4K IP NVR: Hikvision DS-7608NI-I2 (8ch, 80Mbps, 2xSATA, Alarm IN/OUT, VGA, HDMI)

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

IP rekordér NVR Hikvision DS-7608NI-SE
IP rekordér NVR Hikvision DS-7608NI-SE
IP rekordér NVR Hikvision DS-7608NI-SE
IP rekordér NVR Hikvision DS-7608NI-SE
IP rekordér NVR Hikvision DS-7608NI-SE
Key features:
 • Rozlíšenie záznamu až 12 MP
 • Rozlíšenie nezávislých video výstupov: HDMI až 4K@30/60 Hz, VGA až do 1080p@60Hz
 • Maximálna celková šírka pásma (vstup/výstup): 80/256 Mbps
 • Podpora až 8 IP kamier (Hikvision alebo ONVIF-kompatibilné)
 • Synchrónne prehrávanie nahrávok z 8 kanálov
 • Miesto pre dva SATA HDD, každý 6 TB
 • Podpora video kompresie H.265/H.264+/H.264/MPEG4
 • VCA funkcia (detekcia tváre, rozpoznávanie EČV, prekročenie virtuálnej línie, narušenie oblasti atď.)
 • Podpora pre funkciu ANR
 • Kanál 0 - možnosť sledovať všetky kamery s minimálnymi nárokmi na šírku pásma siete
 • USB 2.0, USB 3.0 a RS232
 • Poplachové vstupy/výstupy: 4/1
 • Monitorovanie stavu LAN, kamery, HDD
Hikvision DS-7608NI-I2 je moderný IP sieťový video rekordér schopný monitorovať, nahrávať a prehrávať snímky zo 8 IP kamier s megapixelovým rozlíšením až do 12MP. Tento samostatný NVR s VGA (do 1080p) a HDMI (do 4K) výstupmi môže byť priamo pripojený k monitoru bez potreby ďalšieho počítača. Každý monitor dokáže zobrazovať video z ľubovoľnej kamery, v akomkoľvek rozdelení obrazovky.
Dva SATA porty umožňujú užívateľovi nainštalovať 2 pevné disky, každý s kapacitou až 6 TB. Tieto disky môžu byť zlúčené do jednej skupiny, alebo jeden z nich môže pracovať ako nadbytočný alebo len pre čítanie pre zvýšenie bezpečnosti nahrávok. Užívateľ si môže nastaviť limit miesta na disku a priradiť rôzne objemy pre jednotlivé kanály. Navyše NVR podporuje NAS (NFS) a SAN (iSCSI) diskové polia. V prípade pretečenia miesta na disku, najnovšie údaje prepíšu najstaršie nahrávky. Vstavané USB porty umožňujú pripojenie externej pamäťovej karty alebo diskov pre kopírovanie niektorých súborov.
Lokálne nahrávanie a sieťový prenos využíva kompresie H.265, H.264+ alebo H.264, ktoré zaistia dobrú kvalitu obrazu s relatívne malou šírku pásma a spotrebou miesta na disku (v každom prípade vybraný typ kompresie musí byť podporovaný danými kamerami). H.265 alebo H.264+ kódovanie (obzvlášť účinný v prípade statických alebo kvázi-statických scén) umožňuje vyšší kompresný pomer pri zachovaní kvality obrazu porovnateľnú s H.264. To ďalej šetrí sieťové a pamäťové zdroje.
NVR podporuje alarmy generované funkciou VCA (detekcia tváre, rozpoznanie EČV, prekročenie cez virtuálnu čiary, oblasť narušenia, vstupu / výstupu do / z oblasti, strata zaostrenia, atď.) vykonávané v kamerách. Reakcia na takéto udalosti (napr. keď niekto prekročí virtuálnu líniu v určenom smere), môže byť zmena stavu výstupu alarmu, e-mailové oznámenie odoslané do monitorovacieho centra atď., v závislosti na konfigurácii. Pokročilá analytika umožňuje inštalatérom / užívateľom vykonávať viac pokročilých projektov, vykonávať rýchle vyhľadávanie zaujímavých udalostí a prednastavenie inteligentného záznamu, ktorý šetrí miesto na disku.
S podporou ANR (Automatic Network Replenishment), dokáže akákoľvek IP kamera vybavená s pamäťovou kartou nahrávať video v neprítomnosti sieťového pripojenia. Po obnovení pripojenia k sieti sú nahrávky automaticky synchronizované s tými, zaznamenanými na NVR. To zaisťuje nepretržité pokrytie udalostí a to aj v prípade problémov v komunikácii medzi kamerou a NVR.
Menu DVR bolo navrhnuté spôsobom, ktorý pomôže každému, aj nováčikom, navigovať a robiť zmeny v nastaveniach. Rozloženie bežne používaných funkcií a grafického dizajnu spĺňajú najvyššie súčasné štandardy. Podpora pre Firefox, Opera, Safari eliminuje potrebu pre inštaláciu komponentov ActiveX.
IP CCTV systems based on Hikvision IP cameras and NVRs can be configured for continuous recording with special parameters in the case of specific events. Each channel can be configured individually in this aspect. It is possible to increase the frame and bit rates, independently of the continuous recording settings. After the occurrence of an event (motion detection, camera tampering etc), the NVR automatically switches to the event-recording mode (usually with higher parameters). During the rest of the time the recording is carried out in the continuous mode. The increased parameters just before and after the event allow to play back every second of the period with high detail and smoothness, while the recordings between events may have a much lower performance, taking significantly less space on the storage media.
NVR môže byť spravované a prevádzkované prostredníctvom webového prehliadača alebo prostredníctvom bezplatného klientskeho softvéru: IVMS 4200 (počítače), IVMS 4500 (smartphony).
Klientsky softvér iVMS 4200 umožňuje užívateľom HIKVISION zariadení ich správu v IP sieťach. Softvér umožňuje konfiguráciu a správu NVR/DVR, IP a analógových kamier (v hybridných systémoch). Utilita IVMS 4200 dokáže diaľkovo ovládať až 256 zariadení, s použitím až 4 monitorov. Oner monitor dokáže zobraziť obraz až zo 64 kamier. Okrem konfigurácie systému a živého monitorovania nástroj možno použiť pre vzdialené prehrávanie, upozornenia, obojsmerný prenos zvuku, tvorba e-map multi-level.
Náhľad ovládacieho panelu aplikácie iVMS-4200
iVMS-4500 je mobilná aplikácia pre smartfóny so systémom Android, iOS alebo operačným systémom Windows Phone. Možno ho použiť pre živé sledovanie a prehrávanie snímok z digitálnych videorekordérov, sieťových videorekordérov, IP kamier cez Wi-Fi, 2G alebo 3G siete.
Ezviz (EasyVision) is a free service which can be activated in Hikvision NVRs and IP cameras. This free service allows less advanced users to easily access to the video from the cameras via the Internet, without forwarding router ports. To enable remote access, the user should only connect the device to the network (which requires a valid IP address and appropriate gateway settings). The next step is the creation of user account at the www.ezviz7.com website. The account can accommodate devices in a local area network (with activated Ezviz service). The devices will be available from anywhere via the Internet.
SADP (z ang. Search Active Device Protocol) je bezplatný a jednoducho použiteľný nástroj pre vyhľadávanie IP kamier a rekordérov (DVR/NVR) značky HIKVISION v lokálnej sieti. Tento On-line nástroj na vyhľadávanie zariadení možno tiež použiť na úpravu sieťových parametrov zariadení Hikvision, vrátane zmeny hesiel či vyžiadanie predvoleného hesla (ak užívateľ stratil/zabudol heslo). Podrobné informácie obnovenia hesiel (bod 8) ako aj postup na prácu s týmto nástrojom nájdete v knižnici SADP aplikácia - nástroj na usporiadanie LAN CCTV systémov založených na zariadeniach Hikvision.
Specifications:
Názov / model
Hikvision DS-7608NI-I2
Kód K22083
Štandard IP
Počet kanálov
8
Max. vstup / výstup data stream [Mb/s] 80 / 256
Vzdialené spojenie
do 128
HDD rozhranie
Max. 2x 6TB SATA HDD
Video výstupy
HDMI, VGA
HDMI/VGA režimy rozlíšenia HDMI: Max. 4k (3840 x 2160)
VGA: Max. 1080p (1920 x 1080)
Max. rozlíšenie záznamu 12 MP
Synchrónne prehrávanie z 8 kanálov
Dekódovanie (živý náhľad)
2x 4k / 8x 1080p kanálov
S.M.A.R.T. disk monitoring
áno
Podporované značky kamier ACTI, Arecont, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, PANASONIC, Pelco, SAMSUNG, SANYO, SONY, Vivotek, ZAVIO, ONVIF alebo PSIA
Ethernetový port
RJ-45 10/100/1000 Mb/s (Auto)
Video kompresia
H.265/H.264+/H.264/MPEG4
Záznamové možnosti
Priebežné, harmonogram, detekcia pohybu, VCA
Protokoly TCP/IP, PPPoE, DNS, DDNS, NTP, SMPT, NFS, iSCSI, UPNP, RTSP
Archivácia USB pamäťové zariadenie, vzdialený server
ANR áno
Audio IN/OUT
RCA 1 / 1
Alarm IN/OUT
4 / 1
Ostatné konektory USB 2.0, USB 3.0, RS-232
Mobilné platformy prístupové Android, iOS, WindowsMobile
Kompatibilné prehliadače IE, Firefox, Opera, Safari, itp.
Rozsah prevádzkových teplôt -10°C ... 55°C
Spotreba energie <15 W (bez HDD)
Napájacie napätie 12 VDC (AC/DC v balení)
Rozmery (Š x H x V) 380 x 290 x 45 mm
Hmotnosť 3 kg

 

Technické dáta

Model DS-7608NI-I2
Product type IP recorder
type Standard
Brand Hikvision
Series Series I
Parameters
Number of channels 8
Operating band Input MBps 80
Output MBps 256
Output modes HDMI/VGA Independent
Max. output resolution HDMI 1 px 4K (3840 × 2160)
VGA 1 px 1920 × 1080
Coding/decoding compression standards H.265+, H.265, H.264+, H.264, MPEG4
max. recording resolution MP 12 (32 and 24 are available for 1 channel with UltraHD mode enabled. Available then are max. 24 channels)
two stream recording Yes
synchronous playback 8 channels
max. decoding resolution 2 channels 12 MP, 4 channels 8 MP, 8 channels 4 MP, 16 channels 1080p
HDD Number of SATA interfaces 2
max. capacity of each HDD TB 10
USB 1
1
Two-way audio Yes
Audio Input 1, RCA (2.0 Vp-p, 1 kOhm)
Output 1, RCA (linear, 1 kOhm)
Alarm inputs/outputs Yes
Alarm Input 4
Output 1
Ethernet 1 × RJ-45 10/100/1000 Base-T
Applications iVMS-4200, Hik-Connect
Archiving USB, Remote
Network protocols DDNS, DHCP, DNS, HTTPS, iSCSI, NFS, NTP, SADP, SMTP, TCP/IP, UPnP
Smart functions
Support for motion detection and VCA functions Yes
Additional functions ANR
Others
Power supply DC V 12
DC W max. 40
Current drawn (no HDD and PoE) W max. 15
Pracovná teplota °C -10...+55
Humidity 95 or less (non-condensing)
Height U
Dimensions (W × D × H) mm 385 × 315 × 52
Weight kg 3