4K IP NVR: Hikvision DS-7608NI-K1 (C) (8 kanálov, 80 Mbit/s, 1 x SATA, VGA, HDMI, H.265 / H.264)

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Hikvision DS-7608NI-K1(C) je moderný 8-kanálový IP rekordér, zaznamenávajúci obraz z IP kamier s rozlíšením 8 MP. Je vybavený paralelnými HDMI/VGA výstupmi, ktoré zobrazujú rovnaký obraz. 1 SATA port umožňuje pripojenie pevných diskov s kapacitou až 8 TB+. Ak je pamäť plná, spustí sa automatické prepisovanie, aby sa zabránilo strate najnovších údajov. Vstavané USB porty umožňujú pripojiť USB flash disk alebo externý disk a kopírovať konkrétne fragmenty na externé dátové nosiče.
POZNÁMKA! Aktuálne verzia softvéru 
je dostupná tu
Kľúčové vlastnosti:
 • Rozlíšenie záznamu až 8 MPix+,
 • Paralelné HDMI (4K/30Hz, 2K a 1080p/60Hz)/VGA (1080p/60Hz) výstupy,
 • Maximálna vstupná/výstupná šírka pásma – 80/80 Mbps,
 • Podpora až 8 kamier Hikvision alebo iných výrobcov IP cez Onvif,
 • Podpora pre 1 SATA disk až do 8 TB+,
 • Podpora pre kamery so vstavanou analýzou VCA,
 • Podporovaná kompresia H.265 (+)/H.264 (+)/MPEG4,
 • Podporuje funkciu ANR+,
 • Audio I/O pre obojsmernú komunikáciu,
 • 2 x USB 2.0,
 • Ethernetové porty: 1 x Rj 10100/1000 Mbps,
 • Aplikácia pre PC iVMS-4200 a smartfón Hik-Connect (Andriod, iOS),
 • Prístup cez P2P cloud.
Podpora inteligentných udalostí VCA
Rekordér podporuje alarmy VCA (napr. prekročenie čiary, detekcia narušenia, vstup a výstup z oblasti atď.), ktoré môžu byť generované a odosielané IP kamerami Hikvision. Pre použitie tejto funkcie musí kamera podporovať daný VCA alarm. Po splnení aktivačného kritéria môže byť spustená špecifická poplachová akcia, napr.: spustenie poplachového výstupu, odoslanie e-mailu, upovedomenie monitorovacieho centra atď. v závislosti od konfigurácie. Rozsiahla analytika umožňuje realizáciu pokročilejších projektov, rýchle vyhľadávanie zaujímavých udalostí a inteligentné nahrávanie, ktoré je spojené s úsporou miesta na pevných diskoch.
Podpora kamier AcuSense s detekciou pohybu 2.0
K rekordéru je možné pripojiť kamery zo série AcuSense vybavené algoritmom Motion Detection 2.0. Systém detekcie pohybu 2.0 dokáže analyzovať udalosti detekcie pohybu z hľadiska detekcie osoby alebo vozidla. Vďaka tomu sú alarmové upozornenia filtrované a nepotrebné alarmy sú blokované. Nahrávky uložené na rekordéri je možné jednoducho a rýchlo vyhľadať, či spĺňajú kritériá človeka/vozidla.
H.265 (+) kompresia
Kompresia je veľmi dôležitý parameter dokazujúci pokrok zariadenia. Čím lepšia je kompresia, tým nižšia je požiadavka na šírku pásma pri rovnakej subjektívnej kvalite. H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding) je v súčasnosti najefektívnejšia kompresná metóda. V porovnaní s predchodcom (H.264) znižuje dátový tok a nároky na kapacitu disku na polovicu. Preto možno použiť pevné disky s polovičnou kapacitou, prípadne nahrávky uchovávať dvakrát dlhšie. Jeho vylepšená verzia H.265+ bola optimalizovaná pre použitie v CCTV monitorovacích systémoch. Umožňujú ďalšiu redukciu dátových tokov.
H.265/H.265+ - vyššie kompresné pomery so zachovaním kvality videa poskytovanom H.264
Klientsky softvér iVMS-4200
iVMS-4200 je klientsky softvér určený na správu a dohľad nad bezpečnostnými systémami Hikvision, ako sú DVR ( IP, TurboHDvideovrátniky***www.dipol.sk/6827.htm?showall=1***, kontrola prístupu, set-top boxy atď. Softvér vám umožňuje jednoducho a pohodlne sledovať všetky systémy ponúkaním sledovania z IP kamier, vzdialeného prehrávania záznamov, vzdialenej konfigurácie, spracovania poplachových udalostí, obojsmerného prenosu zvuku, podpory elektronických máp, nahrávania na HDD a mnohých ďalších.
Prihlasovacia stránka klientskeho softvéru iVMS-4200 (v3)
Prístup cez cloud P2P – aplikácia Hik-Connect
Mobilná aplikácia Hik-Connect je určená na ovládanie zariadení Hikvision pomocou mobilných telefónov s operačným systémom Android alebo iOS. Dá sa použiť na vzdialené sledovanie živého videa z DVR, NVR, sieťové kamery, video interkomy pomocou Wi- Siete Fi, 2G alebo 3G, ako aj prezeranie nahratého videa. Videovrátniky je možné ovládať pomocou aplikácie, ktorá navyše umožňuje diaľkové otváranie elektrických dverí, prijímanie upozornení a prenášanie hovorov zo vstupného panelu na telefón v neprítomnosti klienta. Aplikácia podporuje konektivitu cez IP a P2P cloud. Hik-Connect je tiež názov cloudovej služby, ktorá umožňuje prístup k zariadeniam bez externej adresy IP.
Kontinuita záznamov zaručená vďaka funkcii ANR
Obraz z IP kamery sa posiela do rekordéra ako dátový tok. Vďaka podpore funkcie ANR (Automatic Network Replenishment) dokáže IP kamera Hikvision vybavená microSD kartou na ňu ukladať záznamy v prípade výpadku siete, teda problémov s komunikáciou medzi kamerou a rekordérom. Po vyriešení problému sa nahrávky automaticky zosynchronizujú s rekordérom a označia sa inou farbou na lište prehrávania. Takéto riešenie zaručuje kontinuitu nahrávania a zvyšuje výkon celého systému.
Rozsiahle aplikácie na organizáciu a používanie CCTV systémov
Naša knižnica poskytuje prehľad aplikácií určených pre inštalatérov a používateľov monitorovacích systémov založených na zariadeniach Hikvision.
Pohľad na hlavné okno SADP
SADP (z ang. Search Active Device Protocol) je bezplatný a jednoducho použiteľný nástroj pre vyhľadávanie IP kamier a rekordérov (DVR/NVR) značky HIKVISION v lokálnej sieti. Tento On-line nástroj na vyhľadávanie zariadení možno tiež použiť na úpravu sieťových parametrov zariadení Hikvision, vrátane zmeny hesiel či vyžiadanie predvoleného hesla (ak užívateľ stratil/zabudol heslo). Podrobné informácie obnovenia hesiel (bod 8) ako aj postup na prácu s týmto nástrojom nájdete v knižnici SADP aplikácia - nástroj na usporiadanie LAN CCTV systémov založených na zariadeniach Hikvision.

Technické dáta

Model DS-7608NI-K1(C)
Product type IP recorder
type Standard
Brand Hikvision
Parameters
Number of channels 8
Operating band Input MBps 80
Output MBps 80
Output modes HDMI/VGA
Max. output resolution HDMI 1 px 4K (3840 × 2160)
VGA 1 px 1920 × 1080
Coding/decoding compression standards H.265+, H.265, H.264+, H.264, MPEG4
max. recording resolution MP 8
synchronous playback 8 channels
max. decoding resolution 1 channel 8 MP, 5 channels 1080p
HDD Number of SATA interfaces 1
max. capacity of each HDD TB 8
USB 2
Two-way audio Yes
Audio Input 1, RCA (2.0 Vp-p, 1 kOhm)
Output 1, RCA (linear, 1 kOhm)
Ethernet 1 × RJ-45 10/100
Applications iVMS-4200, Hik-Connect
Archiving USB, Remote
Network protocols DDNS, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, iSCSI, ISUPI, NFS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UPnP
Smart functions
Support for motion detection and VCA functions Yes
Additional functions ANR
Others
Power supply DC V 12
DC W max. 18
Current drawn (no HDD and PoE) W max. 10
Pracovná teplota °C -10...+55
95 or less (non-condensing)
Height U 1
Dimensions (W × D × H) mm 320 × 240 × 48
Weight kg