MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Vyradený tovar

Video konverter ULTIMODE V-028D (multimode-WDM, 8 x video, 1 x data)
Kód tovaru: L2802
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Video konvertor ULTIMODE V-028D L2802 umožňuje prenášať osem video kanálov a jeden telemetrický data kanál (RS-485) cez jedno optické vlákno multimode do 2 km.
Video konverter ULTIMODE V-028D (multimode-WDM, 8 x video, 1 x data)
Náhľad sady V-028D
Video konverter ULTIMODE V-028D (multimode-WDM, 8 x video, 1 x data)
Náhľad spredu
Video konverter ULTIMODE V-028D (multimode-WDM, 8 x video, 1 x data)
Pohľad zozadu
Charakteristické znaky:
  • 8 video kanálov
  • 1 jednosmerný RS-485 data kanál
  • maximálna prenosová vzdialenosť - 2 km
  • prenos cez jedno multimode vlákno (WDM)
  • LED indikátory indikujúce stav prevádzky
  • sada obsahuje prijímač, vysielač, 2 napájania
  • veľmi jednoduchá inštalácia
ULTIMODE V-028D video konvertor využíva najnovšie optické technológie. Zaisťuje prenos cez optické vlákno multimode z 8 video kanálov a 1 jednosmerný RS-485 dátový kanál (v opačnom smere - z prijímača na vysielač). To je možné vďaka použitiu wavelength-division multiplexing technológie (WDM) - rôzne vlnové dĺžky laserového svetla k prenosu rôznych signálov cez jeden prameň vlákien. To výrazne znižuje náklady na inštaláciu. L2802 sada obsahuje 2 moduly - vysielač s označením "T" a prijímač označený "R" a 2 napájacie zdroje (výstup: 12V/3).
Vysielač prenáša optický signál v druhom prenosovom okne (1310 nm), zatiaľ čo prijímač (pre prenos telemetrických dát) používa prvé okno (850 nm). Citlivosť prijímača a výstupný výkon vysielača je prispôsobený na prenos informácií do 2 km. Odolná laserová dióda s Fabry-Perot rezonátorom zaisťuje mean-time-between-failure (MTBF) minimálne na 100000 hodín (viac ako 11 rokov).
Sada je kompatibilná s NTSC / PAL / SECAM systémami a zaisťuje vysoko kvalitný prenos live videa na vzdialenosť až 2 km, oveľa väčšiu než ponúkajú štandardné zariadenia. Možnosť zasielania riadiaceho signálu (RS-485) z video prijímača na vysielač umožňuje použitie PTZ kamier.
Technické parametre:
Optický port Konektor: SC
 Rozsah: 2 km
 Vlnová dĺžka: 1310/850 nm
 Vysielač: Rx citlivosť (data):-35dB ... -3dB
 Tx výkon:-8dB ... -3dB
 Prijímač: Rx citlivosť:-22dB ... -3dB
 Tx výkon (data):-15dB ... -5dB
Video Počet kanálov:

 8

 Konektory: BNC
 Systém: NTSC/PAL/SECAM
 Úroveň/odpor: 1 Vpp / 75 Ω
 Šírka pásma: 5 ... 7.5 MHz
 DG: < 1%
 DP: < 1%
 SNR: > 70dB
Data Počet kanálov: 1
 Šírka pásma: 0 – 400 kb/s
 BER: < 10-9
 Rozhranie: RS-485
Výkon & prostredie
 Prevádzková teplota: -40 ... 80 oC
 Prevádzková vlhkosť: 0 – 95 % (bez kondenzácie)
 Výkon: 5VDC/3A

 

UPOZORNENIE!! Nie je dovolené pozerať sa priamo do optického portu, keď je prístroj zapojený. Neviditeľné žiarenie (pre ľudské oko) môže poškodiť sietnicu!
Prečo vybrať optické vlákno:
  • možnosť zasielanie signálu na dlhé vzdialenosti (nízky útlm optických vlákien - napr. pre vlnové dĺžky 1550 nm útlm okolo 0,2 dB na kilometer, čo znamená, že signál môže byť zaslaný na vzdialenosť 200 km - bez regenerácie)
  • vysoko objemný prenos cez single vlákno
  • odolnosť proti elektromagnetickému rušeniu
  • odolnosť voči poveternostným podmienkam (vlhkosť, elektrostatické výboje a ďalšie)
  • bez možnosti rozbočenia
  • nízka váha a malé rozmery
Video konvertory ULTIMODE sú široko používané na prenos signálov CCTV na dlhé vzdialenosti a v oblastiach vystavených veľmi nepriaznivým poveternostným podmienkam. Optické vlákna poskytujú plnú elektrickú izoláciu a odolnosť voči elektromagnetickému rušeniu. Nižšie je ukážka použitia ULTIMODE konvertorov.
Antivandalská CCTV kamera: V-CAM 515 + IROtočná kamera, deň/noc TPOWER-S2 (Speed Dome)Sieťový DV rekordér: ULTIMAX-204 (H.264, 4 kanály)Video konverter ULTIMODE V-204D<br />(WDM, 4 x video, 1 x data)CCTV 19Riadiaca jednotka KB-2000-3A - VÝPREDAJ
Príklad použitia video konvertorov ULTIMODE

Video konvertory radu ULTIMODE môže spolupracovať so všetkými vnútornými kamerami s rozlíšením VGA. Naša ponuka zahŕňa tiež podobné video prevodníky s 1 video vstupom a L2102 dátovým kanálom so 4 video vstupmi a dátovým kanálom - L2402.

Pre dlhšie vzdialenosti ponúkame single-mode ULTIMODE video konvertor s dosahom až 20 km. Ďalekonosný ekvivalent multimódu je V-028D single-mode video konvertor V-208D L2821.
Zoznam parametrov video konvertora ULTIMODE zo série V-02xD
NázovV-021DV-024DV-028D
KódL2102L2402L2802
Optické konektory
SCSCSC
Max dozsah [km]222
Vlnová dĺžka [nm]1310/8501310/8501310/850
Počet videokanálov
148
Video konektory
BNCBNCBNC
TV systémyNTSC/PAL
/SECAM
NTSC/PAL
/SECAM
NTSC/PAL
/SECAM
Počet data kanálov111
Data rozhranieRS-485RS-485RS-485
Data priepusnosťdo 400 kb/sdo 400 kb/sdo 400 kb/s
Počet audio kanálov
---
Počet alarmových kanálov
---
Výkon
5VDC/2 A5VDC/3A5VDC/3A
Tovar bol stiahnutý z ponuky
 
Video konverter ULTIMODE V-028D (multimode-WDM, 8 x video, 1 x data)
Kód tovaru: L2802