IP NVR Hikvision AcuSense DS-7604NXI-K1 (4 kanály, 40 Mbit/s, 1 x SATA, HDMI, VGA, H.265)

Kód tovaru: K22031
€321.36
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€321.36 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Hikvision DS-7604NXI-K1 je moderný 4-kanálový IP rekordér, ktorý umožňuje nahrávať obraz z IP kamier s rozlíšením až 12 Mpix.
• Nahrávanie až do 12 Mpix
• Paralelné výstupy HDMI / VGA
• Maximálna vstupná / výstupná šírka pásma - 40 / 80 Mbps
• Podporuje až 4 Hikvision alebo IP kamery tretích strán cez Onvif
• Podpora 1 SATA disku až do 10 TB
• Funkcie DVR AI: detekcia tváre (1 kanály), prispôsobenie tváre (2 kanály) alebo detekcia pohybu 2.0 (2 kanály) alebo AcuSense (2 kanály)
• Podporuje kamery s AcuSense a detekciou pohybu 2.0 na všetkých kanáloch (filter človek/vozidlo)
• Knižnica fotografií tvárí (16 knižníc, celkovo až 2000 fotografií, max. veľkosť fotografie 4 MB, celková kapacita 1 GB)
• Podpora pre kamery so vstavanou VCA analytikou (virtuálna linka, detekcia narušenia atď.)
• Podporovaná kompresia H.265 (+) / H.264 (+) / MPEG4
• Podpora funkcií: ANR
• Audio I/O pre obojsmernú komunikáciu
• 2 x USB 2.0
• Ethernetové porty: 1 x Rj-45 10/100/1000 Mbps
• Aplikácia pre počítač iVMS-4200 a smartfón Hik-Connect (Andriod, iOS)
• P2P cloudový prístup

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Hikvision DS-7604NXI-K1 je moderný 4-kanálový IP rekordér, ktorý umožňuje nahrávať obraz z IP kamier s rozlíšením až 12 Mpix. Je vybavený paralelnými HDMI/VGA výstupmi, ktoré zobrazujú rovnaký obraz. 1 SATA port umožňuje pripojiť pevný disk s kapacitou až 10 TB. V prípade preplnenia pamäte sa spustí automatické prepísanie, aby sa zabránilo strate najnovších údajov. Vstavané USB porty umožňujú pripojiť pero alebo externý disk a skopírovať špecifické fragmenty na externé dátové nosiče.

Rekordér má funkciu snímania a porovnávania tvárí na 1 kanáli alebo porovnávania tvárí na 2 kanáloch. Je možné vytvoriť až 16 knižníc s tvárami, na základe ktorých je možné vyhľadávať, porovnávať a spúšťať alarmové akcie, ako je ovládanie alarmového výstupu, spustenie zvukovej signalizácie alebo odoslanie e-mailu v prípade správneho alebo nesprávneho porovnania rozpoznaných tvárí .
POZOR! Aktualna versa softvéru je dostupná 
Rozlišovacie vlastnosti:
 • Nahrávanie v rozlíšení až 12 Mpix,
 • HDMI / VGA paralelné výstupy,
 • Maximálna vstupná / výstupná šírka pásma - 40 / 80 Mb/s,
 • Podporuje až 4 kamery IP Hikvision alebo iných výrobcov cez Onvif,
 • Podpora 1 SATA až do 10TB,
 • AI funkcie implementované rekordérom: detekcia tváre (1 kanál), porovnanie tváre (2 kanály) alebo detekcia pohybu 2.0 (2 kanály) alebo AcuSense (2 kanály ),
 • Podporuje kamery s AcuSense a Motion Detection 2.0 na všetkých kanáloch (filter človek/vozidlo),
 • Knižnica fotografií tvárí (16 knižníc, celkovo až 2 000 fotografií, max. veľkosť fotografie 4 MB, celková kapacita 1 GB),
 • Podpora pre kamery so vstavanou analytikou VCA (virtuálna linka, detekcia narušenia atď.),
 • Podporovaná kompresia H.265 (+) / H.264 (+) / MPEG4,
 • Podpora funkcií: ANR,
 • Audio I/O pre obojsmernú komunikáciu,
 • 2 x USB 2.0,
 • Ethernetové porty: 1 x Rj-45 10/100/1000 Mb/s,
 • Aplikácia pre počítač iVMS-4200 a smartfón Hik-Connect (Android, iOS),
 • Prístup cez cloud P2P.

POZOR! Detekcia pohybu 2.0, perimetrická ochrana(AcuSense) a analýza tváre nefungujú simultánne, ak sú tieto funkcie zapnuté cez rekordér. Kamery s funkciou AcuSense a detekciou pohybu 2.0 môžu pracovat nezávisle na všetkých kanáloch. 
Rozpoznávať, porovnávať a vyhľadávať tváre
Rekordér má funkciu snímania a analýzy tvárí na určitom počte kanálov. Je možné vytvárať knižnice s tvárami, ktoré sa neskôr použijú na vyhľadávanie záznamov. Môžete tiež určiť súvisiace akcie, ktoré sa vykonajú v prípade správneho alebo nesprávneho porovnania rozpoznanej tváre s tvárou v knižnici, napríklad spustenie zvukovej signalizácie v záznamníku, alarm v monitorovacom centre, odoslanie e-mailu, ovládanie výstupu alarmu atď. Do V knižnici môžete pridávať tváre už zaregistrované v rekordéri alebo z externého zdroja. Nahrávky uložené v rekordéri je možné jednoducho a rýchlo vyhľadávať po výbere konkrétnej tváre na kanáloch, kde bola aktívna funkcia registrácie a porovnávania tvárí.
Detekcia pohybu 2.0 - klasifikácia objektov človeka / vozidla
Kamery vybavené algoritmom detekcie pohybu 2.0 je možné pripojiť k rekordéru na všetkých kanáloch. Jeho použitie umožňuje efektívne znížiť počet falošných poplachov vďaka klasifikácii objektov, ako sú ľudia a vozidlá. Nahrávky uložené v rekordéri je možné jednoducho a rýchlo vyhľadať podľa kritérií osoby alebo vozidla. Ak sú k rekordéru pripojené kamery s tradičným algoritmom detekcie pohybu, ich funkčnosť môže byť rozšírená o rekordér pre detekciu pohybu 2.0 v počte kanálov uvedených v špecifikácii daného modelu.
Perimetrická ochrana (VCA) s funkciou AcuSense - klasifikácia objektov typu človek / vozidlo
Rekordér podporuje perimetrickú ochranu vo forme udalostí VCA (napr. prekročenie čiary, detekcia narušenia, vstup a výstup z oblasti) generovaných IP kamerami Hikvision, ktorá je obohatená o technológiu AcuSense. Ochrana môže byť podporovaná na všetkých kanáloch, keď sú pripojené kamery AcuSense alebo implementované rekordérom na počte kanálov špecifikovaných v špecifikácii rekordéra, keď sú pripojené bežné IP kamery. Obvodová ochrana, známa aj ako perimetrická ochrana, zabezpečuje včasné odhalenie osôb, ktoré chcú vniknúť do perimetra chráneného územia. Mimoriadne dôležitou otázkou pri budovaní bezpečnostného systému je jeho odolnosť voči falošným poplachom, ktoré spúšťajú napríklad zvieratá, pohybujúce sa stromy, lístie, tieň, poveternostné podmienky a pod. Perfektná bude technológia +AcuSense+++, ktorá analyzuje objekty na základe algoritmu Deep Learning, pričom za hrozbu považuje len tie, ktoré spĺňajú určité kritériá.
H.265 kompresia (+)
Kompresia je veľmi dôležitý parameter dokazujúci pokrok zariadenia. Čím lepšia je kompresia, tým nižšia je požiadavka na šírku pásma pri rovnakej subjektívnej kvalite. H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding) je v súčasnosti najefektívnejšia kompresná metóda. V porovnaní s predchodcom (H.264) znižuje dátový tok a nároky na kapacitu disku na polovicu. Preto možno použiť pevné disky s polovičnou kapacitou, prípadne nahrávky uchovávať dvakrát dlhšie. Jeho vylepšená verzia H.265+ bola optimalizovaná pre použitie v CCTV monitorovacích systémoch. Umožňujú ďalšiu redukciu dátových tokov.
H.265/H.265+ - vyššie kompresné pomery so zachovaním kvality videa poskytovanom H.264
iVMS-4200 klientsky softvér
iVMS-4200 je klientsky softvér určený na správu a dohľad nad bezpečnostnými systémami Hikvision, ako sú DVR ( IP, TurboHDvideovrátniky***www.dipol.sk/6827.htm?showall=1***, kontrola prístupu, set-top boxy atď. Softvér vám umožňuje jednoducho a pohodlne sledovať všetky systémy ponúkaním sledovania z IP kamier, vzdialeného prehrávania záznamov, vzdialenej konfigurácie, spracovania poplachových udalostí, obojsmerného prenosu zvuku, podpory elektronických máp, nahrávania na HDD a mnohých ďalších.
Prihlasovacia stránka klientskeho softvéru iVMS-4200 (v3)
Prístup cez cloud P2P – aplikácia Hik-Connect
Mobilná aplikácia Hik-Connect je určená na ovládanie zariadení Hikvision pomocou mobilných telefónov s operačným systémom Android alebo iOS. Dá sa použiť na vzdialené sledovanie živého videa z DVR, NVR, sieťové kamery, video interkomy pomocou Wi- Siete Fi, 2G alebo 3G, ako aj prezeranie nahratého videa. Videovrátniky je možné ovládať pomocou aplikácie, ktorá navyše umožňuje diaľkové otváranie elektrických dverí, prijímanie upozornení a prenášanie hovorov zo vstupného panelu na telefón v neprítomnosti klienta. Aplikácia podporuje konektivitu cez IP a P2P cloud. Hik-Connect je tiež názov cloudovej služby, ktorá umožňuje prístup k zariadeniam bez externej adresy IP.
Kontinuita nahrávok zaručená vďaka ANR
Obraz z IP kamery sa posiela do rekordéra ako dátový tok. Vďaka podpore funkcie ANR (Automatic Network Replenishment) dokáže IP kamera Hikvision vybavená microSD kartou na ňu ukladať záznamy v prípade výpadku siete, teda problémov s komunikáciou medzi kamerou a rekordérom. Po vyriešení problému sa nahrávky automaticky zosynchronizujú s rekordérom a označia sa inou farbou na lište prehrávania. Takéto riešenie zaručuje kontinuitu nahrávania a zvyšuje výkon celého systému.
Rozsiahle aplikácie na organizáciu a používanie CCTV systémov
Naša knižnica poskytuje prehľad aplikácií určených pre inštalatérov a používateľov monitorovacích systémov založených na zariadeniach Hikvision.
Pohľad na hlavné okno SADP
SADP (z ang. Search Active Device Protocol) je bezplatný a jednoducho použiteľný nástroj pre vyhľadávanie IP kamier a rekordérov (DVR/NVR) značky HIKVISION v lokálnej sieti. Tento On-line nástroj na vyhľadávanie zariadení možno tiež použiť na úpravu sieťových parametrov zariadení Hikvision, vrátane zmeny hesiel či vyžiadanie predvoleného hesla (ak užívateľ stratil/zabudol heslo). Podrobné informácie obnovenia hesiel (bod 8) ako aj postup na prácu s týmto nástrojom nájdete v knižnici SADP aplikácia - nástroj na usporiadanie LAN CCTV systémov založených na zariadeniach Hikvision.

Technické dáta

Model DS-7604NXI-K1
Product type IP recorder
type Standard
Brand Hikvision
Series NXI-K AcuSense series
Parameters
Number of channels 4
Operating band Input MBps 40
Output MBps 80
Output modes HDMI 1/VGA 1 Parallel
Max. output resolution HDMI 1 px 4K (3840 × 2160)
VGA 1 px 1920 × 1080
Coding/decoding compression standards H.265+, H.265, H.264+, H.264
max. recording resolution MP 12
synchronous playback 4 channels
max. decoding resolution AI enabled: 1 channel 12 MP, 1 channel 8 MP, 3 channels 4 MP. AI disabled: 1 channel 12 MP, 2 channels 8 MP, 4 channels 4 MP
HDD Number of SATA interfaces 1
max. capacity of each HDD TB 10
USB 2
Two-way audio Yes
Audio Input 1, RCA (2.0 Vp-p, 1 kOhm)
Output 1, RCA (linear, 1 kOhm)
Alarm inputs/outputs No
Ethernet 1 × RJ-45 10/100/1000 Base-T
Built in PoE switch No
Applications iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Archiving USB, Remote
Network protocols DDNS, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, iSCSI, ISUPI, NFS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UPnP
Smart functions
AcuSense Filter falošného poplachu on 1 channel for cameras without AcuSense (max. 4 MP), on all channels for cameras with AcuSense function
Motion detection 2.0 Filter falošného poplachu on all channels for Hikvision IP cameras without motion detection 2.0 (max. 4 MP or 8 MP when SVC is enabled), on all channels for cameras with motion detection 2.0 function
Face recognition face photo library 16 libraries
face photo library 20000 photos
face analysis and detection Face photo comparison, Fact capturing, Face image search
Face photo comparison 2 channels
face analysis and detection effectiveness 1-channel face capture (camera up to 8 MP, H.264/H.265)
NOTE! Motion detection 2.0, perimeter protection (AcuSense) and face analysis cannot operate simultaneously if these functions are implemented by the DVR. Cameras with AcuSense and motion detection 2.0 can be operated independently on all channels.
Support for motion detection and VCA functions Yes
Additional functions ANR
Others
Power supply DC V 12
DC W max. 18
Pracovná teplota °C -10...+55
Humidity 10 to 90
Dimensions (W × D × H) mm 320 × 240 × 48
Weight kg