Kompaktná IP kamera Hikvision DS-2CD2086G2-I(C) (8 MPix, 2,8 mm, 0,003 lx, IR do 40 m, WDR, H.265, AcuSense)

Kód tovaru: K03185
€560.51
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€560.51 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Kompaktná IP kamera Hikvision DS-2CD2086G2-I(C) patrí do druhej generácie fotoaparátov založených na technológii AcuSense.
• 1/1,8" snímač CMOS s progresívnym snímaním
• Rozlíšenie 8 Mpix – 3840 x 2160 @ 25 fps
• 2,8 mm (F1,6) / 111° objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou
• Kompresia H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG
• Technológia Dark Fighter (Ultra slabé svetlo)
• Technológia AcuSense (filter falošných poplachov, klasifikácia objektu: človek, vozidlo)
• Inteligentná VCA analýza založená na klasifikácii objektov (detekcia pohybu, detekcia narušenia, prekročenie čiary, vstup/výstup z oblasti)
• Rovnomerné nočné osvetlenie vďaka technológii EXIR 2.0: IR do 40 m
• Podporované karty microSD/microSDHC/microSDXC až do 256 GB
• Podpora troch prúdov
• Počítadlo pixelov
• Obrazové vlastnosti: 3D-DNR, WDR (120 dB), BLC, HLC
• Oblasť záujmu o návratnosť investícií
• Funkcia ANR
• Prístup cez Hik-Connect
• Stupeň ochrany: IP67
• Napájanie DC 12V alebo PoE (802.3af).

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Kompaktný fotoaparát Hikvision DS-2CD2086G2-I(C) patrí k druhej generácii kamier založených na technike AcuSense, ktorá sa vyznačuje ešte vyššou účinnosťou filtrovania falošných poplachov. Venuje sa práci v monitorovacích systémoch založených na IP rekordéroch. Kamera je vybavená 1/1,8"+ CMOS snímačom s rozlíšením 8 Mpix a infračerveným žiaričom s dosahom až 40 m, zaisťujúcim správnu viditeľnosť v neprítomnosti light Disponuje objektívom s pevným ohniskom 2,8 mm s pozorovacím uhlom 111° Podpora starších a najnovších kompresných metód H.265(+) umožňuje predĺžiť dobu archivácie záznamov pri zachovaní vynikajúcej kvality obrazu a zachovaní spätnej kompatibility Ďalšie funkcie podporujúce zlepšenie kvality obrazu, ako sú: AGC, 3D-DNR, WDR (120 dB), BLC, HLC a vstavaná analýza obrazu (). VCA) umožňuje použiť kameru na realizáciu pokročilejších projektov Vysoká tesnosť krytu IP67, poskytuje ochranu elektroniky pred nepriaznivými vplyvmi poveternostných podmienok Kamera môže byť napájaná konvenčne DC 12 V PoE (v súlade so štandardom 802.3af).
NOTE! Current software version is available
EasyIP 4.0 - AcuSense druhej generácie
Popisovaná kamera patrí do série EasyIP 4.0, ktorá zahŕňa modely vybavené dvoma kľúčovými technológiami: AcuSense (I a II gen) alebo ColorVu . Kamery AcuSense sú založené na algoritmoch Deep Learning, ktoré umožňujú klasifikáciu cieľov podľa siluety človeka a vozidla pomocou inteligentnej analýzy VCA, ako je detekcia pohybu (2. generácia), vniknutie, prekročenie čiary, vstup a výstup detekcia z oblasti. Vďaka presnému rozpoznávaniu dokáže systém odfiltrovať až 90% (2. generácia nad 90%) udalosti spôsobujúce falošné poplachy (napr. zvieratá, dážď, pavučiny, pohybujúce sa lístie atď.), čo výrazne zvyšuje presnosť a efektívnosť je alarmujúca a prispieva k znižovaniu nákladov práce. Kamery ColorVu vďaka schopnosti zobraziť farebný obraz v akýchkoľvek podmienkach umožňujú zaznamenať všetky detaily v pozorovanej scéne. Použitie rekordéra série AcuSense***www.dipol.sk/6837.htm*** vám umožňuje naplno využiť výhody série Easy IP 4.0. Pripojením ľubovoľnej kamery, ktorá nepodporuje AcuSense (napr. ColorVu) a AcuSense kamery na ľubovoľné kanály na zadanom počte kanálov, môžete odfiltrovať falošné poplachy, klasifikovať a rýchlo vyhľadávať udalosti z hľadiska siluety osoby alebo vozidla. Nižšie sú uvedené možnosti pri kombinovaní riešení z rôznych sérií.
Filtrovanie falošných poplachov na všetkých kanáloch a rýchle vyhľadávanie objektov
Filtrovanie falošných poplachov a rýchle vyhľadávanie objektov vo vybraných kanáloch
Filtrovanie falošných poplachov kamerami AcuSense
Farebný obraz 24/7. Filtrovanie falošných poplachov a rýchle vyhľadávanie objektov vo vybraných kanáloch
Kľúčové vlastnosti:
 • 1/1,8" snímač CMOS s progresívnym skenovaním,
 • rozlíšenie 8 Mpix - 3840 x 2160 @ 25 fps,
 • objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 2,8 mm (F1,6) / 111°,
 • H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG kompresia,
 • Dark Fighter (Ultra slabé svetlo) technológia,
 • technológia AcuSense (filter falošného poplachu, klasifikácia objektu: človek, vozidlo),
 • inteligentná analýza VCA na základe klasifikácie objektov (detekcia pohybu, detekcia narušenia, detekcia prekročenia čiary, vstup/výstup z oblasti),
 • rovnomerné nočné osvetlenie vďaka technológii EXIR 2.0: IR až 40 m,
 • podporované microSD/microSDHC/microSDXC karty s kapacitou až 256 GB,
 • podpora troch streamov,
 • počítadlo pixelov,
 • obrazové funkcie: 3D-DNR, WDR (120 dB), BLC, HLC,
 • oblasť záujmu o návratnosť investícií,
 • funkcia ANR,
 • prístup cez Hik-Connect,
 • Stupeň krytia: IP67+,
 • napájanie DC 12 V alebo PoE (802.3af).
Kamera podporuje ďalšie technológie
Kompresia H.265(+)
H.265(+): vyššia kompresia pri zachovaní kvality obrazu s H.264
Kamera implementuje niekoľko metód kompresie videa, H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG. V porovnaní s H.264 môže H.265 znížiť o polovicu dátový tok, čo sa prejaví v proporcionálnych úsporách miesta na disku alebo predĺženom čase uchovávania záznamu. H.265+ a H.264+ sú štandardy Hikvision založené na pôvodných systémoch a optimalizované pre CCTV aplikácie. Ďalej minimalizujú streamy v typických scenároch videomonitoringu. Vďaka pokročilým algoritmom kompresie videa môže byť kamera použitá v IP CCTV systémoch založených na moderných sieťových rekordéroch (NVR) implementujúcich štandard H.265 (séria DS-76/77/96NI-I/K podporuje H.265+, H.265, H.264+, H.264). Samozrejme, kamera dokáže pracovať aj so staršími modelmi podporujúcimi H.264 (séria DS-76/77NI-E podporuje H.264+, H.264).
Nepretržité nahrávanie zaručené funkciou ANR
S podporou ANR (Automatic Network Replenishment), dokáže akákoľvek IP kamera vybavená pamäťovou kartou nahrávať video v neprítomnosti sieťového pripojenia. Po obnovení pripojenia k sieti sú nahrávky automaticky synchronizované s tými, zaznamenanými na NVR. To zaisťuje nepretržité pokrytie udalostí a to aj v prípade problémov v komunikácii medzi kamerou a NVR.
Pohodlný užívateľský softvér
iVMS-4200 je klientsky softvér určený na správu a dohľad nad bezpečnostnými systémami Hikvision, ako sú rekordéry (** * IPwww.dipol.sk/5253.htm?showall=1TurboHDwww.dipol.sk/6571.htm?showall=1video interkomywww.dipol.sk/6827.htm?showall=1kamier IP***www.dipol.sk/oferta-monitoring-kamery-ip,7040.htm?attr-3488%5B1%5D=8252&sort=def***, vzdialené prehrávanie záznamu, vzdialená konfigurácia , spracovanie alarmových udalostí, obojsmerný prenos zvuku, podpora elektronických máp, nahrávanie na pevný disk a mnoho ďalšieho.
Prihlasovacia stránka klientskeho softvéru iVMS-4200 (v3)
Hik-Connect je mobilná aplikácia určená pre mobilné telefóny s operačným systémom Android a iOS. Dá sa použiť na vzdialené prezeranie živého obrazu z DVR, NVR, sieťových kamier pomocou sietí Wi-Fi, 2G alebo 3G, ako aj na prezeranie záznamov uložených v rekordéri. Aplikácia umožňuje pripojenie cez IP adresy a cez P2P cloud.
Úvodná obrazovka aplikácie Hik-Connect s miniatúrou živého náhľadu
Obrazovka živého náhľadu
Práca v cloude
Hik-Connect je tiež sieťová služba pre zariadenia Hikvison. Služba je založená na spracovaní údajov v cloude a integruje nasledujúce funkcie:
 • Vzdialený prístup cez cloud - umožňuje prístup k zariadeniu bez nutnosti mať externú IP adresu a vtedy, keď je najdôležitejšia jednoduchosť. Vyžaduje sa iba základná konfigurácia siete. Aplikácia v počítači alebo smartfóne sa k zariadeniu pripája prostredníctvom cloudovej služby P2P,
 • DDNS server - DDNS priradí pevný názov domény dynamicky sa meniacim IP adresám (Dynamic DNS). Táto funkcia je užitočná, keď poskytovateľ internetových služieb neposkytuje používateľom pevnú adresu IP. Podmienkou použitia DDNS je mať verejnú IP adresu a poskytnúť prístup z externej siete k príslušným portom NVR (server a http, štandardne 8000 a 80). Pripojenie je možné prostredníctvom webového prehliadača, klientskej aplikácie na PC a na smartfónoch.
LAN nástroj na organizáciu IP CCTV systémov Hikvision
Naša knižnica poskytuje prehľad aplikácií určených pre inštalatérov a používateľov monitorovacích systémov založených na zariadeniach Hikvision.
Pohľad na hlavné okno SADP
SADP (z ang. Search Active Device Protocol) je bezplatný a jednoducho použiteľný nástroj pre vyhľadávanie IP kamier a rekordérov (DVR/NVR) značky HIKVISION v lokálnej sieti. Tento On-line nástroj na vyhľadávanie zariadení možno tiež použiť na úpravu sieťových parametrov zariadení Hikvision, vrátane zmeny hesiel či vyžiadanie predvoleného hesla (ak užívateľ stratil/zabudol heslo). Podrobné informácie obnovenia hesiel (bod 8) ako aj postup na prácu s týmto nástrojom nájdete v knižnici SADP aplikácia - nástroj na usporiadanie LAN CCTV systémov založených na zariadeniach Hikvision.

Technické dáta

Model
Product type IP camera
Brand Hikvision
Series EasyIP 4.0 AcuSense
type Standard
Aplikácie Outdoor
Housing Tubular
Adjustment 3-axis
Color White
Reset button Yes
Sensor type CMOS
Sensor size 1/1.8
Sensitivity (color mode) lx 0.003 @ (F1,.6, AGC ON)
Aperture F1,6
Shutter speed S 1/3 – 1/100000
Slow shutter Yes
Lens type Fixed
Focal length mm
Viewing angle horizontal ° 111
Main stream max. resolution MP 8
max. resolution px 3840 × 2160
max. resolution fps 25
Other image functions AGC, 3D-DNR, BLC, HLC
WDR dB 120
Night techniques DarkFighter
Regions of interest ROI 1
Corridor mode Yes
Day/night mode Yes (ICR)
Illuminator
IR Range m 30
wavelength nm 850
illuminator type EXIR
Kompresia obrazu
Compression methods H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG
Bitrate 32 kb/s – 16 MBps
No. of streams 3
Data recording
microSD slot Yes
Recording types MicroSD (max. 256 GB), NAS
ANR function Yes
Image analysis (conventional algorithm)
Basic incidents Motion detection, Exception, Image tampering
Advanced incidents Scene change detection
Intelligent image analysis (Deep Learning algorithm)
Human, vehicle classification Motion detection 2.0, Intrusion, Line crossing, Entering the area, Exiting the area
Other incidents Fact capturing
Network
Protocols TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1 × , QoS, Bonjour, IPv6, UDP, ARP, IPv4, SSL/TLS
Standards Onvif (profile S, G, T), ISAPI
Live view 6 simultaneous channels
Users up to 32 (3 access levels: Administrator, Operator, User)
Client applications iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Supported browsers Chrome 57,0+, Firefox 52,0+, IE10+
Interfaces
Ethernet 1 × RJ-45 10/100 MBps
Others
Power supply PoE V 36-57 (802.3af)
PoE A 0.2 – 0.13
PoE W max. 7.2
DC V 12
DC A +/-0.5
DC W max. 6
Housing material Metal
Protection rating IP67
Pracovná teplota °C -30...+60
Humidity 95 or less (non-condensing)
Camera dimensions mm dia. 70× 162
Weight kg