MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Merania

Svetelné zdroje

Vizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10 (10mW)
Kód tovaru: L5935
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
46,57 EUR55,88 EUR0 %
Vizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10 (10mW)
Náhľad zariadenia
Vizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10 (10mW)
Bližší pohľad na výstupný konektor
Vizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10 (10mW)
Pribalené príslušenstvo
Vizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10 (10mW)
Vizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10 (10mW)
Vizuálny lokalizátor porúch v akcii
Významné vlastnosti:
  • vlnová dĺžka: 650 nm,
  • univerzálny konektor,
  • vhodné pre multimode a single-mode vlákna,
  • dva režimy prevádzky: CW / PULSE
Vizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10 je navrhnutý tak, aby pomáhal určiť problémy s optickou kabelážou.
Jeho univerzálny konektor umožňuje pripojenie všetkých štandardných 2,5 mm optických konektorov (napr. SC/FC/ST). Lokalizátor je určený pre testovanie single-mode a multimode optických káblov. Výstupný výkon zariadenia je dostatočný pre testovanie optických častí do 5 km.
Výstupný signál môže byť generovaný v dvoch režimoch - kontinuálny a pulzný - za účelom dosiahnutia požadovaného vizuálny efekt. Lokalizátor porúch je vybavený prachotesným krytom, ktorý zabraňuje vniknutiu prachu v oblasti konektora. Viečko chráni oči proti náhodnému ožiareniu.
Okrem testovania optickej dráhy je vizuálny lokalizátor porúch ideálnym nástrojom pre každého, kto montuje KeyQuick a Ultimode konektory a mechanické spoje. Po pripojení lokalizátora porúch k mechanickému spoju alebo konektoru s priehľadným telom, môže inštalatér kontrolovať kvalitu dosiahnutého pripojenia a odhadnúť jeho prenosové parametre. Žiadne červené svetlo v oblasti spoja znamená perfektné spojenie.
Mechanické spoje a konektory:
Technické parametre:
NázovVizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10
KódL5935
Vlnová dĺžka
650 nm
Šírka spektra
±10 nm
Výstupný výkon
≥10 mW
Výkon (batérie)
AAA (1.5 V) x 2
Hmotnosť80g (bez batérií)
Max dosah (vo vlákne)
8-10 km
Rozmery175x26x26 mm

 

ULTIMODE Building System je riešenie pre vytvorenie FTTH sietí v budovách (Fiber To The Home). Systém ponúka kompletný rad produktov pre nasadenie optických spojov v každom apartmáne / kancelárii, vrátane "open space" priestorov.
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
46,57 EUR55,88 EUR0 %
 
Vizuálny lokalizátor chýb TriBrer BML205-10 (10mW)
Kód tovaru: L5935