MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny
 »  Optika  »  Káble  »  Vonkajšie

Káble

Vonkajšie

Vonkajší kábek ULTIMODE OMT-112SM-A (multi-tube 6+1, 1x12xG.652D)
Kód tovaru: L79112
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0,83 EUR1,00 EUR0 %
Vonkajší kábek ULTIMODE OMT-112SM-A (multi-tube 6+1, 1x12xG.652D)
Multi-tube ULTIMODE OMT-112S-L79112 kábel - jedna rúrka s 12 vláknami SM a 5 prídavných rúrok
Key features:
  • multi-tube construction 6+1 (6 tubes around the central strength member),
  • aramid cord around the tubes,
  • LLDPE (linear low-density polyethylene) sheath,
  • the PE sheath (jacket) is resistant to water penetration and UV radiation
  • designed for outdoor use - can be directly buried into the ground, placed on roofs, suspended on poles etc.
ULTIMODE OMT-112S-L79112 je optický kábel určený pre vonkajšie použitie. Kábel je vystužený centrálnym ťahovým prvkom, ktorý je obklopený voľnými trubkami. Trubica s 12 single-mode vláknami je naplnená hydrofóbnym gélom a je sprevádzaná 5 prídavnými trubkami. Všetky trubky sú chránené aramidovým káblom a LLDPE plášťom, ktoré poskytujú účinnú bariéru proti hlodavcom.
ULTIMODE OMT-112SM-A obsahuje 12 single-mode vlákien (Sumitomo) v červenej trubici. Farby vlákien sú v súlade s TIA-EIA-598-A. Ostatné trubice sú prázdne (vrátane zelenej priamej trubky).
Kábel bol špeciálne navrhnutý pre vonkajšie použitie, ako je spojenie medzi budovami, diaľkové prepojenia infraštruktúry atď. Jeho PE povlak je odolný voči akýmkoľvek podmienkam prostredia, vrátane vlhkosti a UV žiarenia, takže kábel môže byť vložený do podzemných potrubí, priamo zasypaný do zeme, umiestnený na strechách alebo zavesený na stožiaroch.
The G.652.D fibers used in the cable are currently the most popular single-mode fibers, thanks to reduced water peak attenuation and capability of using within the whole 1280 nm to 1625 nm wavelength range. The G.652.D fibers are optimized for transmission at the wavelengths of 1310 nm (attenuation less than 0.36 dB/km) and 1550 nm (attenuation less than 0.22 dB/km), but they can be used at any wavelengths within the 1280-1625 nm range. The fibers are made in accordance with IEC 60793-2-50, EIA / TIA-FOTP and ITU-T G.652.D standards.
Compliance with the following standards:
  • ISO11801 2nd edition
  • EN50173-1:2002
  • IEC60794-3-10
Specifications:
NameULTIMODE OMT-112SM-A
CodeL79112
Structure6+1
Počet vlákien
12
Počet rúrok s vláknami
1
Externý priemer
8.5 mm
Hmotnosť 60 kg/km
Vláknasingle-mode
G.652.D 9/125 μm
Max. statická ťahová sila
2000 N
Max. dynamická ťahová sila4000 N
Min. polomer ohybu pri inštalácii90 mm
Min. prevádzkový polomer ohybu
180 mm
Rozsah teploty pri skladovaní- 40oC... 70oC
Prevádzková teplota
- 40oC... 70oC
Inštalačná teplota
- 30oC... 60oC
Structure of the cable:
1. Sheath (jacket)
2. Aramid cord
3. Plastic tube
4. Hydrophobic gel
5. Strength member
6. Optical fiber
Color identification of fibers:
1. blue
2. orange
3. green
4. brown
5. gray
6. white
7. red
8. black
9. yellow
10. violet
11. pink
12. turquoise

Zákazníci si môžu objednať na objednávku s požadovanými konektormi. Kontaktujte prosím vášho predajcu.
Cena za 1 meter káblu ULTIMODE OMT-112SM-A (6+1: 1x12x G.652D) L79112:
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
0,83 EUR1,00 EUR0 %
 
Vonkajší kábek ULTIMODE OMT-112SM-A (multi-tube 6+1, 1x12xG.652D)
Kód tovaru: L79112
DOKONČI
KNIŽNICA SEKCIE
NOVINKY V KNIŽNICI
PREČÍTAJTE SI