MÔJ KOŠÍK
Môj košík je prázdny

Merania

Svetelné zdroje

Zdroj optického svetla GRANDWAY FHS1D02 (1310nm/1550nm)
Kód tovaru: L5825
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
264,68 EUR317,62 EUR0 %
251,45 EUR301,74 EUR5 %2017-12-21
Záruka - 24 mesiacov
Zdroj optického svetla GRANDWAY FHS1D02 (1310nm/1550nm)
Pohľad spredu
Zdroj optického svetla GRANDWAY FHS1D02 (1310nm/1550nm)
Náhľad zo strany s optickým adaptérom
Zdroj optického svetla GRANDWAY FHS1D02 (1310nm/1550nm)
Merač má miesto pre Li-Po 800 mAh batériu ukrytú pod skrutkovacím uzáverom
Zdroj optického svetla GRANDWAY FHS1D02 (1310nm/1550nm)
DC konektor a indikátor nabíjania
Zdroj optického svetla GRANDWAY FHS1D02 L5825 je nevyhnutný nástroj pre meranie optického výkonu v optických sieťach (FTTx). Zdroj generuje laserové lúče predurčených vlnových dĺžok a výkonov pre presné meranie.
Zariadenie generuje laserový lúč vlnovej dĺžky 1310 nm alebo 1550 nm na úrovni výkonu -5 dBm, a konštantnú vlnu (CW) alebo modulovanú s 270 Hz, 1 kHz alebo 2 kHz frekvenciou. Krátkodobá stabilita svetelného zdroja je lepšia ako 0,1 dB na dobu kratšiu ako 15 minút, a dlhodobá stabilita (nad 5 hodín) je lepšia ako 0,2 dB. Zariadenie môže pracovať v rozsahu teplôt od -10 °C do +50 °C.
Vzhľadom k malým rozmerom a nízkej hmotnosti je zariadenie ideálne pre aplikácie v poliach. Špička je určená pre FC/PC konektory s 2,5 mm koncovkou.
Prístroj je napájaný Li-Po 800 mAh nabíjateľnou batériou alebo z priloženého 230 VAC/5 VDC adaptéra-nabíjačky.
Kľúčové vlastnosti
  • generované vlnové dĺžky: 1310 nm / 1550 nm;
  • výstupný výkon: -5.0 dBm;
  • dve možnosti napájania (nabíjateľná batéria, AC/DC adaptér);
  • AUTO-OFF funkcia;
  • jednoduché na čítanie, podsvietená obrazovka;
  • malá veľkosť a nízka hmotnosť;
  • jednoduché a intuitívne ovládanie.
Upozornenie! Neviditeľný laserový lúč je nebezpečný pre oči! Užívateľ musí zabezpečiť prevádzku zariadení opatrne!
Zariadenie je určené na používanie spolu s optickým meračom GRANDWAY FHP1B02 L5821.
Specifications:
ParameterHodnota
ModelGrandway FHS1D02
KódL5825
Generované vlnové dĺžky1310nm lub 1550nm
Optický výkon
-5.0dBm
Stabilita napájania
<0.1 dB (15 minút)
<0.2dB (5h alebo viac)
Konektor
FC/PC
Modulácia270Hz / 1kHz / 2kHz
Tolerancia±20nm @ 1310/1550nm
Prevádzková teplota
-10°C ... +50°C
Skladovacia teplota
-20°C ... +70°C
Rozmery115 x 65 x 30 mm
Hmotnosť140g
NapájanieBatéria Li-Po 800mAh
Adaptér 230VAC 0.3A/5VDC 1A

 

Ideálna teplota a podmienky prostredia (1550 nm, CW režim): teplota 23 ± 3 °C, relatívna vlhkosť <70%. Zariadenie by sa malo pred použitím ohriať (25 minút, najlepšie pri teplote 25 °C).
Bez DPHCena s DPHZľavaPlatnosť  
264,68 EUR317,62 EUR0 %
251,45 EUR301,74 EUR5 %2017-12-21
 
Zdroj optického svetla GRANDWAY FHS1D02 (1310nm/1550nm)
Kód tovaru: L5825