MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Vyradený tovar

Univerzálny kábel ULTIMODE UNI-8SM (8xG.652.D)
Kód tovaru: L7648
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Universal fiber optic cable for indoor and outdoor applications ULTIMODE UNI-8SM with 8 single-mode ITU-T G.652.D fibers contained in gel-filled central tube.
Univerzálny kábel ULTIMODE UNI-8SM (8xG.652.D)
Náhľad kábla
Univerzálny kábel ULTIMODE UNI-8SM (8xG.652.D)
Pohľad na konštrukciu kábla
Charakteristické znaky:
  • posilnený aramídovým vláknom
  • gélom plnená centrálna tuba
  • 8 single-mode G.652.D vlákien
  • Vlákna v 250 μm tesnom opletení
  • LSZH plášť
ULTIMODE UNI-8SM je univerzálny optický kábel (pre vnútorné a vonkajšie aplikácie), s ôsmimi 250 μm single-mode vláknami (G.652.D) v centrálnej gélom plnenej rúrke. Gél v rúrke je druh ochranného náteru na optické vlákna, ktorý absorbuje mechanické namáhanie a chráni pred vplyvmi prostredia. Aramidové opletenie je určené na ochranu vlákien pred mechanickým poškodením, vrátane rizík spojených s hlodavcami.
Kábel ULTIMODE UNI-8SM sa skladá z 8 single-mode vlákien. Farebná identifikácia ochranných vrstiev je v súlade so štandardom GB13993.3-2001. Plášť je vyrobený z nehorľavej vrstvy, ktorá neuvoľňuje toxické látky (LSZH).
Single-mode vlákna používané v kábli sú ITU-T G.652.D v 900 μm opletení. Vlákna G.652.D sú v súčasnosti najpopulárnejšie single-mode vlákna, a to vďaka zníženému útlmu v tzv. vodnom peaku a možnosti použitia v rámci celého rozsahu vlnovej dĺžky od 1280 nm do 1625 nm. Vlákna G.652.D sú optimalizované pre prenos na vlnových dĺžkach 1310 nm útlm menší ako 0,36 dB / km) a 1550 nm (útlm menší ako 0,22 dB / km), ale môžu byť použité na ľubovoľnej vlnovej dĺžke v rozsahu 1280 -1625 nm. Vlákna sú v súlade s normami IEC 60793-2-50, EIA / TIA-FOTP a ITU-T G.652.D.
Univerzálne káble zo série ULTIMODE UNI sú gélom plnené optické káble určené pre horizontálne spojenia v budovách a mimo nich. Vzhľadom k malej veľkosti a flexibilite sú káble ideálne pre inštaláciu do káblových kanálov a šácht. Používajú sa v moderných FTTD systémoch, serverových miestnostiach, pre vertikálne a horizontálne spojenia.
Iné ULTIMODE káble univerzálnej série:
  • ULTIMODE UNI-4SM L7644 - 4x G.652.D single-mode vlákno,
  • ULTIMODE UNI-4MM L7354 - 4x OM2 50/125 multimode vlákno,
  • ULTIMODE UNI-8MM L7358 - 8x OM2 50/125 multimode vlákno.
Purchasing options for the cable:
metrový predaj kábla
  • L7648 - metrový predaj kábla ULTIMODE UNI-8SM
  • L7648_2000 - 2000 m ULTIMODE UNI-8SM (vinutie)
Technické parametre:
NázovULTIMODE UNI-8SM
KódL7648
Počet vlákien8
Vonkajší priemer (plášť)6 mm
Hmotnosť38 kg / 1000 m
Typ vláknasingle-mode,
ITU-T G.652.D
IL< 0.36 dB/km at 1310nm
< 0.22 dB/km at 1550 nm
Priemer plášťa250 μm
Odolnosť proti rozdrveniu1000N/100mm
Rozsah prevádzkových teplôt- 40oC... 60oC
Rozsah inštalačných teplôt- 20oC... 70oC
Prierez káblom ULTIMODE UNI

1. Optické vlákno 250 μm
2. Gél
3. Centrálna rúrka
4. Aramidové vlákno
5. LSZH plášť

ULTIMODE Building System je riešenie pre vytvorenie FTTH sietí v budovách (Fiber To The Home). Systém ponúka kompletný rad produktov pre nasadenie optických spojov v každom apartmáne / kancelárii, vrátane "open space" priestorov.
Price for 1-meter length
Tovar bol stiahnutý z ponuky
 
Univerzálny kábel ULTIMODE UNI-8SM (8xG.652.D)
Kód tovaru: L7648