Modul SFP+ SR Ultimode 10Gbp/s (850nm, MM, 300m)

Kód tovaru: L1425
€19.99
Cena s DPH Zľava Počet Platnosť
€19.99 0 % od 1 ks.
K dispozícii
Optické moduly v súlade so štandardom SFP (Small Form-Factor Pluggable) sú transceivery, ktoré konvertujú elektrické signály na optické signály prenášané cez optické vlákna a naopak. Tento modul SFP+, schopný rýchlosti prenosu 10 Gb/s, je určený na použitie dvoch multimódových vlákien (duplexný prenos). Maximálna prenosová vzdialenosť je 300 metrov.

Záruka

3-ročná záruka.

Podpora

Máš otázky alebo úvahy?

Detaily

Optické moduly v súlade so štandardom SFP (Small Form-Factor Pluggable) sú transceivery, ktoré konvertujú elektrické signály na optické signály prenášané cez optické vlákna a naopak. Tento modul SFP+, schopný rýchlosti prenosu 10 Gb/s, je určený na použitie dvoch multimódových vlákien (duplexný prenos). Maximálna prenosová vzdialenosť je 300 metrov.
Pri implementácii prenosových spojení 10 Gb/s s multimód káblami je potrebné použiť vlákna s normou vhodnou pre požadovanú prenosovú vzdialenosť. V prípade OM3 alebo vyššej normy je možná vzdialenosť 300 m. Populárne vlákna OM2 umožňujú prenos dát 10 Gb/s na vzdialenosti do 82 m.
Optický modul SFP používa LC konektory. Hlavná výhoda LC konektorov je malá veľkosť a uzamykací systém chrániaci proti náhodným prerušeniam spojenia.
Použitie media konvertorov s možnosťou výmeny SFP modulov je obzvlášť výhodné, pokiaľ ide o zmeny konfigurácie siete. Namiesto výmeny celého prístroja/ov, stačí vymeniť SFP transceiver/y.
Charakteristické znaky
  • prenosová rýchlosť až do 10 Gbps ,
  • duplexný systém (dve vlákna),
  • navrhnuté pre použitie s multimódovými vláknami,
  • max. Vzdialenosť prenosu: 300 m,
  • typ optického konektora: LC.

Technické dáta

Product type SFP module
Brand
Name SFP+ SR
Typ modulu SFP+
Transmission type Duplex – 2 fibers
Typ optického vlákna Multimode
Rýchlosť MBps 10000
connector type LC/PC duplex
Maximum transmission range km
wavelength Tx nm 850
Rx nm 850
Power supply DCV 3.3 (from SFP port)
Pracovná teplota °C 0...+70