MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Vyradený tovar

Univerzálny mechanický spoj KeyQuick10 SC/APC SM - VÝPREDAJ!
Kód tovaru: L5756
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Alternatívy
L5712Rýchlo-spojka: ULTIMODE FAST-05SC/APC
Univerzálny mechanický spoj KeyQuick10 SC/APC SM - VÝPREDAJ!
Náhľad KeyQuick
Univerzálny mechanický spoj KeyQuick10 SC/APC SM - VÝPREDAJ!
Náhľad KeyQuick
Charakteristické znaky:
  • univerzálny mechanický spoj pre 3 mm / 2 mm / 0.9 mm / 0.25 mm optické káble
  • SC/APC konektor pre single-mode vlákno
  • nízky útlm: 0.1 dB
  • lepený optický fragment G.657A
  • transparentné telo pre okamžitú kontrolu kvality spojenia
  • bežný inštalačný čas: 30 sekúnd
  • navrhnuté pre vysoko kvalitné pripojenie bez špeciálnych zručností
  • plná kompatibilita so štandardami IEC 61753-1 a Telcordia GR-326
Univerzálny mechanický spoj zo série KeyQuick10 sa používa na ukončenie single-mode optického vlákna s SC/APC konektorom bez časovo náročného lepenia a čistenia. Tento proces nevyžaduje "sterilné" podmienky, pretože koncová časť zabudovaného optického fragmentu (G.657A) bola zlepená a vyleštená výrobcom. Nízka strata na úrovni 0.1 dB sa získa vďaka pokročilému umiestneniu vloženého vlákna ukončeného v tvare V. Optický gél, ktorý je tiež použitý v konektore, znižuje účinky nepresného rezu a prípadných medzier medzi koncovými časťami vlákien.
Všestrannosť dizajnu spojov KeyQuick10 umožňuje ukončenie 3 mm / 2 mm / 0,9 mmm / 0,25 mm multimode optických káblov bez použitia drahých nástrojov a udržiavania laboratórnej presnosti. Sú vybavené adaptérovými trubkami.
Jedným z najdôležitejších a jedinečných konštrukčných riešení je transparentné telo konektora. Po pripojení Visual Fault Locator L5933 umožňuje inštalatérovi priamo overiť, či je spojenie vykonané riadnym spôsobom. Ak nezasvieti červená v oblasti spoju, znamená to dokonalé spojenie.
Rýchlo-konektory sú vhodné pre ukončenie optických trás miesto tradičných, lepených konektorov, napr. používaných v distribučných a ukončovacích boxoch v budovách. Vzhľadom k vysokým prenosovým parametrom môžu byť široko používané v telekomunikačných sieťach, FTTH riešeniach, systémoch video monitoringu, MAN a WAN chrbtíc.
Konektory a mechanické spoje zo série KeyQuick sú plne kompatibilné s medzinárodnými štandardmi, IEC 61753-1 a Telcordia GR-326.
Nástroje potrebné pre ukončenie optických káblov:
  • Univerzálny Key Tool Kit L5952 - nevyhnutné inštalačné nástroje pre spoje a konektory KeyQuick
  • IPA čistiaci prostriedok L5915 a bezprašné obrúsky Kim-Wipes L5913 - príslušenstvo potrebné na čistenie vlákien
  • Visual Fault Locator L593,
  • Nádoba na odpad z orezaných vlákien L5918
  • Precízna rezačka vlákien F1-6000 L5801
Technické parametre:
NázovKeyFibre C-KQ10-SCA
KódL5756
Typ vláknasingle-mode
Priemer vlákna (opláštenie)125 μm
Priemer kábla3 mm / 2 mm / 900 μm / 250 μm
IL0.1 dB (at 1310 and 1550 nm)
RL< -60 dB
Použitie5 krát
Prevádzková teplota- 40oC ... 75oC
Iné mechanické spoje KeyQuick
  • C-KQ10-OM4 L5733 - SC/UPC konektor, 50/125 multimode vlákno
  • C-KQ10-SC L5736 - SC/UPC konektor, 50/125 multimode vlákno
  • C-KQ10-SCA L5753 - SC/UPC konektor, 9/125 single-mode vlákno
Rozmery mechanického spoja KeyQuick
Španielska spoločnosť KeyFibre je lídrom v optických riešeniach na európskom trhu, ktorá sa špecializuje na mechanické spoje. KeyFibre je členom FTTH European Council a sponzorom European Conference a Exhibition of Optical Communication (ECOC). Hlavným cieľom spoločnosti je zlepšiť a rozvíjať vysoko kvalitné inovatívne riešenia pre pripojenie optických vlákien.
ULTIMODE Building System je riešenie pre vytvorenie FTTH siete v budovách (Fiber To The Home). Tento systém poskytuje kompletný rad produktov pre nasadenie optických liniek pre každý byt/kanceláriu, vrátane "open space" kancelárií.
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Alternatívy
L5712Rýchlo-spojka: ULTIMODE FAST-05SC/APC
 
Univerzálny mechanický spoj KeyQuick10 SC/APC SM - VÝPREDAJ!
Kód tovaru: L5756