MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Vnútorný rozvodný kábel ULTIMODE IDC-4SM (4xG.652.D)
Vnútorný optický rozvodový kábel ULTIMODE IDC-4SM
so 4 single-mode ITU-T G.652.D vláknami.
Vnútorný rozvodný kábel ULTIMODE IDC-4SM (4xG.652.D)
Náhľad kábla
Vnútorný rozvodný kábel ULTIMODE IDC-4SM (4xG.652.D)
Pohľad na konštrukciu kábla
Charakteristické znaky:
  • Minibreakout kábel posilnený aramidovými vláknami
  • 4 single-mode G.652.D vlákna
  • Vlákna v 900 μm tesnom opletení
  • LSZH plášť
ULTIMODE IDC-4SM je vnútorný optický kábel (Minibreakout), so štyrmi 900 μm tesne opletenými single-mode vláknami (G.652.D) obsiahnutými v jednom plášti. Jednotlivé vlákna sú pohodlne prístupné, čo uľahčuje inštaláciu optických konektorov, spojov a pod. Aramidové opletenie je určené na ochranu vlákien pred mechanickým poškodením, vrátane rizík spojených s hlodavcami.
Kábel ULTIMODE IDC-4SM sa skladá zo štyroch vlákien single-mode. Farebná identifikácia ochranných vrstiev je v súlade so štandardom GB13993.3-2001. Plášť je vyrobený z nehorľavej vrstvy, ktorá neuvoľňuje toxické látky (LSZH).
Single-mode vlákna používané v kábli sú ITU-T G.652.D v 900 μm opletení. Vlákna G.652.D sú v súčasnosti najpopulárnejšie single-mode vlákna, a to vďaka zníženému útlmu v tzv. vodnom peaku a možnosti použitia v rámci celého rozsahu vlnovej dĺžky od 1280 nm do 1625 nm. Vlákna G.652.D sú optimalizované pre prenos na vlnových dĺžkach 1310 nm útlm menší ako 0,36 dB / km) a 1550 nm (útlm menší ako 0,22 dB / km), ale môžu byť použité na ľubovoľnej vlnovej dĺžke v rozsahu 1280 -1625 nm. Vlákna sú v súlade s normami IEC 60793-2-50, EIA / TIA-FOTP a ITU-T G.652.D.
Vnútorné rozvody káblov z radu ULTIMODE IDC sú negélové optické káble určené pre horizontálne a vertikálne pripojenie v budovách. Vzhľadom k malej veľkosti a flexibilite sú káble ideálne pre inštaláciu do káblových kanálov a šácht. Používajú sa v moderných FTTD systémoch, serverových miestnostiach, pre vertikálne a horizontálne spojenia.
Iné negélové ULTIMODE káble zo série minibreakout:
  • ULTIMODE IDC-2SM L7502 - 2x G.652.D single-mode vlákno,
  • ULTIMODE IDC-2MM L7202 - 2x OM2 50/125 multimode vlákno,
  • ULTIMODE IDC-4MM L7204 - 4x OM2 50/125 multimode vlákno,
  • ULTIMODE IDC-8SM L7508 - 8x G.652.D single-mode vlákno,
  • ULTIMODE IDC-8MM L7208 - 8x OM2 50/125 multimode vlákno.
Purchasing options for the cable:
  • L7504 - metrový predaj kábla ULTIMODE IDC-4SM
  • L7504_100 - 100 m ULTIMODE IDC-4SM
  • L7504_2000 - 2000 m ULTIMODE IDC-4SM (vinutie)
Technické parametre:
NázovULTIMODE ICD-4SM
KódL7504
Počet vlákien4
Vonkajší priemer (plášť)4 mm
Hmotnosť18 kg / 1000 m
Typ vláknasingle-mode,
ITU-T G.652.D
IL< 0.36 dB/km at 1310 nm
< 0.22 dB/km at 1550 nm
Priemer plášťa900 μm
Odolnosť proti rozdrveniu1000 N /100 mm
Rozsah prevádzkových teplôt- 40oC... 60oC
Rozsah inštalačných teplôt- 40oC... 70oC
Prierez káblom duplex ULTIMODE IDC

1. LSZH plášť
2. Aramidové vlákna
3. 900 μm opláštenie
4. Optické vlákno
ULTIMODE Building System je riešenie pre vytvorenie FTTH sietí v budovách (Fiber To The Home). Systém ponúka kompletný rad produktov pre nasadenie optických spojov v každom apartmáne / kancelárii, vrátane "open space" priestorov.
Price for 1-meter length
 
Vnútorný rozvodný kábel ULTIMODE IDC-4SM (4xG.652.D)