hmotnosť 40kg/km
Vláknamultimode.
OM3 50/125 μm
Max. statická ťažná sila1000N
Max. dynamická ťažná sila2000N
Min. polomer ohybu počas inštalácie
60mm
Min. polomer ohybu počas prevádzky100mm
Prevádzková teplota- 30... 60oC
Inštalačná teplota
- 15... 60oC
prierez káblom ULTIMODE UNI:
1. LSZH plášť
2. Aramidové vlákno
3. Centrálna rúrka
4. Hydrofóbny gél
5. Optické vlákno
Farebná identifikácia vlákien:
1. modré
2. oranžové
3. zelené
4. hnedé
5. sivé
6. biele
7. červené
8. čierne
9. žlté
10. fialové
11. ružové
12. tyrkysové

Nad 12 sú vlákna označené priečnymi čiernymi pruhmi.
Ponuka univerzálnych káblov ULTIMODE:
  • ULTIMODE UNI-4MM L7354 - 4x OM2 50/125,
  • ULTIMODE UNI-8MM L7358 - 4x OM2 50/125,
  • ULTIMODE UNI-4SM L7644 - 4x G.652.D,
  • ULTIMODE UNI-8SM L7648 - 8x G.652.D,
  • ULTIMODE UNI-4MM-A - 4x OM2 50/125,
  • ULTIMODE UNI-8MM-A L73008 - 8x OM2 50/125,
  • ULTIMODE UNI-12MM-A L73012 - 12x OM2 50/125,
  • ULTIMODE UNI-24MM-A - 24x OM2 50/125,
  • ULTIMODE UNI-4MM-A - 4x OM3 50/125,
  • ULTIMODE UNI-8MM-A - 8x OM3 50/125,
  • ULTIMODE UNI-12MM-A - 12x OM3 50/125,
  • ULTIMODE UNI-24MM-A - 24x OM3 50/125,
  • ULTIMODE UNI-4SM-A - 4x G.652D,
  • ULTIMODE UNI-8SM-A L76008 - 8x G.652D,
  • ULTIMODE UNI-12SM-A L76012 - 12x G.652D,
  • ULTIMODE UNI-24SM-A - 24x G.652D.
Zákazníci si môžu objednať akékoľvek patch cordy vyrobené na objednávku s požadovanými konektormi. Prosím, kontaktujte svojho obchodného asistenta.
Cena za 1 meter kábla ULTIMODE UNI-8MM-A OM3 (8x OM3)
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0 %
 
Univerzálny kábel: ULTIMODE UNI-8MM-A OM3 (8xOM3)
Kód tovaru: L73108