MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Vyradený tovar

Video konvertor ULTIMODE V-204DAO
(WDM, 4 x video, 1 x data, 1 x audio, 1 x alarm)
Kód tovaru: L2423
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Video konvertor ULTIMODE V-204DAO umožňuje prenášať 4 video kanály, telemetrický data kanál (RS-485), audio kanál a alarmový kanál - cez jedno optické vlákno až do 20 km
Fiber Optic Video Converter ULTIMODE V-021D (multimode-WDM, 1 x video, 1 x data)
Náhľad sady V-204DAO
Fiber Optic Video Converter ULTIMODE V-021D (multimode-WDM, 1 x video, 1 x data)
Pohľad spredu
Fiber Optic Video Converter ULTIMODE V-021D (multimode-WDM, 1 x video, 1 x data)
Pohľad zozadu
Charakteristické znaky:
  • 4 video kanály
  • 1 jednosmerný RS-485 data kanál
  • 1 audio kanál
  • 1 alarm kanál
  • max. prenosová vzdialenosť - 20 km
  • prenos cez jedno single-mode vlákno (WDM)
  • LED indikátory indikujú stav prevádzky
  • Sada obsahuje vysielač a prijímač video a 2 napájacie zdroje
  • veľmi jednoduchá inštalácia
The ULTIMODE V-204DAO video konvertor využíva najnovšie optické technológie. Zaisťuje prenos prostredníctvom jedného optického vlákna zo 4 video kanálov a 1 jednosmerný RS-485 dátový kanál (v opačnom smere - z prijímača na vysielač). To je možné vďaka použitiu wavelength-division multiplexing technológie (WDM) - rôznych vlnových dĺžok (farieb) laserového svetla k prenosu rôznych signálov cez jeden prameň vlákien. To výrazne znižuje náklady na inštaláciu. L2421 sada obsahuje 2 moduly - vysielač s označením "T" a prijímač označený "R" a 2 napájacie zdroje (12VDC/3A).
Jedno zo zariadení prenáša optický signál v prenosovom okne III (1550 nm), zatiaľ čo druhý používa okna II (1310 nm). Citlivosť prijímača a výstupný výkon vysielača je prispôsobená na prenos informácií až na 20 km. V prípade kratšej vzdialenosti (do 2 km) je nutné použiť ďalšie 2 dB zoslabovače od prijímača. Budú chrániť proti "spáleniu". Odolné laserové diódy s Fabry-Perot rezonátorom zaisťujú mean-time-between-failure (MTBF) min. 100000 hodín (viac ako 11 rokov).
Sada je kompatibilná s NTSC / PAL / SECAM systémami a zaisťuje vysoko kvalitný prenos live videa na vzdialenosť až 2 km, oveľa väčšiu než ponúkajú štandardné zariadenia. Možnosť zasielania riadiaceho signálu (RS-485) z video prijímača na vysielač umožňuje použitie PTZ kamier.
Technické parametre:
Optický port Konektor: SC
 Max rozsah: 20 km
 Vlnová dĺžka:
 1310/1550 nm
 Video vysielač: Rx sensitivity:-35dB ... -3dB
 Tx power:-8dB ... -3dB
 Video prijímač: Rx sensitivity:-22dB ... -3dB
 Tx power:-15dB ... -5dB
Video Počet kanálov:

 4

 Konektor: BNC
 TV systémy: NTSC/PAL/SECAM
 Úrovne/odpor: 1 Vpp / 75Ω
 Šírka pásma: 5 ... 7.5 MHz
 DG: < 1%
 DP: < 1%
 SNR: > 70dB
Data Počet kanálov: 1
 Šírka pásma: 0 – 400 Kb/s
 BER: < 10-9
 Rozhranie: RS-485
Audio Počet kanálov: 1
 Vstup: Linear, unsymmetrical, 600Ω
 Šírka pásma: 10 Hz - 20 KHz
 SNR: > 95 dB
Power & Environment Rozsah prevádzkových teplôt: -40 ... 80 oC
 Prevádzková vlhkosť: 0 – 95% (bez kondenzácie)
 Výkon: DC 5V/3A
UPOZORNENIE!! Nie je dovolené pozerať sa priamo do optického portu, keď je prístroj zapojený. Neviditeľné žiarenie (pre ľudské oko) môže poškodiť sietnicu!
Prečo vybrať optické vlákno:
  • možnosť zasielanie signálu na dlhé vzdialenosti (nízky útlm optických vlákien - napr. pre vlnové dĺžky 1550 nm útlm okolo 0,2 dB na kilometer, čo znamená, že signál môže byť zaslaný na vzdialenosť 200 km - bez regenerácie)
  • vysoko objemný prenos cez single vlákno
  • odolnosť proti elektromagnetickému rušeniu
  • odolnosť voči poveternostným podmienkam (vlhkosť, elektrostatické výboje a ďalšie)
  • bez možnosti rozbočenia
  • nízka váha a malé rozmery
Video konvertory ULTIMODE sú široko používané na prenos signálov CCTV na dlhé vzdialenosti a v oblastiach vystavených veľmi nepriaznivým poveternostným podmienkam. Optické vlákna poskytujú plnú elektrickú izoláciu a odolnosť voči elektromagnetickému rušeniu. Nižšie je ukážka použitia ULTIMODE konvertorov.
Vandal-proof Dome Camera: V-CAM 515 (550 TVL, Sony Super HAD II CCD , 0.01 lx, 4mm, IR)Audio Module for CCTV (Microphone) adjustableNetwork DVR: ULTIMAX-204 (H.264, 4 channels)Fiber Optic Video Converter ULTIMODE V-204DAO (WDM, 4x video, 1x data, 1x audio, 1x alarm)CCTV 19System Control Unit: KB-2000-3A - CLEARANCE SALE! Speed Dome Camera: T2-SB36
Príklad použitia video konvertorov ULTIMODE
Video konvertory radu ULTIMODE môže spolupracovať so všetkými vnútornými kamerami s rozlíšením VGA. Naša ponuka zahŕňa tiež podobné video prevodníky s 1 video vstupom a L2121 dátovým kanálom so 4 video vstupmi a dátovým kanálom - L2421 s 8 video vstupmi a prenos daných L2821.

Zoznam parametrov video konvertora ULTIMODE
NázovV-201DV-204DV-204DAOV-208D
KódL2121L2421L2423L2821
KonektorySCSCSCSC
Max rozsah [km]20202020
Vlnová dĺžka [nm]1310/15501310/15501310/15501310/1550
Počet video kanálov
1448
Video konektor
BNCBNCBNCBNC
TV systém
NTSC/PAL/SECAMNTSC/PAL/SECAMNTSC/PAL/SECAMNTSC/PAL/SECAM
Počet data kanálov
1111
Data rozhranie
RS-485RS-485RS-485RS-485
Priepustnosťup to 400Kb/sup to 400Kb/sup to 400Kb/sup to 400Kb/s
Počet audio kanálov
--1-
Počet alarmových kanálov
--1-
VýkonDC 5V/2ADC 5V/2ADC 5V/2ADC 5V/2A
Tovar bol stiahnutý z ponuky
 
Video konvertor ULTIMODE V-204DAO
(WDM, 4 x video, 1 x data, 1 x audio, 1 x alarm)
Kód tovaru: L2423