Konverter HDMI na optický signál (s IR extenderom)

Kód tovaru: H3608
€260.82
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€260.82 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Konverter HDMI na optický signál umožňuje diaľkový (do 20 km) prenos HDMI signálu cez single-mode vlákno. Zároveň zabezpečuje diaľkové ovládanie zdrojového zariadenia HDMI konverziou a prenosom povelov z diaľkového IR ovládača. Sada obsahuje komponenty pre oba konce linky - vysielač, prijímač, napájacie zdroje, IR prijímač a vysielač.
• Prenos HDMI signálu cez jedno single-mode vlákno
• Max dosah 20 km
• Prenos SD a HD signálov až do FullHD 1080p
• Zabudovaný IR extender - diaľkové ovládanie zdroja signálu
• Podpora pre HDCP

Záruka

2-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Konverter Signal HD HDMI na optické vlákno umožňuje prenos HDMI signálu (aj HD materiály) cez single-mode optické vlákno na vzdialenosť až 20 km.Zároveň zabezpečuje diaľkové ovládanie zdrojového zariadenia HDMI konverziou a prenosom povelov z diaľkového IR ovládača. Sada obsahuje komponenty pre oba konce linky - vysielač, prijímač, napájacie zdroje, IR prijímač a vysielač.
Key features:
  • Prenos cez jedno single-mode vlákno (max. 20 km, SC/PC konektory)
  • FullHD 1080p
  • Zabudovaný IR RC extender
Sada je ideálna pre pripojenie satelitného prijímača, multimediálneho prehrávača, Blu-ray/DVD prehrávača, PC atď. k vzdialenému monitoru / TV (alebo niekoľkých monitorov / televízorov - HDMI signál načítaný z optického signálu možno rozdeliť pomocou HDMI splitterov).
Prenos HDMI signálu pomocou optického prepojenia
Môžeme vám na mieru zhotoviť pačkord požadovanej dĺžky. Viac informácií tu
The converter/extender uses High-Definition Digital Bit Transmission Technology (HDbitT). HDbitT is a protocol used for professional delivery/transmission of high-quality image and audio over IP networks. The protocol supports video resolutions of up to 4Kx2K @ 60Hz, transmitted wirelessly or over network cables, electrical installations, optical fibers, or coaxial cables.

Technické dáta

Name HDMI to fiber optic signal converter + remote control extender
Product type HDMI to fiber optic converter
Manufacturer SIGNAL
Interfaces
Transmitter interfaces HDMI Yes
IR Yes
Optical SFP, Yes
Receiver interfaces HDMI Yes
IR Yes
Optical SFP, Yes
Device properties
Video formats supported 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
transmission protocol HDbitT
Integrated extension cable IR Yes
Device properties
Transmitter power supply VDC 5
Receiver power supply VDC 5
Dimensions mm 130 × 85 × 24
Mounting standalone
Certificates CE
Package content IR, HDMI transmitter, HDMI receiver, Power supply
Pracovné prostredie
Temperature operation -10...+60
Humidity air 10...90