Adaptér pre media konvertory ULTIMODE typu RACK 19"

Kód tovaru: L5215
€162.55
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€162.55 0 % od 1 ks.
K dispozícii
19-palcový RACK adaptér navrhnutý pre media konvertory ULTIMODE poskytuje napájanie až pre 14 jednotiek a umožňuje ich umiestniť do 19" RACK skrine. Kryt je plne kompatibilný so štandardom 19" RACK. Vzhľadom na dvojité napájanie (redundancia) a mechanické chladenie (ventilátory), adaptér zabezpečuje bezporuchovú kontinuálnu prácu media konvertorov.

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Tento adaptér určený pre kryty ULTIMODE media converterov poskytuje napájanie až pre 14 jednotiek a umožňuje ich umiestniť do 19" RACK skrine. Kryt je plne kompatibilný so štandardom 19" RACK. Vzhľadom na dvojité napájanie (redundancia) a mechanické chladenie (ventilátory), adaptér zabezpečuje bezporuchovú kontinuálnu prácu media konvertorov.
Redundantné napájacie zdroje sú spoľahlivé riešenie pre aplikácie, ktoré vyžadujú nepretržitú prevádzku. Každý z napájacích zdrojov je možné vymeniť bez prerušenia prevádzky media konvertorov (rozdelenie napájania). Poškodenie napájania je indikované pomocou LED diódy umiestnenej na paneli a zvukovým alarmom. Každý slot je vybavený individuálnym napájacím konektorom, takže každý media konvertor je možné vymeniť bez prerušenia prevádzky zvyšného systému.
Špecifikácie oboch napájaní:
LED indikátor
zelená farba - normálna prevádzka
červená farba/nesvieti - zlyhanie
Zvuková signalizácia:
zlyhanie
Vstup: 86 - 265 V / 1,8 A max. 50/60 Hz
Výstup: 5 V / 12 A
14 slotov umožňuje pripojiť ktorýkoľvek z media converterov ULTIMODE, ktorý značne uľahčuje konštrukciu a správu FTTH (Fiber to the Home), FTTB (Fiber to the Building), alebo FTTC (Fiber to the Curb) siete.
Distinguishing features:
  • vhodný pre montáž do 19" skrine RACK
  • 14 slotov pre média konvertory
  • vybavený dvoma zdrojmi (redundantné)
  • funkcia Plug and Play
  • mechanické chladenie (ventilátory)

Technické dáta

Product type Media converter adapter
Brand ULTIMODE
Input voltage V 86-265, 50-60 Hz
Output voltage V 5
Current capacity A 12
Number of slots pcs. 14
Number of power supplies pcs. 2
Pracovná teplota °C 0...50
Dimensions mm 485 × 90 × 231