Kód tovaru: L4407
€12.89
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€12.89 0 % od 1 ks.
K dispozícii

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

The LC/UPC - SC/UPC adapter provides a solution to the problem of connecting cables/patchcords with an SC/UPC connector to devices or patchpanels with an LC/UPC socket.

Technické dáta

Product type Fiber optic adapters
Brand ULTIMODE
Aplikácie Single-mode
type Simplex
Plug – Socket
Connector type A LC/UPC
Connector type B SC/UPC
Loss dB < 0.2