Kompaktná IP kamera Hikvision DS-2CD2647G2T-LZS(C) (4 Mpix, 2,8-12 mm MZ, 0,0005 lx, biele svetlo do 60 m, WDR, H.265, ColorVu)

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

DS-2CD2647G2T-LZS(C) je kompaktná IP kamera Hikvision zo série EasyIP 4.0, ktorá kombinuje dve kľúčové technológie ColorVu a AcuSense (II gen . ). Vďaka technológii ColorVu dokáže kamera nepretržite zaznamenávať snímky vo farebnom režime, pričom si zachováva dôležité detaily pre identifikáciu. Technológia AcuSense umožňuje zvýšiť efektivitu monitorovacieho systému elimináciou falošných a rušivých poplachov filtrovaním objektov ľudí / vozidiel. Kamera je vybavená veľkým snímačom 1/1,8" Progressive Scan CMOS s rozlíšením 8 Mpix vyznačujúcim sa veľmi vysokou citlivosťou a schopnosťou snímať zábery pri nízkej intenzite osvetlenia. V extrémnych podmienkach, iluminátor s bielym svetlom s dosahom až 60 m sa môže automaticky zapnúť a osvetliť scénu, aby poskytol farebný obraz dobrej kvality Objektív s varifokálnym 2,8 - 12 mm typu Motozoom, vybavený veľmi svetlá clona F1, 0, umožňuje na diaľku meniť uhol záberu v rozsahu 131,8 - 65,1° Zaostrenie objektívu sa automaticky nastaví po priblížení Podporuje staršie a najnovšie H.265( +) kompresné metódy, umožňuje predĺžiť čas archivácie záznamov pri zachovaní vynikajúcej kvality obrazu a zachovaní spätnej kompatibility Ďalšie funkcie podporujúce zlepšenie kvality obrazu ako: AGC, 3D-DNR, WDR (130 dB), BLC , HLC a vstavaná analýza obrazu ( VCA) založená na algoritme hlbokého učenia vám umožňuje používať kameru na implementáciu pokročilých projektov. Kryt s prvotriednou tesnosťou IP67+ chráni elektroniku pred nepriaznivými vplyvmi poveternostných podmienok. Kamera môže byť napájaná konvenčne DC 12V alebo cez PoE (v súlade s 802.3af).
NOTE! Current software version is available 

Kľúčové vlastnosti:
 • 1/1,8"+ CMOS prevodník Progressive Scan,
 • rozlíšenie 8 Mpix - 2688 x 1520,
 • varifokálny objektív 2,8 - 12 mm Motozoom / 131,8 - 65,1° s clonou F1,0,
 • hĺbka ostrosti: 1,9 m+,
 • biele svetlo iluminátor inteligentné svetlo60 m,
 • farebný obraz 24 hodín denne,
 • kompresia H.265 (+) / H.264 (+) / MJPEG,
 • technológia AcuSense (filter falošných poplachov, klasifikácia objektov: človek, vozidlo),
 • inteligentná VCA analýza založená na klasifikácii objektov ( detekcia pohybu, detekcia narušenia, detekcia prekročenia čiary, vstup/výstup z oblasti ),
 • podporované microSD karty až do 256 GB,
 • podpora troch streamov,
 • obrazové funkcie: AGC, 3D-DNR, WDR (130 dB), BLC, HLC,
 • ROI oblasť záujmu,
 • funkcia ANR,
 • počítačová aplikácia iVMS-4200 a smartfón Hik-Connect (Android, iOS),
 • prístup cez cloud P2P,
 • stupeň krytia: IP67, IK10,
 • napájanie DC 12 V alebo PoE (802.3af).
Farebný obraz nepretržite!
Temná pokrývka noci pozýva zlodejov a zločincov. Tradičné kamery nočného videnia s IR žiaričom neposkytujú žiadne informácie o farbe, ktorá je často kľúčová pre mnohé scenáre a analýzu údajov. Na vyriešenie tohto problému spoločnosť Hikvision predstavila novú sériu kamier ColorVu schopných nepretržite zaznamenávať farebné zábery.
Jeho mimoriadne vlastnosti vyplývajú z dvoch kľúčových hardvérových technológií. Prvým je objektív so super svetelnosťou F1.0, ktorý v porovnaní s tradičným fotoaparátom vybaveným objektívom s clonou F2.0 poskytuje snímaču 4x viac svetla. Druhým je použitie veľkého snímača, ktorý je vybavený najnovšími technológiami na poskytovanie jasných a farebných snímok takmer za akýchkoľvek svetelných podmienok. Kamera má tiež biele svetlo LED prisvetlenie (dá sa vypnúť v menu kamery), ktoré sa môže automaticky zapnúť v prípade veľmi tmavých podmienok na javisku.
Použitie clony F1.0 umožňuje dodať snímaču 4-krát viac
svetla v porovnaní s clonou F2,0
EasyIP 4.0 (AcuSense + ColorVu)
Kamera EasyIP 4.0 Series ColorVu kombinuje dve kľúčové technológie: ColorVu a AcuSense (II gen.). AcuSense je založený na algoritmoch hlbokého učenia, ktoré umožňujú klasifikáciu cieľov na základe ľudskej siluety a vozidla pomocou inteligentnej analýzy VCA, ako je detekcia pohybu (AcuSense 2. gen.), detekcia narušenia, prekročenie čiary, vstup do oblasti a exit. Vďaka presnému rozpoznaniu dokáže systém odfiltrovať až 90% falošných poplachových udalostí (napr. zvieratá, dážď, pavučiny, pohybujúce sa lístie atď.), čo výrazne zvyšuje presnosť a účinnosť poplachu a prispieva k zníženiu cena práce. Vďaka schopnosti zobraziť farebný obraz za všetkých podmienok umožňujú kamery ColorVu zaznamenať všetky detaily v sledovanej scéne. S DVR série AcuSense môžete naplno využiť možnosti série Easy IP 4.0. Pripojením akejkoľvek kamery, ktorá nepodporuje AcuSense (napr. ColorVu) a kamery AcuSense k ľubovoľnému počtu kanálov, môžete odfiltrovať falošné poplachy, klasifikovať a rýchlo vyhľadávať udalosti podľa siluety osoby alebo vozidla. Nasledujú možnosti, ktoré kombinujú riešenia z rôznych sérií.
Filtrovanie falošných poplachov na všetkých kanáloch a rýchle vyhľadávanie objektov
Filtrovanie falošných poplachov a rýchle vyhľadávanie objektov vo vybraných kanáloch
Filtrovanie falošných poplachov kamerami AcuSense
Farebný obraz 24/7. Filtrovanie falošných poplachov a rýchle vyhľadávanie objektov vo vybraných kanáloch
H.265 (+) kompresia
Kompresia je veľmi dôležitý parameter dokazujúci pokrok zariadenia. Čím lepšia je kompresia, tým nižšia je požiadavka na šírku pásma pri rovnakej subjektívnej kvalite. H.265 (HEVC - High Efficiency Video Coding) je v súčasnosti najefektívnejšia kompresná metóda. V porovnaní s predchodcom (H.264) znižuje dátový tok a nároky na kapacitu disku na polovicu. Preto možno použiť pevné disky s polovičnou kapacitou, prípadne nahrávky uchovávať dvakrát dlhšie. Jeho vylepšená verzia H.265+ bola optimalizovaná pre použitie v CCTV monitorovacích systémoch. Umožňujú ďalšiu redukciu dátových tokov.
H.265/H.265+ - vyššie kompresné pomery so zachovaním kvality videa poskytovanom H.264
klientsky softvér iVMS-4200
iVMS-4200 je klientsky softvér určený na správu a dohľad nad bezpečnostnými systémami Hikvision, ako sú rekordéry (** *IPwww.dipol.sk/5253.htm?showall=1TurboHDwww.dipol.sk/6571.htm?showall=1video interkomywww.dipol.sk/6827.htm?showall=1IP kamier***www.dipol.sk/oferta-monitoring-kamery-ip,7040.htm?attr-3488%5B1%5D=8252&sort=def***, vzdialené prehrávanie záznamov , vzdialená konfigurácia, spracovanie poplachových udalostí, obojsmerný prenos zvuku, podpora elektronických máp, nahrávanie na HDD a mnohé ďalšie.
Prihlasovacia stránka klientskeho softvéru iVMS-4200 (v3)
Prístup cez P2P cloud - aplikácia Hik -Connect
Mobilná aplikácia Hik-Connect je určená na ovládanie zariadení Hikvision pomocou mobilných telefónov s operačným systémom Android alebo iOS. Dá sa použiť na vzdialené sledovanie živého videa z DVR, NVR, sieťové kamery, video interkomy pomocou Wi- Siete Fi, 2G alebo 3G, ako aj prezeranie nahratého videa. Videovrátniky je možné ovládať pomocou aplikácie, ktorá navyše umožňuje diaľkové otváranie elektrických dverí, prijímanie upozornení a prenášanie hovorov zo vstupného panelu na telefón v neprítomnosti klienta. Aplikácia podporuje konektivitu cez IP a P2P cloud. Hik-Connect je tiež názov cloudovej služby, ktorá umožňuje prístup k zariadeniam bez externej adresy IP.
Vďaka funkcii ANR je zaručená kontinuita nahrávok
Ochrana pred vandalizmom
Stupeň ochrany (IK rating) poskytovaný krytmi elektrických zariadení proti vonkajším mechanickým nárazom je definovaný v norme EN 62262. Norma 62262:2003 špecifikuje podmienky skúšobného postupu.
Kamera má mechanickú odolnosť definovanú triedou IK10.
IK kód
OchranaEkvivalent
Oder o sileVoľný pod kladiva - váha ... z výšky
IK061 J0,5 kg …... 20 cm
IK072 J0,5 kg …... 40 cm
IK085 J1,7 kg … 29,5 cm
IK0910 J5 kg …...... 20 cm
IK1020 J5 kg …...... 40 cm
Rozsiahle aplikácie na organizáciu a používanie CCTV systémov
Naša knižnica poskytuje prehľad aplikácií určených pre inštalatérov a používateľov monitorovacích systémov založených na zariadeniach Hikvision.
Pohľad na hlavné okno SADP
SADP (z ang. Search Active Device Protocol) je bezplatný a jednoducho použiteľný nástroj pre vyhľadávanie IP kamier a rekordérov (DVR/NVR) značky HIKVISION v lokálnej sieti. Tento On-line nástroj na vyhľadávanie zariadení možno tiež použiť na úpravu sieťových parametrov zariadení Hikvision, vrátane zmeny hesiel či vyžiadanie predvoleného hesla (ak užívateľ stratil/zabudol heslo). Podrobné informácie obnovenia hesiel (bod 8) ako aj postup na prácu s týmto nástrojom nájdete v knižnici SADP aplikácia - nástroj na usporiadanie LAN CCTV systémov založených na zariadeniach Hikvision.

Technické dáta

Model DS-2CD2647G2T-LZS(C)
Product type IP camera
Brand Hikvision
Series EasyIP 4.0 ColorVu
type Standard
Aplikácie Outdoor
Housing Tubular, Vandal-proof
Adjustment 3-axis
Color White
Reset button Yes
Sensor type CMOS
Sensor size 1/1.8
Sensitivity (color mode) lx 0.0005 @ (F1,.0, AGC ON)
Aperture F1,0
Shutter speed S 1/3 – 1/100000
Slow shutter Yes
Lens type Varifocal, Motozoom
Focal length mm 2.8 – 12
Viewing angle horizontal ° 131.8 – 65.1
Field of depth m 1.9 m to ∞
Main stream max. resolution MP 4
max. resolution px 2688 × 1520
max. resolution fps 25
Other image functions AGC, 3D-DNR, BLC, HLC
WDR dB 130
Regions of interest ROI 1
Corridor mode Yes
Day/night mode Yes
Illuminator
White light Range m 60
illuminator type LED
Kompresia obrazu
Compression methods H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG
Bitrate 32 kb/s – 8 MBps
No. of streams 3
Data recording
microSD slot Yes
Recording types MicroSD (max. 256 GB), NAS
ANR function Yes
Audio
Audio support Yes
Vzorkovacia frekvencia kHz 8, 16, 32, 44.1, 48
Compression method G.711, G.722.1, G.726, MP2L2, MP3, AAC
Image analysis (conventional algorithm)
Basic incidents Motion detection, Exception, Image tampering
Intelligent image analysis (Deep Learning algorithm)
Human, vehicle classification Motion detection 2.0, Intrusion, Line crossing, Entering the area, Exiting the area
Other incidents Fact capturing
Network
Protocols TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1 × , QoS, Bonjour, IPv6, UDP, ARP, IPv4, SSL/TLS
Standards Onvif (profile S, G, T), ISAPI, SDK
Live view 6 simultaneous channels
Users up to 32 (3 access levels: Administrator, Operator, User)
Client applications iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
Supported browsers Chrome 57,0+, Firefox 52,0+, IE10+
Interfaces
Ethernet 1 × RJ-45 10/100 MBps
Alarm Input 1
Output 1
Output rating max. 24 V/DC, 1A
Audio Built-in microphone No
Built in speaker No
Input Yes
Output Yes
Others
Power supply PoE V 42.5-57 (802.3at)
PoE A 0.43 – 0.3
PoE W max.18
DC V 12
DC A
DC W max. 14.5
Protection rating IP67, IK10
Pracovná teplota °C -30...+60
Humidity 95 or less (non-condensing)
Camera dimensions mm 298 × 98 × 96
Weight kg