MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Univerzálny kábel ULTIMODE UNI-8MM (8xOM2 50/125)
Univerzálny optický kábel pre vnútornú a vonkajšiu aplikáciu ULTIMODE UNI-8MM
s 8 multimode OM2 50/125 μm vláknami obsiahnutými v centrálnej, gélom plnenej rúrke.
Univerzálny kábel ULTIMODE UNI-8MM (8xOM2 50/125)
Náhľad kábla
Univerzálny kábel ULTIMODE UNI-8MM (8xOM2 50/125)
Pohľad na konštrukciu kábla
Charakteristické znaky:
  • posilnené aramidové opletenie
  • gélom plnená centrálna tuba
  • 8 multimode OM2 50/125 μm vlákna
  • VLákna v 250 μm plášti
  • LSZH plášť
ULTIMODE UNI-8MM je univerzálny optický kábel (pre vnútornú a vonkajšiu aplikáciu),s ôsmimi 250 μm multimode vláknami (OM2 50/125) obsiahnutými v centrálnej, gélom plnenej tube. Gél v tube je druh ochranného náteru pre optické vlákna, ktorý absorbuje mechanické namáhanie a chráni pred vplyvmi prostredia. Aramidové opletenie je určené na ochranu vlákien pred mechanickým poškodením, vrátane rizík spojených s hlodavcami.
Kábel ULTIMODE UNI-8MM obsahuje 8 vlákien multimode. Farebná identifikácia ochranných vrstiev je v súlade so štandardom GB13993.3-2001. Plášť je vyrobený z nehorľavej vrstvy, ktorá neuvoľňuje toxické látky (LSZH).
Vlákna multimode používané v tomto kábli sú OM2 50/125, v 250 μm plášti. Multimode vlákna spĺňajú medzinárodné normy IEC 60793-2-10 typu A1a. OM2 multimode vlákna sú v súčasnosti najpopulárnejšie multimode vlákna, ktoré pôsobia v prvom a druhom prenosovom okne (850 a 1310 nm). Útlm (IL) nepresahuje 3,5 dB/km v prvom prenosovom okne a 1,5 dB/km v druhom prenosovom okne.
Univerzálne káble zo série ULTIMODE UNI sú gélom plnené optické káble určené pre horizontálne spojenia v budovách i mimo budov. Vzhľadom k malej veľkosti a flexibilite sú káble ideálne pre inštaláciu v káblových kanáloch. Používajú sa v moderných FTTH a FTTB systémoch v serverovniach, medzi budovami.
Iné univerzálne ULTIMODE káble:
  • ULTIMODE UNI-8SM L7648 - 8x G.652.D single-mode vlákno,
  • ULTIMODE UNI-4SM L7644 - 4x G.652.D single-mode vlákno,
  • ULTIMODE UNI-4MM L7354 - 4x OM2 50/125 multimode vlákno.
Purchasing options for the cable:
  • L7358 - metrový predaj kábla ULTIMODE UNI-8MM
  • L7358_2000 - 2000 m ULTIMODE UNI-8MM (vinutie)
Technické parametre:
NázovULTIMODE UNI-8MM
KódL7358
Počet vlákien8
Vonkajší priemer (plášť)6 mm
Hmotnosť38 kg / 1000 m
Typ vláknamultimode,
OM2 50/125 μm
IL< 1.5 dB/km at 1310 nm
< 3.5 dB/km at 850 nm
Priemer plášťa250 μm
Odolnosť proti rozdrveniu1000 N /100 mm
Rozsah prevádzkových teplôt- 40oC... 60oC
Rozsah inštalačných teplôt- 20oC... 70oC
Prierez káblom ULTIMODE UNI

1. Optické vlákno v 250 μm plášti
2. Gél
3. Centrálna tuba
4. Aramidové vlákna
5. LSZH plášť

ULTIMODE Building System je riešenie pre vytvorenie FTTH sietí v budovách (Fiber To The Home). Systém ponúka kompletný rad produktov pre nasadenie optických spojov v každom apartmáne / kancelárii, vrátane "open space" priestorov.
Price for 1-meter length
 
Univerzálny kábel ULTIMODE UNI-8MM (8xOM2 50/125)