MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Vyradený tovar

Vizuálny lokalizátor porúch FM-FOA-FCH
Kód tovaru: L5933
Tovar bol stiahnutý z ponuky
Vizuálny lokalizátor porúch FM-FOA-FCH
Náhľad zariadenia
Vizuálny lokalizátor porúch FM-FOA-FCH
Náhľad zariadenia
Vizuálny lokalizátor porúch FM-FOA-FCH
Pribalené príslušenstvo

Vizuálny lokalizátor porúch FM-FOA-FCH
Náhľad s otvoreným krytom
Vizuálny lokalizátor porúch FM-FOA-FCH
Náhľad balenia
Charakteristické znaky:
  • vlnová dĺžka vyžarovaného svetla: 650 nm
  • univerzálny konektor kompatibilný s 2.5 mm štandardom
  • vhodné pre testovanie multimode a single-mode obvodov
  • dva prevádzkové režimy - kontinuálny a impulzný
  • Auto Power Control (APC)
Vizuálny lokalizátor porúch je navrhnutý, aby pomáhal diagnostikovať problémy s optickou kabelážou.
Jeho univerzálny konektor je kompatibilný so všetkými 2,5 mm konektormi (t.j. SC/FC/ST). S vhodným adaptérom môže byť tento lokalizátor použitý aj pre štandard 1,25 mm (LC/MU). Zariadenie je určené na testovanie single-mode a multimode optických káblov. Výstupný výkon je dostatočný pre kontrolu aj 3 km dlhých liniek.
Funkcia Auto Power Control (APC) stabilizuje optický výstupný výkon (počas celej životnosti batérie).
Výstupný signál môže byť generovaný v dvoch režimoch - kontinuálny a impulzný - aby bol dosiahnutý požadovaný vizuálny efekt. Lokalizátor porúch je vybavený prachotesným krytom, ktorý zabraňuje vniknutiu prachu v oblasti konektora. Krytka tiež chráni aj proti náhodnému ožiareniu očí.
Okrem testovania optickej trasy je vizuálny lokalizátor porúch ideálnym nástrojom pre každého, kto montuje KeyQuick konektory a mechanické spoje. Po pripojení lokalizátora do KeyQuick mechanického spoja alebo konektora s priehľadným telom, môže inštalatér kontrolovať kvalitu dosiahnutého pripojenia a odhadnúť jeho prenosové parametre. Žiadne červené svetlo v priestore spoju znamená dokonalé spojenie.

Lokalizátor FM-FOA-FCH umožňuje detekciu únikov svetla v optických prenosových systémoch. Viditeľné červené svetlo (650 nm) je možné pozorovať v zlomoch, zlých spojoch alebo konektoroch, nesprávnych ohyboch, atď., čo poskytuje prehľad o probléme.
KeyQuick mechanické spoje a konektory:
  • Mechanické spoje KeyQuick L5558
  • Univerzálne mechanické spoje KeyQuick: multimode - L5733, L5736, a single-mode - L5753, L5756
Technické parametre:
NázovVizuálny lokalizátor chýb FM-FOA-FCH
KódL5933
Vlnová dĺžka
650 nm
Spektrálna šírka< 10 nm
Výstupný výkon
< 0.5 mW
Napájanie
2x AAA batéria (1.5 V)
Trieda lasera
2M
Prevádzkový dosah (vo vlákne)
3 km
Prevádzková teplota
0oC ... 60oC
Španielska spoločnosť KeyFibre je lídrom v optických riešeniach na európskom trhu, ktorá sa špecializuje na mechanické spoje. KeyFibre je členom FTTH European Council a sponzorom European Conference a Exhibition of Optical Communication (ECOC). Hlavným cieľom spoločnosti je zlepšiť a rozvíjať vysoko kvalitné inovatívne riešenia pre pripojenie optických vlákien.
ULTIMODE Building System je riešenie pre vytvorenie FTTH siete v budovách (Fiber To The Home). Tento systém poskytuje kompletný rad produktov pre nasadenie optických liniek pre každý byt/kanceláriu, vrátane "open space" kancelárií.
Tovar bol stiahnutý z ponuky
 
Vizuálny lokalizátor porúch FM-FOA-FCH
Kód tovaru: L5933