MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Spájanie opto-vlákien

Mechanické spoje

Univerzálny mechanický spoj KeyQuick C-MS100-NT
Kód tovaru: L5558
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Alternatívy
L5550Optický mechanický spoj: ULTIMODE FAST-MS1 (5ks)
Univerzálny mechanický spoj KeyQuick C-MS100-NT pre vlákna 250 um / 900 um.
Univerzálny mechanický spoj KeyQuick C-MS100-NT
Náhľad KeyQuick
Charakteristické znaky:
  • univerzálny mechanický spoj pre 0.9 mm / 0.25 mm optické káble
  • vhodné pre single-mode a multimode vlákno
  • útlm nižší než 0.1 dB
  • transparentné telo pre okamžité overenie kvality pripojenia
  • bežný čas inštalácie: 60 sekúnd
  • navrhnuté pre vysoko kvalitné spojenia bez špeciálnych zručností
  • plná kompatibilita so štandardami IEC 61753-1 a Telcordia GR-326
Mechanický spoj KeyQuick C-MS100-NT zaručuje nízku stratu a vysokú spoľahlivosť. Mechanické spoje sú jednoduchšou a lacnejšou alternatívou k zváraným spojom, ktoré vyžadujú použitie optických zváračiek, ktoré majú byť prevádzkované vysoko kvalifikovanými technikmi. Strata pod 0.1 dB je dosiahnutá vďaka pokročilému umiestneniu vložených koncov vlákien s drážkami v tvare V. Optický gél, ktorý je tiež použitý v týchto spojoch, znižuje účinky nepresného rezu a prípadné medzery medzi koncami vlákien.
Jedným z najdôležitejších a jedinečných konštrukčných riešení je transparentné telo konektora. Po pripojení Visual Fault Locator L5933 umožňuje inštalatérovi priamo overiť, či je pripojenie vykonané riadnym spôsobom. Žiadne červené svetlo v mieste spoja znamená dokonalé spojenie.
Univerzálny dizajn sa používa pre spájanie optických vlákien s priemerom ochranného opláštenia o 250 um (mikrometrov alebo mikrónov) a 900 um, poskytuje vysoký výkon pre pripojenie multimode a single-mode vlákien.
Mechanické spoje sú vhodné pre pripojenie optických liniek namiesto tradičných zváraných spojov, napr. pre prepojenie distribučného kábla s pigtailami v rozvodni, alebo na opravu poškodených optických spojov. Vzhľadom k vysokým prenosovým parametrom môžu byť široko používané v telekomunikačných sieťach, FTTH riešeniach, systémoch video dohľadu, MAN a WAN chrbtíc.
Vďaka jedinečnému dizajnovému riešeniu s transparentným telom
sú v súčastnosti mechanické spoje KeyQuick tie najprecíznejšie na trhu!
Nástroje potrebné pre pripojenie optických vlákien:
  • Univerzálna sada Key Tool Kit L5952 - základné inštalačné nástroje pre rýchlospojky KeyQuick a konektory
  • Visual Fault Locator L593,
  • IPA čistiaci prostriedok L5915 a bezprašné servítky Kim-Wipes L5913 - príslušenstvo potrebné na čistenie vlákien
  • Nádoba na odpad z orezaných vlákien L5918
  • Precízna rezačka vlákien F1-6000 L5801
Technické parametre:
NázovKeyQuick C-MS100-NT
KódL5558
Typ vlákna
single-mode alebo multimode
Priemer vlákna (opláštenie)125 μm
Priemer kábla
250 μm or 900 μm
ILmax 0.1 dB (at 1310 i 1550 nm)
RL< -60 dB
Sila vytrhnutia vlákna
5 N
Prevádzková teplota
- 40oC ... 75oC
Rozmery mechanického spoja KeyQuick
Španielska spoločnosť KeyFibre je lídrom v optických riešeniach na európskom trhu, ktorá sa špecializuje na mechanické spoje. KeyFibre je členom FTTH European Council a sponzorom European Conference a Exhibition of Optical Communication (ECOC). Hlavným cieľom spoločnosti je zlepšiť a rozvíjať vysoko kvalitné inovatívne riešenia pre pripojenie optických vlákien.
ULTIMODE Building System je riešenie pre vytvorenie FTTH siete v budovách (Fiber To The Home). Tento systém poskytuje kompletný rad produktov pre nasadenie optických liniek pre každý byt/kanceláriu, vrátane "open space" kancelárií.
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Alternatívy
L5550Optický mechanický spoj: ULTIMODE FAST-MS1 (5ks)
 
Univerzálny mechanický spoj KeyQuick C-MS100-NT
Kód tovaru: L5558
DOKONČI
KNIŽNICA SEKCIE
NOVINKY V KNIŽNICI
PREČÍTAJTE SI