Optimizing hard drives for CCTV systems on the example of Seagate SkyHawk

A hard drive is a key element of any CCTV system. Its parameters are crucial for the quality and reliability of camera video recording. HDDs employed for monitoring purposes work under conditions different than those used in PCs.

Čítaj viac

Home CCTV systems

Rapid advances in technology have lead to a dynamic growth in CCTV systems that offer ever greater potential at an increasingly lower cost. As a consequence, their use in single-family homes is on the rise.

Čítaj viac

Porovnanie prenosných rekordérov zo série PROTECT

Rekordéry PROTECT sa skladajú z prenosných DVR kamier určených na použitie vo vnútri budov (vrátane použitia vo vozidlách). Vysoko kvalitné video zachytené kamerami a zvuk z vstavaného mikrofónu sú priamo zaznamenané na vloženú SD/SDHC /MMC karty (1 ... 64 GB).

Čítaj viac

Megapixlové kamerové systémy v praxi

IP monitoring má mnoho prívržencov ako aj odporcov. Tento stav je spôsobený mnohými faktormi. Medzi ne patria: cena vybavenia, požiadavky na prenosové médium, kvalita obrazu, mobilita, možnosť vybudovania distribuovaných systémov, stabilita prevádzky a pod. Analógové a IP kamery. Hybridné riešenia. Megapixlové kamery. DV rekordéri so sieťovými funkciami. Trendy.

Čítaj viac

Monitoring školy

Je potrebné si uvedomiť, že seba lepšie výchovné prostriedky tento problém nevyriešia, účinným redukčným prostriedkom môže byť kamerový systém.

Čítaj viac