Hikvision DS-7616NXI-I2/S(E) 4K NVR IP rekordér (16 kanálov, 160 Mb/s, 2xSATA, 4xAcuSense, VGA, HDMI, H.265)

Kód tovaru: K22156
€1127.74
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€1127.74 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Hikvision DS-7616NXI-I2/S(E) je moderný 16-kanálový IP rekordér, ktorý umožňuje nahrávať obraz z IP kamier s rozlíšením až 32 MPix.
• Záznam v rozlíšení až 32 Mpix
• Video výstupy: 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x BNC (nezávislé na HDMI a VGA)
• Maximálna vstupná/výstupná šírka pásma - 160 / 256 Mb/s
• Podpora až 16 IP kamier od Hikvision alebo iných výrobcov cez Onvif
• Podporuje až 2 SATA disky s kapacitou až 14 TB každý
• Funkcie AI implementované rekordérom: detekcia a porovnanie tváre (4 kanály) alebo detekcia pohybu 2.0 (16 kanálov - Hikvision IP kamery) alebo AcuSense (4 kanály)
• Porovnanie tvárí pri snímaní fotoaparátmi: 8 kanálov
• Podpora kamier s AcuSense a detekciou pohybu 2.0 na všetkých kanáloch (filter človek/vozidlo)
• Knižnica fotografií tvárí (16 knižníc, celkovo až 50 000 fotografií)
• Podpora pre kamery so vstavaným VCA (obvodová ochrana), ANPR a analýzou počítania
• Podporovaná kompresia H.265 (+) / H.264 (+).
• Podpora funkcií: ANR
• Audio I/O pre obojsmernú komunikáciu
• Alarm I/O: 4/1
• 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0
• Ethernetové porty: 2 x Rj-45 10/100/1000 Mbps
• Aplikácia pre počítač iVMS-4200 a smartfón Hik-Connect (Andriod, iOS)
• Prístup cez P2P cloud

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Hikvision DS-7616NXI-I2/S(E) je moderný 16-kanálový IP rekordér, ktorý umožňuje nahrávať obraz z IP kamier s rozlíšením až 32 MPix. Nezávislé výstupy HDMI (rozlíšenie až 4K) a VGA (rozlíšenie až 1080p) umožňujú pripojenie dvoch monitorov. Pohľad na každom výstupe je možné nezávisle konfigurovať, nastaviť rôzne delenia okien a na každom z nich je možné zobraziť obraz z ľubovoľnej kamery. 2 porty SATA vám umožňujú pripojiť pevné disky s kapacitou až 14 TB každý. V prípade preplnenia pamäte sa spustí automatické prepisovanie, aby sa zabránilo strate najnovších údajov. Vstavané USB porty umožňujú pripojiť pendrive alebo externý disk a kopírovať špecifické fragmenty na externé dátové nosiče.
Rekordér je vybavený algoritmom detekcie pohybu 2.0 a technikou AcuSense, ktorá umožňuje filtrovanie objektov, ako sú ľudia a vozidlá. Môže podporovať kamery s detekciou pohybu 2.0 alebo implementovať túto funkciu na všetkých kanáloch po pripojení bežných IP kamier Hikvision. Obvodová ochrana s funkciou filtrovania objektov ako sú ľudia/vozidlá môže byť podporovaná na všetkých kanáloch po pripojení kamier s funkciou AcuSense a môže byť realizovaná rekordérom na 4 kanáloch po pripojení bežnej IP kamery s rozlíšením až 2 Mpix. Vďaka presnému rozpoznávaniu dokáže systém odfiltrovať takmer všetky falošné poplachy. Rekordér má tiež možnosť analýzy a detekcie tváre, ktorú je možné vykonávať na 4 kanáloch. Je možné vytvoriť až 16 knižníc tvárí, na základe ktorých sa bude vykonávať kontrola. Schopnosť porovnávať tváre vám umožňuje rýchlo nájsť konkrétnu osobu (perimetrická ochrana a analýza tváre nemôžu fungovať súbežne) . Podpora kamier určených na identifikáciu ŠPZ ANPR, PTZ kamier, VCA analýza a možnosť integrácie s registračnými pokladnicami pomocou POS umožňuje použitie rekordéra na realizáciu projektov rôzneho stupňa pokrok. Inteligentné možnosti vyhľadávania a analýzy nahrávok vám umožňujú rýchlo extrahovať zaujímavý fragment z nahraného materiálu.
NOTE! The current software version is available 
Rozlišovacie vlastnosti:
 • Záznam v rozlíšení až 32 Mpix,
 • Video výstupy: 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x BNC (nezávislé na HDMI a VGA),
 • Maximálna vstupná/výstupná šírka pásma - 160 / 256 Mb/s,
 • Podpora pre 16 IP kamery od Hikvision alebo iných výrobcov cez Onvif,
 • Podpora až 2 SATA diskov s kapacitou až 14 TB každý,
 • AI funkcie implementované rekordérom: detekcia a porovnanie tváre (4 kanály) alebo detekcia pohybu 2.0 (16 kanálov - Hikvision IP kamery) alebo AcuSense (4 kanály),
 • Porovnanie tvárí, ak funkciu snímania vykonávajú kamery: 8 kanálov,
 • Podpora kamier s AcuSense a detekciou pohybu 2.0 na všetkých kanáloch (filter človek/vozidlo),
 • Knižnica fotografií tvárí (16 knižníc, celkovo až 50 000 fotografií),
 • Podpora pre kamery so vstavanou analytikou VCA (obvodová ochrana), ANPR, počítanie,
 • Podporovaná kompresia H.265 (+) / H.264 (+),
 • Podpora funkcií: ANR,
 • Audio I/O pre obojsmernú komunikáciu,
 • V/V alarmu: 4 / 1+,
 • 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0,
 • Ethernetové porty: 2 x Rj-45 10/100/1000 Mb/s,
 • Aplikácia pre počítač iVMS-4200 a smartfón Hik-Connect (Andriod, iOS),
 • Prístup cez cloud P2P.

POZOR! Detekcia pohybu 2.0, perimetrická ochrana(AcuSense) a analýza tváre nefungujú simultánne, ak sú tieto funkcie zapnuté cez rekordér. Kamery s funkciou AcuSense a detekciou pohybu 2.0 môžu pracovat nezávisle na všetkých kanáloch. 
Rozpoznávať, porovnávať a vyhľadávať tváre
Rekordér má funkciu snímania a analýzy tvárí na určitom počte kanálov. Je možné vytvárať knižnice s tvárami, ktoré sa neskôr použijú na vyhľadávanie záznamov. Môžete tiež určiť súvisiace akcie, ktoré sa vykonajú v prípade správneho alebo nesprávneho porovnania rozpoznanej tváre s tvárou v knižnici, napríklad spustenie zvukovej signalizácie v záznamníku, alarm v monitorovacom centre, odoslanie e-mailu, ovládanie výstupu alarmu atď. Do V knižnici môžete pridávať tváre už zaregistrované v rekordéri alebo z externého zdroja. Nahrávky uložené v rekordéri je možné jednoducho a rýchlo vyhľadávať po výbere konkrétnej tváre na kanáloch, kde bola aktívna funkcia registrácie a porovnávania tvárí.
Detekcia pohybu 2.0 - klasifikácia objektov človeka / vozidla
Kamery vybavené algoritmom detekcie pohybu 2.0 je možné pripojiť k rekordéru na všetkých kanáloch. Jeho použitie umožňuje efektívne znížiť počet falošných poplachov vďaka klasifikácii objektov, ako sú ľudia a vozidlá. Nahrávky uložené v rekordéri je možné jednoducho a rýchlo vyhľadať podľa kritérií osoby alebo vozidla. Ak sú k rekordéru pripojené kamery s tradičným algoritmom detekcie pohybu, ich funkčnosť môže byť rozšírená o rekordér pre detekciu pohybu 2.0 v počte kanálov uvedených v špecifikácii daného modelu.
Perimetrická ochrana (VCA) s funkciou AcuSense - klasifikácia objektov typu človek / vozidlo
Rekordér podporuje perimetrickú ochranu vo forme udalostí VCA (napr. prekročenie čiary, detekcia narušenia, vstup a výstup z oblasti) generovaných IP kamerami Hikvision, ktorá je obohatená o technológiu AcuSense. Ochrana môže byť podporovaná na všetkých kanáloch, keď sú pripojené kamery AcuSense alebo implementované rekordérom na počte kanálov špecifikovaných v špecifikácii rekordéra, keď sú pripojené bežné IP kamery. Obvodová ochrana, známa aj ako perimetrická ochrana, zabezpečuje včasné odhalenie osôb, ktoré chcú vniknúť do perimetra chráneného územia. Mimoriadne dôležitou otázkou pri budovaní bezpečnostného systému je jeho odolnosť voči falošným poplachom, ktoré spúšťajú napríklad zvieratá, pohybujúce sa stromy, lístie, tieň, poveternostné podmienky a pod. Perfektná bude technológia +AcuSense+++, ktorá analyzuje objekty na základe algoritmu Deep Learning, pričom za hrozbu považuje len tie, ktoré spĺňajú určité kritériá.
H.265 kompresia (+)
Kompresia je veľmi dôležitý parameter dokazujúci pokrok zariadenia. Čím lepšia je kompresia, tým nižšia je požiadavka na šírku pásma pri rovnakej subjektívnej kvalite. H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding) je v súčasnosti najefektívnejšia kompresná metóda. V porovnaní s predchodcom (H.264) znižuje dátový tok a nároky na kapacitu disku na polovicu. Preto možno použiť pevné disky s polovičnou kapacitou, prípadne nahrávky uchovávať dvakrát dlhšie. Jeho vylepšená verzia H.265+ bola optimalizovaná pre použitie v CCTV monitorovacích systémoch. Umožňujú ďalšiu redukciu dátových tokov.
H.265/H.265+ - vyššie kompresné pomery so zachovaním kvality videa poskytovanom H.264
iVMS-4200 klientsky softvér
iVMS-4200 je klientsky softvér určený na správu a dohľad nad bezpečnostnými systémami Hikvision, ako sú DVR ( IP, TurboHD), videovrátniky, kontrola prístupu, set-top boxy atď. Softvér vám umožňuje jednoducho a pohodlne sledovať všetky systémy ponúkaním sledovania z IP kamier, vzdialeného prehrávania záznamov, vzdialenej konfigurácie, spracovania poplachových udalostí, obojsmerného prenosu zvuku, podpory elektronických máp, nahrávania na HDD a mnohých ďalších.
Prihlasovacia stránka klientskeho softvéru iVMS-4200 (v3)
Prístup cez cloud P2P – aplikácia Hik-Connect
Mobilná aplikácia Hik-Connect je určená na ovládanie zariadení Hikvision pomocou mobilných telefónov s operačným systémom Android alebo iOS. Dá sa použiť na vzdialené sledovanie živého videa z DVR, NVR, sieťové kamery, video interkomy pomocou Wi- Siete Fi, 2G alebo 3G, ako aj prezeranie nahratého videa. Videovrátniky je možné ovládať pomocou aplikácie, ktorá navyše umožňuje diaľkové otváranie elektrických dverí, prijímanie upozornení a prenášanie hovorov zo vstupného panelu na telefón v neprítomnosti klienta. Aplikácia podporuje konektivitu cez IP a P2P cloud. Hik-Connect je tiež názov cloudovej služby, ktorá umožňuje prístup k zariadeniam bez externej adresy IP.
Kontinuita nahrávok zaručená vďaka ANR
Obraz z IP kamery sa posiela do rekordéra ako dátový tok. Vďaka podpore funkcie ANR (Automatic Network Replenishment) dokáže IP kamera Hikvision vybavená microSD kartou na ňu ukladať záznamy v prípade výpadku siete, teda problémov s komunikáciou medzi kamerou a rekordérom. Po vyriešení problému sa nahrávky automaticky zosynchronizujú s rekordérom a označia sa inou farbou na lište prehrávania. Takéto riešenie zaručuje kontinuitu nahrávania a zvyšuje výkon celého systému.
Pokročilé aplikácie na organizáciu a používanie CCTV systémov
Naša knižnica poskytuje prehľad aplikácií určených pre inštalatérov a používateľov monitorovacích systémov založených na zariadeniach Hikvision.
Pohľad na hlavné okno SADP
SADP (z ang. Search Active Device Protocol) je bezplatný a jednoducho použiteľný nástroj pre vyhľadávanie IP kamier a rekordérov (DVR/NVR) značky HIKVISION v lokálnej sieti. Tento On-line nástroj na vyhľadávanie zariadení možno tiež použiť na úpravu sieťových parametrov zariadení Hikvision, vrátane zmeny hesiel či vyžiadanie predvoleného hesla (ak užívateľ stratil/zabudol heslo). Podrobné informácie obnovenia hesiel (bod 8) ako aj postup na prácu s týmto nástrojom nájdete v knižnici SADP aplikácia - nástroj na usporiadanie LAN CCTV systémov založených na zariadeniach Hikvision.

Technické dáta

Model
Product type IP recorder
type Standard
Brand Hikvision
Series NXI-I AcuSense Series
Parameters
Number of channels 16
Operating band Input MBps 160
Output MBps 256
Output modes HDMI/VGA Independent
Max. output resolution HDMI 1 px 4K (3840 × 2160)
Max. output resolution BNC px 704 × 576
Coding/decoding compression standards H.265+, H.265, H.264+, H.264
max. recording resolution MP
two stream recording Yes
synchronous playback 16 channels
max. decoding resolution
HDD Number of SATA interfaces 2
Number of eSATA interfaces 1
max. capacity of each HDD TB 14
USB 1
1
Two-way audio Yes
Audio Input 1, RCA (2.0 Vp-p, 1 kOhm)
Output 1, RCA (linear, 1 kOhm)
Alarm inputs/outputs Yes
Alarm Input 4
Output 1
Ethernet 2 × RJ-45 10/100/1000
Built in PoE switch No
Applications iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Archiving USB, Remote
Network protocols ISUP, DDNS, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, iSCSI, ISUPI, NFS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UPnP
Smart functions
AcuSense Filter falošného poplachu on 4 channels for cameras without AcuSense (max. 2 MP, H.265, H.264 compression)
Motion detection 2.0 Filter falošného poplachu
Face recognition face photo library 16 libraries
face photo library
face analysis and detection Face photo comparison, Fact capturing, Face image search
Face photo comparison
face analysis and detection effectiveness
NOTE! Face detection and people/vehicle classification cannot be enabled at the same time. Enabling one function will make the other unavailable
Support for motion detection and VCA functions Yes
Support for cameras with analytical functions Motion detection 2.0, VCA, People counting, ANPR
Additional functions ANR, POS
Others
Power supply DC V 12
Current drawn (no HDD and PoE) W max. 30
Pracovná teplota °C -10...+55
Humidity 10 to 90
Rack mounting Yes
Height U 1
Dimensions (W × D × H) mm
Weight kg